Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mõni toimiv kiirdieet - kogemusi?
 
annely 12. aprill 2011, kl 10.01
a õige.. lisan selle veel ka, et ma ei joo ei teed ega kohvi ka kuna ma lihtsalt peale vee praktiliselt mitte midagi muud ei joogi.... mitte kunagi.
 
to annely 12. aprill 2011, kl 10.31
selle pärast suul kõht kinni ongi, see hommikune kohv paneb seedeelundkonna tegutsema ja kohe hommikul vetsus käima ://
 
annely 12. aprill 2011, kl 10.35
ei oska öelda pole elu sees kohvi joonud.
 
to annely 12. aprill 2011, kl 10.38
selle pärast ma arvangi, et see kohvi on sinna pandud, et kõht kinni ei jääks. Aga proovi ikka hommikul paar lonksugi juua, hakkab kergem ja toimib ka, või kasvõi rohelist teed.. usu mind..
 
hmm 12. aprill 2011, kl 13.03
täpselt. kohvi aitab, ja minu looduslik nipp on kiiwi. neid sööd 2-3 korraga ja ei mingit lahtistit vaja ei ole
 
hmm 12. aprill 2011, kl 20.04
kaduneljapäev pidi olema 14 aprill.niiviisi alles yhes saates rääkis
 
annely 12. aprill 2011, kl 20.36
nii tänane päev ka kenasti mööda saadetud. Kana ma täna ei söönud, selle asemel veisefileed ja seda väga lihtsalt põhjusel, see oli tänase kuupäevaga. Ex kana söön siis kui on tegelikult veise kord. Ananassi ka ei söönud. Ei ole magusa isu. Kõht ei ole täna nii tühi kui eile oli. Lahtisti mõjus ka ilusti, vb homme katsetan kohvi aga eriti ei usu et ma seda juua tahax.
 
annely 13. aprill 2011, kl 09.05
nii.. täna siis kaalusin täpelt 72 kg ehk siis 600 grammi vähem kui eile. ÖÖsel pea hirmsasti valutas, ei tea kas sellest dieeditamisest või oli tuba liiga palav. Püüan siis täna ka ilusti hakkama saada, pool maad juba ju käidud.
 
annely 14. aprill 2011, kl 09.05
hmm.... kas alustasid ka täna?

kolmas päev mul siis mööda, kaalu ei langend ega tõusnkud grammigi. Endiselt 72 kg. Kahtlustasin isegi eile, et täna võib olla kaal isegi tõusnud, see pool kana oli ikka päris korralik ports kuigi ma kõike isegi ära ei jõudnud süüagi. Enesetunne on hea, ex paistab siis homme palju ma olen selle nelja päevaga kilosid kaotanud.
 
! 14. aprill 2011, kl 09.46
Ära söö, see aitab kõige paremini Minu puhul toimub :)
 
hmm 15. aprill 2011, kl 08.43
ei ma ei alustaud eile, minu kalender näitab et 28 on kaduneljap. alustan siis kindlasti. Kuidas sul äks see dieet annely?
 
kk 15. aprill 2011, kl 08.46
mis dieeti te siin kõik peate?
 
anx 15. aprill 2011, kl 08.56
Ma alustan homsest. Ostan täna asjad ära. Ja õhtul käinühel sünnipäeval ka. Eks siis annan enda tulemustest ka teada :-)
 
K 15. aprill 2011, kl 09.33
kk, loe teema läbi, saad teada, nii laisk ei saa ju ka olla. Teised peavad topelt kirjutama aga sina ei viitsi lugeda.
 
hmm 15. aprill 2011, kl 12.15
kk ..vaata esimesele lehele
 
annely 15. aprill 2011, kl 13.31
nii.. ma tegin eile ehk siis neljandal päeval sohki... läxin kapsasuppi peale üle. kaas tõusis 400 grammi aga see vb sellest ka, et ma pole jälle pikemalt wc käind. nüüd siis teen kapsasupi dieeti mõned päevad.
 
hmm 15. aprill 2011, kl 14.46
mõtesin just esmaspäevast seda tegema hakata. nädala vahetusel nii palju pidustusi ja head paremat sööki.
 
annely 15. aprill 2011, kl 15.15
mul on see ja järgmine nädal lihtsam dieeditada kuna elukaaslane pole kodus, ex paistab mis siis järgmine nädalavahetus saama hakkab.
 
hmm 18. aprill 2011, kl 11.15
mul tänasest tööle kapsasupp kaasa võetud.
 
Kerli25 18. aprill 2011, kl 22.09
Täna oli 1. päev. Algkaal 60,2 kg. Toitu on kuidagi tohutus hulgas, kõht on nii-nii täis.
Tunne on selline, et hommikuks on pigem kaalu juures kui maas. Aga eks näis.
 
Kerli25 19. aprill 2011, kl 09.28
Üllatuslikult avastasin, et täna hommikuks oli tulemus 59,25 kg, ehk 1 päevaga maha läinud 1 kg, vaatamata sellele, et toidukogused tunduvad tohutud. Joon lisaks õhtuti ka seedimist kiirendavat teed ja kavatsen juua täna ka meresoola lahust, kuna raske on ilma vetsus käimata olla.
 
aga 19. aprill 2011, kl 09.32
minu teada oli selle dieediga sool välistatud???
 
kerli25 19. aprill 2011, kl 12.21
Tegelikult ongi, seetõttu ei lisa ma ka ühelegi toidule ühtegi maitseainet. Küll aga tunnen ma vajadust juua ülepäeva klaasitäie lahjat meresoola lahust, mis paneb kenasti vetsuvahet käima.
 
Kerli25 20. aprill 2011, kl 09.32
3. päeva hommikuks on kaal läinud 60,2 pealt 58,4 peale ehk teise päevaga läks
0,8 kg. Enesetunne on hea, toitu on palju. Ainuke jama asi on see, et need oad on täielik rõvedus. Ausalt, ei suuda mina neid korraga 170g sisse süüa.
 
hmm 20. aprill 2011, kl 13.07
alustan esmaspäeval ..kas keegi veel minuga alustaks?
 
Laapu 20. aprill 2011, kl 15.24
to hmm
Võimalik, et alustan koos sinuga. Oleneb milline on mu olukord ja toitumisrutiin pärast pühi ;-)
 
Kerli25 21. aprill 2011, kl 10.20
Algab viimane päev.
Täna hommikul olin natuke pettunud, seis ikka sama mis eile-58,4, kuid arvestades seda lihakogust, mis ma eile ära sõin, siis ei imesta. Samuti ei ole wc-s käinud.
Aga tunne on hea, kõht on ilusti trimmi tõmmanud, ei ole nii lodevat tunnet, paar cm on vähemaks ka läinud.
Täna kavatsen antud dieedi kenasti lõpuni teha ja siis jätkan toitumist sarnastel põhimõtetel- juurvilju, liha, vähe süsivesikuid. Ideaalne dieet nö startimiseks. + täielik hämmastav asi minu jaoks- mul ei ole absoluutselt magusaisu. Üldiselt isutab mul koguaeg tohutult magusa järgi (sefiirid,koogid,jäätised, omatehtud küpsetised,kummikommid jnejne) ja nii raske on võidelda. Aga sellise toitumisega ei teki isegi isusid. Ideaalne! :)
 
Kerli25 22. aprill 2011, kl 10.17
5. päeva hommikuks on seis 57,75 kg ehk 4 päevaga kadus 2,5kg. Tunne on trimmis ja sale, mingeid isusid pole. Sõin ka täna hommikust pool greipi ja tassi kohvi, lõunaks plaanin kerge salati, et saada veel vähemaks kaalu :)
 
muide 23. aprill 2011, kl 11.14
mulle meeldis selline söömine ja olengi nüüd edasi nii toitunud, et kartulit ega riisi ega muud kõrvale ei söö, ainult liha, kala ja salat ja tunnen end suurepärasest ja kaal tasapisi läheb aga allapoole.
 
aa 23. aprill 2011, kl 23.35
Alustasin ka täna selle menüü katsetamisega. Ostsin kõik, mis kirjas oli ja maksma läks pisut alla 20 euri.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!