Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mõni toimiv kiirdieet - kogemusi?
 
random 16. märts 2011, kl 15.20
Hakkasin ka tänasest pihta. Eesmärgiks selle nelja päevaga end distsiplineerida veits läbimöeldumalt sööma. Viimasel ajal lendab igasugust jampsi suvalistel aegadel suhu. Tänahommikune kaal oli 75,2. Ei tea mitu kuud juba sammun sama koha peal - veits alla ja siis jälle pisut yles, suvi aga aina läheneb. Nui neljaks, vähemalt sel suvel tahan ma vähem kui 70 kilosena ringi lipata.

Hommikul söin 1 apelsini ja kohvi piimaga. Polnud kohe hommikul greipi votta, eile hilisohtul alles otsustasin seda dieeti teha.
Lounaks 200g ahjukala (saida) salatiga (jääsalat + tomat). Jöin veel yhe piimakohvi. Lubatud öun jäi vahepalaks.

Jah, kohv oli kyll lubatud vaid hommikuks ja piima ilmselt ei peaks panema, aga joon seda tavaliselt oma 4-5 tassi päevas (ilma suhkruta muidugi) ja las ta siis olla. Proovin dieedipäevadel kyll paari tassiga piirduda.

Annan iga päev siin teada, kuidas mul läheb. Ka nii distsipliini möttes. Kui te must enam ei kuule, siis teadke, et olen nii paganama nörk, et ei suutnud nelja päevagi vastu pidada suht lihtsa ja yldse mitte nälgimist nöudva dieediga. Siis näidake näpuga ja irvitage "epic fail höhöhö..." ;)
 
Tähenärija 16. märts 2011, kl 16.43
to random !
Mis siin ikka ebaõnnestumise puhul parastada ! Kõik me oleme ainult inimesed ja eksimine on teadupärast meie põhivoorus !:P
Pigem hoiame pöialt !;) Ja usume sinusse !
 
K 16. märts 2011, kl 21.11
Kolmas päev hakkab õhtusse saama ja söögid söödud, enesetunne väga hea Grillkana
kaalusin väga täpselt. Võtsin pool kana ette, see kaalus 657 grammi, eemaldasin naha
ja vähegi rasvasemad kohad. Kõik mis üle jäi, nahk, kondid ja ülejäänud liha, kaalusin ära. Uskumatu aga 300 grammi ei jõudnud ära süüa, tuli 277, seega kolmanda päeva
kalorid 871. Isusid ei ole ja kergem on olla. Jäänud ongi ainult üks päev veel. Homseni.
 
random 16. märts 2011, kl 21.36
Tänks, Tähenärija!

Nonii, saatsin elukaaslase nimekirjaga poodi dieedikraami tooma, seletasin köik veel yle ka. Tuleb siis tagasi, 2 purgist rohelistest ubadest sai 2 purki rohelisi herneid, tomatimahla väidab et polnud :D, selleri varre asemel oli juur (algul vaatasin, et jupi kaalikat mulle toonud), munad unustas hoopiski, aga kompensatsiooniks oli kaasa haaranud hiiglasliku veiselihakäntsaka. Päris löbus oli.
Mis siis ikka, söin öhtusöögiks 2 keedumuna (täpselt 2 oli kapis önneks olemas), purgi (240g) herneid ja yhe apelsini.
Homme edasi!
 
Sirtsu 16. märts 2011, kl 21.36
väga tublid olete:)) Muide, ma võin tagasisidena veel anda, et peale seda nelja päeva söögiisu on vähenenud, näksimise soovi ei ole ja üldse kuidagi olemine mõnus ning kerge. Tavaliselt peale paaste ja nälgimisi inimesed hakkavad palju sööma ja tekivad igasugused isud.. siin vastupidi. Väga lahe, mulle meeldib:))
 
? 16. märts 2011, kl 22.20
Sirtsu mis su algaal oli ja palju nyyd kaalu?
 
. 16. märts 2011, kl 23.48
Tahaks ka proovida, aga ma ei söö liha... huvitav, kas ma võiks kõik päevad kana ja liha asemel nt kala süüa?
 
Tähenärija 17. märts 2011, kl 06.48
Ma arvan küll ! Mulle tundub et see dieet on suht kergelt muudetav ! No näit. mina ei võta tomatimahla suu sissegi ja selle sellerirajaka jätsin ka närimata . No ei maitse ta mulle ja arstirohu pähe on teda liiga palju !
Ühesõnaga , tuunige , inimesed , tuunige ! Aga ärge taimi tordiga asendage !:P

to Sirtsu !
Ma pole sind unustanud , kirjutan esmaspäeva paiku !;)
 
Sirtsu 17. märts 2011, kl 08.25
Uudishimulikele: algkaal oli 71.4, sain 67.8 peale selle Tähenärija (peaaegu tuunimata:P) dieediga ja nüüd on veel kiloke vähem :) Lihtsalt teen trenni edasi, nagu ikka, toitun tervislikult, igasuguse jama järgi ei isuta ning kuna päike paistab, otsustasin 5 kg veel kuhugi kaugele asumisele saata. Ühe otsa piletiga :))

Tähenärija:) Take Your time, aga kirjuta jah:))
 
Sirtsu 17. märts 2011, kl 08.26
ahjaa..pikkus on 1.67:)
 
random 17. märts 2011, kl 12.31
Päev number kaks!
Hommikune kaal oli 74,6 ehk siis 600g vähem kui eile. Arvasin ise, et pole midagi läinud, tunne oli suur ja punnis ning hommikul ei käinud köht läbi, mis minu puhul on kyll erakordne syndmus.
Hommikusöögiks oli greip ja piimakohv.
Löunaks tuleb maitsestatud kanafilee, jääsalat ja tomat (tomatimahla pole, ilmselt ei suudaks seda juuagi).
 
Sirtsu 17. märts 2011, kl 16.34
Muide, ma ei joonud üldse tomatimahla, selle dieediga proovisin ja polnudki kõige hullem. Kanafileele valasin ka tomatimahla peale enne ahju panemist:) kõigega harjub, tuleb välja:)
 
ksenja 17. märts 2011, kl 18.17
Tundub nagu liiga hea, et tõsi olla - nii palju kilosid alla nii lühikese ajaga:) Mina proovin järgmine nädal selle ära ja annan ka teada. Asi tundub katsetamist väärt! Seni ootan jätkuvalt uudiseid , palju keegi alla võttis!
 
Aga 17. märts 2011, kl 18.30
Kust saada neid rohelisi ube? mis kujult, värskelt ja toorelt vms?
 
Tähenärija 17. märts 2011, kl 20.16
Mina ostsin külmutatud rohelisi aedube , " Maahärra " toodang oli vist !
 
K 17. märts 2011, kl 20.38
Ja olengi neljanda päevaga kenasti õhtusse saanud. Ühtegi eksimust pole õnneks ette
tulnud ja kõik ettekirjutused olen täpselt püüdnud täita. Nüüd pole muud kui hommikul kaaluda ja vaadata mis välja tuli. Ma ei kujuta küll praegu ette, kergem on küll pisut olla aga kui palju annan homme teada. Jõudu teisteligi katsetajatele.
 
Sirtsu 17. märts 2011, kl 23.12
K, palju õnne,väga lahe.. aga anna siis teada jah, huviga ootan:)
 
? 17. märts 2011, kl 23.18
Ait2hh Sirtsu vastamast.

Huvitav kui ylekaalus ei ole kas siis ka selle dieediga alla v6tab, olen 166 ja 63 kilo aga tahaks kuidagi sinna 59.9 pealegi saada, yks aasta olen k6ikunud koguaeg 62 ja 64 vahel alla 62 pole kuidagi saanud. Kas keegi siin on allav6tnud selle dieediga olles normaalkaalus?
 
merka 18. märts 2011, kl 07.12
Mis kõike huvitavat ei leia - tänasest ka proovin seda dieeti. Tahaks kas või mõne kilokese kergemaks. Riided mahuvad küll kenastis selga (veel mahuvad) aga mõni talvekilo on ikkagi kogunenud. Greip söödud ja kohv joodud.
 
K 18. märts 2011, kl 11.35
Kuna täna vaba päev, teen kohe pikema kokkuvõtte:
Neli päeva dieeti pidada on paras, pikemat küll ei tahaks teha. Täna hommikul oli üldine
enesetunne hea, ainult pisut nõrkus oli. Kaal näitas vähem 2,3 kilo. Ei olnud küll nii-
palju, kui algselt lootsin aga kui arvestada seda, et ettevalmistus dieediks oli korralik.
See tähendab, et viisin viimased päevad oma söögisedeli BAV-i tasemele ja see
juba reguleeris vee koguse organismis. Otseselt dieedile eelneva nädalaga võtsin
maha 1,5 kilo. Nii, et võin selle peaaegu kokku liita, seega kaotasin siis 3,8 kilo.
Kui oleks kohe alustanud, oleks see kilo-poolteist vee arvelt vast ikka läinud. Nüüd jätkan jälle paar päeva BAV-i tasemel ja siis hakkan pisut lisama ja rohkem liigutama, sest tahan maha saada veel kaheksa kilo aga seda juba rahulikult ja normaalselt toitudes. Muidu ma dieete ei poolda aga see andis küll hea tõuke kaalulangusele, kuna
võttis ära need kohatud isud, mis kogu aeg vahepeal ja eriti õhtuti vaevasid.
Ah jaa , alustasin siis 82,2 ja täna 78,4, pikkus 165 ja vanus 50+ (vanainimene)
Seega kaalulangus on aeglasem, kui noortel. See peaks noori innustama.
Veel tahan tänada Tähenärijat, selle toreda dieedi eest.
Olge ikka tublid ja ajage end kevadeks vormi. Toredat algavat kevadet kõigile.
 
to K 18. märts 2011, kl 11.48
kirjuta ka siis sellest mis saab peale dieeti, et ega need kilod kolinal tagasi ei tule :) siiis on endal ka julgem katsetada
 
K 18. märts 2011, kl 12.59
Ok, annan teada, ka ennast huvitab, katsun korralikult kaloreid arvutada ja oma keha
jälgida, et saaks nagu õige tulemuse. Kõige lihtsam on öelda, et kilod tuleavad
kolinal tagasi ja veel lisaks ka. Aga oma kogemustest tean, et selle taga on ikka ülesöömine. (Elukogemus). Tahtsin veel lisada, et ainuke miinus minu jaoks oli selle dieedi juures see, et WC-sse ei olnud neel neli päeva pikemalt asja. Varem käisin iga
hommik regulaarselt. Aga selle püüan korda saada hommikupudru hulka kliisid lisades.
 
merka 19. märts 2011, kl 10.44
Kuidas "neljapäevalistel" läinud on või läheb ? Minul täna teine päev.
 
aga 19. märts 2011, kl 15.14
ei leidnud poesti külmutatud ube (selverist) :/ kas võimalik neid millegiga asendada vms?
 
liisuke 19. märts 2011, kl 15.23
Kas maitseaineid (soola, pipart) võib ikka kasutada?
 
K 19. märts 2011, kl 20.34
Aga, ega need oad ei peagi olema külmutatud, nimekirjas on kaks purki rohelisi ube.
"Rimis" on olemas, aga usun, et külmutatud on maitsvamad, kui konserveeritud.
Liisukesele: Soola soovitan minimaalselt tarvitada, seob vett. Pipart pisut ikka võib.
Minul täna kaks päeva peale dieeti kõik kontrolli all, uuesti kaalunud pole veel, teen seda esmaspäeva hommikul. Teen kolm dieedist väljatulemise päeva , eile oli 1138 kalorit, täna 1045 ja homme teen ka nii 1100-1200 kuskil. Siis vaatan kuidas on. Ainuke mure, et siiani pole peale dieeti wc-sse pikemalt ikka veel asja. Ei teinud pudru, vaid omletti hommikuks. Esmaspäeval annan teada kuidas kaaluga on.
 
kiks 20. märts 2011, kl 10.38
mul on ka esimene päev täna. greip on söödud ja tee joodud.
kaal 78.5kg
 
K 21. märts 2011, kl 11.42
Hommikul siis kaalusin ja oli nelisada grammi juures, see ka täitsa loomulik, sest kaloreid ju rohkem söödud ja sool täis. Nüüd pean veel pisut kaloreid lisama ja usun, et hakkab vaikselt allapoole minema. Nii, et usun, dieet toimib, kui seda teadlikult teha ja mitte ainult need neli päeva vaid ka enne ja pärast. Kokkuvõtteks võin ütelda, et tänu sellele kaotasin peaaegu 3 kilo, mis kohe tagasi ei tule. Jõudu katsetajatele ja ilusat
kevade algust.
 
Mina 21. märts 2011, kl 11.50
täna esimene päev, hommikusöök söödud, täna unustasin kaaluda, aga kindlasti teen seda homme! ülekaalu on palju
 
kiks 21. märts 2011, kl 14.16
minul on ka täna esimene päev jälle.
salat ja õun söödud, väga hea on olla!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!