Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mõni toimiv kiirdieet - kogemusi?
 
Laapu 21. märts 2011, kl 14.54
Alustasin ka täna....hommikuks pool greipi ja kohvi piimaga.
Lõunaks sõin tuunikala ja õuna ja hautatud lillkapsast. Salat mulle ei maitse. Tomati jätan vahepalaks.....
Jõudu kõigile!
 
to random 21. märts 2011, kl 15.12
Sa lõpetasid pühapäevaks, kuidas siis tulemused tulid?
 
kerli 21. märts 2011, kl 19.39
Selline küsimus et kas kana,liha tuleb teha soolata ja salati sisse ka ei või soola panna?
 
Minamina 22. märts 2011, kl 08.53
Ma usun, et see sool ei ole jah hea, seob vett, kui midagi kasutada tahad siis kasuta parem ürte... (cayenni pipart jne..)
 
Minamina 22. märts 2011, kl 10.04
nii, teine päev siis. kaaluśin 83,7.
ma ei tea kas ma seda dieedi lõpuni pean... :D nii piin on süüa asju mis totaalselt ei maitse. Ei söö tavaliselt üldse uba, muna, greipi... :D
Pean sisi seni dieetikuni söök lihtsalt enam alla ei lähe..eks annan teada
 
K 22. märts 2011, kl 10.08
On siis mõni veel läbi teinud selle dieedi lõpuni, peale minu ja Sirtsu.
Alustajaid on mitu olnud aga edasi on vaikus. Oleks huvitav teda kuidas on läinud ja
kas on ka kaal pidama jäänud. Minul kaal peale dieeti nelisada grammi tõusis, siis üks päev oli paigal ja siis hakkas vaikselt allapoole minema. Söön endiselt BAV täis ja pisut lisaks.
Andke siis palun oma tulemustest teada!
 
Laapu 22. märts 2011, kl 10.25
Esimene päev läbi, kuid õhtul patustasin 300g kodujuustuga. Samas see on selline valgupõhine dieet...nii et ma teen edasi ja proovin mitte patustada.....
Osad ütlesid, et seda dieeti tehes ei tule nälgid....mul on küll enamus aega kõht tühi, sellest ka see patustamine tuli...
Kaotasin esimese päevaga 1,5kg kuid ma ei võta seda väga tõsiselt kuna just niipalju ma pühapäeval juurde õgisin.....
Nüüd siis kohvi ja laimi kallale.....
 
Minamina 22. märts 2011, kl 11.00
Minul on ka kõht tühi! kuigi olen varemgi toitund 800 kcal'i juures ja nälga tundmata!
kahtlane

Ise asendan salati valge peakapsaga..Proovin ikka lõpuni teha, kuigi ube ma söön vähem kui peaks, lihtsalt ei lähe alla no, mune söön ka vastikustundega, greibiga on õnneks lihtsam..
 
Merka 22. märts 2011, kl 12.18
Mina tegin selle dieedi läbi. Peagu sõna-sõnalt. Kuna kaalu pole, siis täpseid numbreid ei oska öelda, küll aga neljandal päeval tahtis seelik, mis oli suhteliselt ümber, seljast ära libiseda. Kõige rohkem juskui kahaneski talje koht. Täna on viies päev. Neli päeva sai küll eile täis aga täna pole ka mingeid näksimise/õgimise isusi. Proovin samamoodi jätkata.
 
Tähenärija 22. märts 2011, kl 14.03
Sentimeetritest rääkida , siis jah , keskkoht õgvenes kõige enam ! Müstilisena tunduvad 7 cm ! Aga eks seal oli seda va ülearust kah kõige rohkem !
Edu kõigile uuema ja kergema mina poole sammumisel !;)
 
Laapu 23. märts 2011, kl 09.11
Hommikust kõigile!
Teine päev läbi ja selle tegin ettenähtult, ainult salati asendasin Hiina kapsaga. Teise päevaga kaotasin natuke üle kilo (mu kaal ebatäpne). Eile õhtul oli kerge väsimus, kui trenni tegin, aga praegu enesetunne hea.
Osad veel küsivad soola kohta. Ma usun ka, et see pole väga hea, aga ma mõnda kohta ikka panen....näiteks ubadele panin päris palju :) Ma täitsa vastumeelset asja ikka ei suuda endale sisse ajada....
 
Minamina 23. märts 2011, kl 12.17
Täna käsil siis kolmas päev, kaal 83,2 kg
eile jätsin oad menüüst ära, ei suutnud lihtsalt ja soola suhtun ka umbusklikult..
 
Tähenärija 23. märts 2011, kl 15.28
Kahjuks peavad selles dieedis asjad soolata valmistatud olema , liha võib maitsestada vaid pipra või ürtidega ! Ise tegin küüslaugu jmt.
 
Minamina 23. märts 2011, kl 17.58
õnneks ma ei kasutagi soola :)
 
Minamina 24. märts 2011, kl 08.41
nii, 3 päeva seljataga ja kaal 83 kg (?) päris aeglaselt läheb. Tuleb nüüd viimane päev ka vastu pidada j amina ei söö kunagi enam uba! :D
 
hmm 24. märts 2011, kl 10.02
jah ma sama vaatasin et lühem varjant 13p. Printisin omale selle välja ja kindlasti proovin järgi.
Ja veel tõesti üle hulga aja oli üks meeldiv lugemine ilma sapiste kommentarideta. :)
 
Tähenärija 24. märts 2011, kl 10.35
Aitäh hää sõna eest , meil siin jah kena rahvas kokku trehvanud ! Kusagil mujal teemas hakkas küll keegi minu nime all sapiseid märkuseid tegema , aga see polnud kindlasti mina !;)
Proovi kindlasti , alustuseks kena lühike tulemuslik dieet ! Tundub et siiani on kõik rahul olnud !
 
Laapu 24. märts 2011, kl 10.36
Mul ka kolmas päev möödas ja ainult üks päev veel vastu pidada. Kolmanda päevaga kaotasin u 300g ja kokku siis 3 päevaga 3kg. Võimalik, et mul tuleb kokku 4 kg langust, kuid sealt tuleb osaliselt maha võtta eelmise päeval õgitu (1,5kg).
Negatiivse küljena olen külmetuse endale külge pookinud. Ma pigem süüdistan selles oma rumalust ja mütsi koju jätmist kui dieeti :((((((
Teisest küljest.....haigusega paha olla ja ei tahagi süüa.....nii et viimase päeva pean küll vastu.
 
hmm 24. märts 2011, kl 14.35
ma pean jah ootama paar kolm nadalat sest kohe nii palju sünnasid tulemas nii nädala sees kui nädala vahtusel ja ei tahaks poolikult teha seda dieeti. aga järgi proovin kindlasti ja menüüd lugedes on need toiduained kõik minu maitse järgi.

Jagage nippe kuidas te neid külmutatud ubasid maitsvaks teete. MIna armastan neid tihti teha nii et panen natuke soola ja päris korralikult taluvõid ja siis hautan neid võis. Tulevad ülimaitsvad aga nii neid dieedi ajal teha ei saa :)))
 
Minamina 24. märts 2011, kl 16.14
mina ei lisanud ubadele midagi, lihtsalt kuumutasin pannil ja sõin niipalju kuni vastu hakkas(ca 100g)
 
K 24. märts 2011, kl 16.26
Mina panin 1/4 sellest vedelast puljongist, mis on kahe kaupa müügil ja mis oli
grillimaitseline, ise arvan, et ikka parem kui päris sool ja või (dieedi ajal muidugi) aga
hea maitse andis küll.
Minule iseenesest oad maitsevad, vastupidiselt minaminale, söön neid hea meelega ka ilma dieedita aga siis tõesti pisut võid ka.
 
kah 24. märts 2011, kl 17.52
tegin läbii ja kaotus oli 3,2 kg nüüd söön paar päeva suppi ja siis teen veel neli päeva ja olengi vormis :)
 
to kah 24. märts 2011, kl 18.46
Et sa teed sama dieeti kohe uuesti? Kas sind ei häiri see, et seal soovitavad kuu aega vahele jätta? (Ei peagi häirima, lihtsalt tunnen uudishimu :))
 
aga 24. märts 2011, kl 21.44
kas see dieet ei ole p6him6tteliselt lyhi variant 13 p2eva omast, nii et minu arust v6ib kyll seda j2rjest 2 korda teha.
 
Minamina 25. märts 2011, kl 07.49
nii, 4 päeva selja taga.
esimese päeva kaalu ei tea, teise päeva hommikul oli 83,7 kg, täna on 82,7 kg. seega kirjapildis 1 kg kalulangust. Usun, et esimese päevaga kaotasin ka ikka gramme/kilosi. :D Ei muretse, et kaalulangus polnud nii suur kui teistel, sest eesmärk pole kiiresti ja kõik korraga kaotada(kilod). Jätkan tervislikult ja trenni tehes, nädala pärast kirjutan.. Nägemiseni ! :)

Nb. kaalulangust võis vähendada mul kerge kilpnäärnme alatalitlus..
 
hmm 25. märts 2011, kl 09.20
muide ...mina hakkasin kasutama lapse kõrvalt EA sport active2. tunnen et väga toimib see ja sobib vist ideaalselt juba sellepärast et paksuna ei julge teiste ette hüppama minna. kodus ei vaata keegi sind ja see masin saab kohe aru kui midagi valesti teed. isegi kui vale jalaga astud. Käsib kohe uuesti teha. soovitan soojalt. paari nädala pärast teen selle dieedi ka ära. :)
 
Laapu 25. märts 2011, kl 11.55
Noniii....mul ka dieet läbi :P
Kokku kaotasin nelja päevaga umbes 3kg (mu kaal on ebatäpne). Viimane päev patustasin lõuna ja õhtusöögi vahel 3 vutimunaga. Muidu patustasin ka soolaga.
Nüüd edasi proovin süüa mõõdukalt, lisan kindlasti puuvilju, juustu ja kodujuustu....
Kui terveks saan, siis teen ka trenni edasi. Võin vahepeal kirjutada kas kaal läheb edasi alla või tuleb juurde hoopis.

to minamina
mulle tundub, et esimene päev lähebki kõige rohem. ma usun, et ka sul läks vähemalt 1 kg esimese päevaga.
 
cillycilly 25. märts 2011, kl 15.02
hm.:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ärge nüüd siit ära kaduge,oleks ju huvitav lugeda
> mis põnevat toimub.Mis siin salata,prooviks isegi
> sest tagasiside nii hea on:)

Just, mul endalgi on tahtmine hakata seda proovima, sest tagasiside tõesti super.:)
 
kiska 25. märts 2011, kl 18.41
mina alustan homsest:D kas veel katsetajaid?
 
Elly 25. märts 2011, kl 20.54
Alustasin täna... päev üleelatud, küll väikese peavaluga, aga pole hullu.
Mul kaalu kogunenud pikema aja jooksul. Koguaeg mõtlen, et hakkan korralikult toituma, aga ikka ei suuda. Trenni teen ma palju, aga ainult trenniga ei saavuta midagi.
Niiet mõtlesingi, et see nelja päevane dieet soviks hästi alguseks, nii öelda motivatsiooniks.
Täpset algkaalu mul polegi.. ca 74kg :( Pikkust 170cm. Soovkaal 62-64kg.
Loodan, et sellega saan siis oma kaalulangusele aluse panna:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!