Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mõni toimiv kiirdieet - kogemusi?
 
lalalaa 23. juuni 2012, kl 10.18
kaks päeva edukalt tehtud + veel igapäevased tööd ja mitte kui midagi ei muutunud. pole siiski vist minu jaoks. ja üldse söön rohkem hommikul kui õhtul. ju proovib kunagi uuesti
 
katsetada v mitte 26. juuni 2012, kl 23.11
Ja tulemus? Lähen kah homme asju ostma? Huvitav kas see dieet toimib ka siis kui oled normaalkaalus? Tahaks õudselt proovida aga kardan et äkki ei mõika. Lihtsalt olen eluaeg olnud enamvähem ühes kaalus( v.a. raseduste ajal) aga unistus on kaaluda 3kg vähem:)
 
Tasakaal 27. juuni 2012, kl 10.17
Kahjuks võtate kiirdieedi tulemusena kokkuvõttes juurde. Kahanemine on ajutine. See on reegel. Muuta tuleb kogu eluviisi ja seda igaveseks.
 
marivihmavari 29. juuli 2012, kl 22.30
Paraku ma seda ei jõudnudki teha... enam ei mäleta, mis kõik vahele tuli :)
 
Girlygirlygirl 30. juuli 2012, kl 20.58
Ma ei tea, kas see kiirdieedi alla läheb, aga ise olen sellega küll kiiresti kaalu kaotanud (kuigi alguses ei tundu, et see reaalne oleks):
http://www.kehakool.ee/blog/kuidas-votta-11-nada...

Minul läks igatahes esimese nädalaga juba üle kilo. Samas, see on kindlasti erinev inimeseti..
 
Liis viska viis 21. jaanuar 2013, kl 14.03
Nonii- minul olid pikad pühad mis lõppesid siis eile ja ma ei eksi kui need lõppesid 4 lisa kiloga ja kuna talvel mul alati paar kilo lisandub siis hetkel käin ringi nagu mammut. Ise 164 pikk ja hetkel kaal 72.7 kilo seega teen selle neljapäevase dieedi läbi ja vaatan, kas saab teha algust kilode hirmutamisele, pole see kevad enam teab mis kaugel :)
 
Liis viska viis 24. jaanuar 2013, kl 12.37
Täna hommikul ma siis kaalusin ja opladiiii kaal näitas -1,9 kg :) tuju on terveks päevaks fantastiline :)
Kuigi ütlen ausalt, kohendasin seda dieeti ja vahetasin toidukordi aga olen enam kui kindel, et hästi oluline on seda dieeti koos trenniga teha. Mina lasen igapäev 30 minutit ratast ja treenin lihaseid seega tund intensiivset trenni ja õhtul kui jõuan siis veel jalutama. Aga dieet ise on väga mõnus, nälga ei ole ja kuna mul nende pikkade pühadega lisakilosid tulnud kolinal, lähen laupäevast edasi keefiri dieediga aga samuti natuke kohendan seda. Ise olen väga rahul, kuigi eile sai natuke ka peavalu tunda siis see on täiesti arusaadav kui kaloreid põletatud sai rohkem kui neid päeva jooksul juurde söödud. Vett jõin 1,5l päevas ja igapäeva lõpuks söön viilu ananassi, mis paneb seedimise korralikult tööle ja iga hommik on wc teretulnud :)
Ja lisan veel, et täitsa mõnus on vahelduseks teha toite kus puudub kartul, riis, makaronid :) päev enne dieeti tegin supipäeva seega ei tulnud organismile ka suure üllatusena, et hakkab vähem kaloririkast toitu saama ;) Igatahes laupäeva hommikul panen siia lõpp kaalu, mis siis selle dieedi tulemusel mul näitab ;)
 
Liis viska viis 24. jaanuar 2013, kl 13.05
Mulle tundub, et ma olen ainuke aasta algul, kes mures oma ülekilode pärast :) kahju kohe endast :D aga no, mis ei tapa teeb ainult tugevamaks ja ega see kevadki nüüd mägede taga ole :)
 
topsikkopsik 24. jaanuar 2013, kl 14.25
Ei ole sa ainuke, kes mures ;) Teised üritavad lihtsalt ehk tervislikumalt kaalu langetada
 
Liis viska viis 28. jaanuar 2013, kl 12.25
No ütleme nii, et see dieet ei olegi nii ebatervislik, kui kalotid kokku lüüa. Mina tegin seda dieeti ümber ja praeguseks hetkeks siis olengi oma kehalt maha saanud reaalselt 1,3 kg ja mu ainevahetus on korras. 5 päevaga väntasin 55km maha ja tegin lihastrenni seega mina olen selle tulemusega hetkel väga rahul. See dieet on alustamiseks hea, kui tahad vähendada oma toidukoguseid :)
 
MA 29. jaanuar 2013, kl 14.52
olen ka mures 3-4 ülekilo pärast. lugesin teema läbi, aga kuna ei ole dieeti pidanud, siis kardan alustada (äkki ei saa hakkama). vanust ka juba niipalju, et ega need kilod enam lihtsalt ei kao. teema on tõesti haruldaselt positiivne, nii palju toredaid ja toetavaid kommentaare :)
 
hhh 03. veebruar 2013, kl 16.15
Ma lugesin suisa teist korda kõik läbi. Olen nii positiivne ja alustan homsest. Äkki on keegi veel, seltsis oleks segasem?!
 
Merka-on-Ice 09. veebruar 2013, kl 16.13
Girlygirlygirl Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei tea, kas see kiirdieedi alla läheb, aga ise
> olen sellega küll kiiresti kaalu kaotanud (kuigi a
> lguses ei tundu, et see reaalne oleks):
> http://
> www.kehakool.ee/blog/kuidas-votta-11-nadalaga-kaal
> ust-alla-10-kg
>
> Minul läks igatahes esimese
> nädalaga juba üle kilo. Samas, see on kindlasti er
> inev inimeseti..

See kava toimib küll. Aga see ei ole nii, et kõik on ette ära tehtud. Ise pead hästi palju enda ja oma toitumise/treeningu üle järgi mõtlema.
Ilmselt kõigile ei sobi jah. AGa mulle sobis just hästi.
Kui MÕTLED kõik läbi ja siis tead ka, mida muuta, mida jätta.
Praeguseks olen 4-da nädala juures ja kadunud 6 kilo. (Ise ka ei usu, ausõna :) :)
 
Merka-on-Ice 09. veebruar 2013, kl 16.14
Sellest kavast siis jutt:
http://www.kehakool.ee/blog/kuidas-votta-11-nadalaga-kaalust-alla-10-kg
 
Liis viska viis 28. veebruar 2013, kl 23.40
Selle dieedi juures ongi see, et see toimib, ole nii vana kui tahad- peab olema kannatlik, jälgima oma keha ja peamine- tuleb muuta mõtlemist ning toitumisharjumusi. Mulle see teema sobib ja kõige enam veel see, et olen jätnud menüüst välja pasta, kartuli ja riisi ning keha isegi ei igatse seda taga, samas olen rohkem panustanud juurikatele, kanale ja kalale ;)
 
liis viska viis-ile 01. märts 2013, kl 10.56
Kas sa keefiri dieeti ei hakanud tegema? Kas siis muud, peale keefiri ei või lubada?
 
JAH ON 01. märts 2013, kl 11.18
7 päeva veepaastu ja 10 kg nagu niuhti kadunud. Paastumine vaid endal vastutusel ja konsuldeeruda eelnevalt arstiga.
 
Liis viska viis 03. märts 2013, kl 16.57
Jaa ma tegin selle keefiri dieedi ka läbi aga see ei andnud erilisi tulemusi, 5 päeva ainult keefiri ja vett- vastupidamisega ei olnud probleeme sest keefir täidab hästi kõhtu aga energia oli 0 seega väga liigutada ka ei viitsinud, viis vaid kilo mu ihult.
 
Liis viska viis 03. märts 2013, kl 17.04
Aga uuest nädalast alustan vahtrasiirupi paastu, olen igal kevadel teinud nädalase paastu, et terve talve jura organismist välja saada ja peamine, energia vajadus on suur. Seega kes tahab veel liituda, on teretulnud :)
 
Inga 03. märts 2013, kl 18.38
Homme käin poes ja proovin läbi selle dieedi siis:) Kes liitub, ehk siis teisipäevast?


Lisan siia igaksjuhuks uuesti ka endajaoks selle dieedi ylesse, et uuesti otsima ei peaks:)


*****STJUARDESSI DIEET viib kilo päevas *****

Stjuardessidieet on kiirabi siis, kui on vaja kiiresti mahtuda kitsaks jäänud riietesse: dieediga võib maha võtta nelja päevaga neli kilo. Seejärel tuleb pidada kuu vahet enne kui uus kuur ette võtta. Ühekuuliste vahedega peetud stjuardessidieet vähendab kaalu umbes kilo iga dieedi kohta (st püsivat tulemus on 1 kilo kuu kohta).

Stjuuardessidieet sobib kõige paremini inimesele, kes ei kannata tegelike kaaluprobleemide all, kuid kelle kaal on natuke kontrolli alt väljunud näiteks puhkuse ajal. Dieet põhineb suuremaltjaolt vedeliku eemaldamisel kehast, kuid ka tegelik kõhnumine toimub, sest kilod ei tule ilmtingimata tagasi.


Ostunimekiri:
3 greippi
2 punti salatit
3 tomatit
2 õuna
väike tükk kurki
väike lillkapsas
väike sellerivars
2 purki rohelisi ube
1 purk tomatimahla
1 purk suhkruta ananassimahla
väike purk ananassi omas mahlas
4 kanamuna
väike tükk külmutatud kala või väike purk tuunikala vees
1 grillitud broiler
125 gr rasvata hakkliha
200 gr fileetükk punast liha

Hea nipp dieedi kergendamiseks on jagada toiduained kohe peale poest tulekut valmisportsjoniteks külmkappi. Siis ei teki nii kergesti kiusatust ettenähtud koguseid ületada. Ka toidud võib enne valmis teha. Keeda munad, grilli hakklihakotlet ja broiler, eemalda kananahk ja viska see ära. Viimase päeva biifsteegi võid keerata fooliumi sisse.



Hommikusöök on igal päeval samasugune: pool greippi, kohvi või teed, ilma koore ja suhkruta

1.päev
Lõuna: ca 200 gr keedetud kala või purk tuunikala vees, salatit, tomatit ja õun
Õhtusöök: kaks keedetud muna, 170 gr rohelisi ube, pool greippi. Soojenda oad, purusta üks muna peale ja maitsesta ürtidega.

2.päev
Lõuna: ca 200 gr kanaliha, salatit ja 1,5 dl tomatimahla
Õhtusöök: lillkapsast ja kurki, kumbagi u 1,5 dl ja 170 gr rohelisi ube. Magustoiduks ananass omas mahlas.

3.päev
Lõuna: grillitud rasvata hakkbiifsteek ehk 125 gr fileest tehtud hakkliha, väike sellerivars, salat ja õun.
Õhtusöök: pool grillitud broilerit, tomat, 1,5 dl suhkruta ananassimahla

4.päev
Lõuna: kaks kõvaks keedetud muna ja rohelisi ube, 1,5 dl tomatimahla
Õhtusöök: u 200 gr rasvata punast liha (fileed) ilma rasvata tehtud, tomat, salaat, 1,5 dl ananassimahla
 
kaalalla 12. märts 2013, kl 09.56
Viimase aastaga on mu kaal 58 kg pealt märkamatult tõusnud 63-64 kg peale. Kui enne oli pigem raskusi isegi 59 kg ette süüa, siis nüüd olen vaid üksikud korrad alla 63 kg saanud. Seetõttu võtsin ka nimetatud dieedi käsile ja käes on 2. päev. Algkaal eile hommikul oli 63,9 kg, täna hommikul oli 62,6 kg, st -1,3 kg.
Kui selle dieediga saaks tõesti lubatud 3-4 kg alla, st nt 60kg peale, oleks see viimane lõpp kerge minna.
 
kaalalla 13. märts 2013, kl 09.31
3. päeva hommikuks on kaal 62 kg ehk kahe päevaga 1,9kg. Kui nüüd saaks 61 ette, mida pole ma väga ammu näinud, oleks ideaalne. Ainukese muudatusena jätsin oad ära ja söön nende asemel sama koguse sellerit või tomatit, oad ei lähe kuidagi alla.
 
Liis viska viis 14. märts 2013, kl 00.24
Tubli, tubli Kaalalla :) mina alustan neljapäevast ehk siis 14.märts 5 päevase vahtrasiirupi paastuga. Mul on kombeks talvel ikka kaalus juurde võtta aga ma pole pikka dieedi pidaja seega võtan ikka äärmuslikud asjad ette :) eelmisel kevadel tegin 11 päevase paastu aga nägin et 5-6 päevasest täiesti piisab ja ühest pudelist siirupist jagub 5-ks päevaks :) mees komandeeringus ja lapse saadan vanaema juurde siis pole vaja kodus süüa teha seega kui kellelgi veel soov alustada siis soovitan seda, saab talvisest söödud jurast lahti, kaal langeb 4-5 kilo ja sealt edasi minna on juba nonsens :)
Ühesõnaga edu mulle :)
 
kaalalla 14. märts 2013, kl 10.50
Liis, edu! Tegin paar aastat tagasi ka vahtrasiirupipaastu 10 päev. Imehea asi, energiat tuli korralikult.

Minu 3. päeva õhtu läks pisut nihu- kuna õhtune trenn jäi ära, siis puhtalt igavusest tuli selline söögiisu. Sõin siis 2 praemuna ja võikut. Õnneks see kaalu ei kasvatanud ja täna hommikuks püsis 62 kg peal. Homme hommikul loodan siiski selle 61 ette saada :)
 
Liis viska viis 14. märts 2013, kl 16.30
Nonii, kell on pool 5 saamas ja olen kenasti paastul, kõndisin 30 mintsa keppidega ja teise poole päevast koristasin, energiat söömata olles rohkem, kui täis pugituna :) Kõige hullem ikka see soolvee joomine, no mine hulluks- ma loobun sellest ja jään vaid seedimist kiirendava tee juurde aga võib öelda küll, et peale seda vee joomist olin pool kilo kergem, vat nii palju jura võib inimeses peituda niisama,,,

Kaalalla, see üks õhtune libastumine ei muuda midagi, kui sealt edasi lähed jälle korralikult, ei ole siin midagi, kui värisege pekid- kevad on tulemas ;))))))
 
kaalalla 15. märts 2013, kl 11.46
5. päev käes ja kaal näitab 61,7. Ehk 4-päeva dieediga sain alla kokku 2,2 kg. Olen tegelikult väga rahul. Kõht tühi ei olnud, paha pole hakanud, nii et jätkan sarnase toitumisega ka järgmised päevad.

Liis, palju sa soolvett jood? Minul oli ka paastu ajal see nii vastu, et jõin esimesed päevad max 1 klaasitäis ja edasi ainult õhtuti dieediteed. Üks põhjus oli see, et see on nii rõve aga lisaks pidin ma seetõttu liiga tihti vetsus käima, et mul hakkas tagumik lihtsalt valutama :D
 
Liis viska viis 15. märts 2013, kl 14.44
Jeerum,ma ka unistan seda kaalu, mis sinul :) 3 aastat tagasi oli aga näed oma mugavusest olen liigse juurde söönud :( aga tubli oled 2,2 kilo on juba kõva algus ;)

Ma jõin seda soolvett eile ehk siis esimese paastupäeva hommikul, täna ma enam seda juua ei suutnud- jälk mis jälk :S aga jõin eile õhtul seda seedimist kiirendavat teed ja tegin seda ka täna hommikul. Kummaline on mõelda, et miskit ei söö aga energiat nagu rohkem kui siis kui söön. Igatahes on tänane kepikõnd ka juba tehtud ja enesetunne hea, natuke küll nõrk aga siiski hea :)
Ma plaanin selle Stjuardessi dieedi võtta aluseks kui olen paastust välja tulnud, mulle kuidagi hästi sobib kui menüüs ei ole kartulit, makarone ega ka piima :) seega valu ülekaalule ja suveks trimmi :)
 
bling23 19. märts 2013, kl 20.39
Mina olen hetkel vahtrasiirupi paastu e. master cleanse 5 päeva juures, Keda huvitab võib lähemalt lugeda http://paastumine.wordpress.com/
Kõik kommentaarid, küsimused ja arvamused on teretulnud :). Lisaks oleks vahva koguneda http://www.facebook.com/pages/Paastumine...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati bling23 19.03.2013 21.15.
 
Kilve 22. märts 2013, kl 11.06
Tere!

Kas kohvile võib tavalise valge suhkuru asemel näiteks lisada kookospalmisuhkrut?
 
k2tzzzz 22. märts 2013, kl 19.57
Tere

Üsna huvitav on lugeda Teie saavutusi. Ise olen jälginud teie sooritusi ja koguaeg mõelnud, et äkki peaks ise ka proovima. Nimelt ülekaalus pole aga paar kilo võiks alla saada ikkagi kevad ju tulemas :)

Pikkus 165cm
Praegune kaal 55-57 kg oleneb päevast
Tahaksin kaaluda 53kg
Mõõdud:
Rind 90
Vöö 68
Puus 90
Vanus 26

Või peaksin lihtsalt rohkem liigutama sest probleemiks on ikkagi kintsud :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!