Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
MAGGIE DIEET
 
Gudzi 05. august 2011, kl 14.52
Kas keegi on läbinud dieedi?
Oleks keegi huvitatud dieeditamisest koos minuga? :)


http://www.kirss.net/index.php?option=com_content&view=article&id=3057:maggie-dieet-maagiliselt-lihtne-kaalulangetus&catid=47:dieediklubi&Itemid=174
 
keenjustjeetlane 05. august 2011, kl 17.25
Mina pakun välja 'oopis "uksepiidatjeedi".
Närid 2 nädalat uksepiita ...
ehhvekkt on fappustaff!!!
 
Gudzi 05. august 2011, kl 17.31
keenjustjeetleetlane Sinu uksepiida dieet võib kül päris efektiivne olla kuid men88 on minu jaoks liiga ühekülgne ja ei tundu väga motiveeriv...
 
larka 06. august 2011, kl 14.02
minul läheb esimene nädal. siiani olen alla saanud 3 kg
 
larka 06. august 2011, kl 14.06
aga ma leidsin teise versiooni ka, kus on 3 ja 4 nädal ka hommikusöök 1-2 muna ja pool apelsini või greipi
http://dieedimaailm.blogspot.com/2009/05/maggi-dieet.html
 
Gudzi 07. august 2011, kl 18.34
larka, kuidas enesetunne on ja palju ja mis trenni juurde teed ? Mis päeval alustasid ? äkki hakkad siia üles kirjutama kuidas sul läheb :)
 
Gudzi 09. august 2011, kl 10.20
Mina alustan täna dieeti, kas siis endiselt ei ole kedagi,kes minuga koos seda teha tahax ?
 
hmm 09. august 2011, kl 11.17
Kas sa tõesti teed neli nädalat? Ma vist üle ühe väga ei viitsiks....või noh...ei ole ka nii palju kaalu kaotada.
 
gudzi 09. august 2011, kl 11.42
Hetkeplaan on tõesti 4 nädalat teha aga ei hakka unistama, üritan päev korraga elada :)
Kas liitud minuga,kasvõi 1x nädalaks :)?
 
nillu 09. august 2011, kl 18.15
mina tegin seda dieeti natuke üle ühe nädala. aga päris täpselt ma sellest küll kinni ei pidanud. munast sai tohutu kopp ette ja igatsesin meeletult piimatooteid. aga iseenesest dieet toimib ja sentimeetrid ja kilod kadusid küll :) niiet julgen soovitada!
 
gudzy 09. august 2011, kl 18.52
nillu, seda mul praegu vaja oligi, kõht hakkas korisema...:D
 
mumil 09. august 2011, kl 19.29
mina pidasin juunis dieedi lõpuni. täpselt skeemi järgi, patustasin ainult jaanilaupäeval. dieediga läks 8 kilo, peale seda veel 2, hetkel (varsti saab 2 kuud mööda) ei ole midagi tagasi tulnud - nojah, vahel kõigub kaal nii kilo-kaks siia sinna, aga nädala lõikes on kõik paigal. muna ja greip on siiani vahel mu hommikusöögiks (mul ei visanud muna üle), aga vat lihasse suhtun nüüd küll veidi..ee..suurema respektiga - ei kipu kohe hambaid sisse lööma :P
peale dieeti õgima ei kukkunud, hakkasin hoopis jooksmas käima ja üritan lahussöömist teha (liha + juurikad, liha + salat, liha + kala (liha= kana enamasti).
aga elustiil muutus küll, peaks mainima. enam ei taha tõesti nii suures koguses süüa ega kräppi sisse ajada - see kuu aega pingutust väärib nüüd hoidmist. Magusat söön ka vahel, aga siis püüan seda päeva esimeses pooles teha (täna sõin näiteks lapse sünnipäevast järgijäänud torti lõuna ajal).
 
GUDZI 09. august 2011, kl 20.26
Kas ütleksite oma algkaalu&pikkuse ka, need kes on dieedi läbi teinud?


väga tore kuulda et igatahes positiivseid kommentaare!
 
Nillu 09. august 2011, kl 20.49
aga ma otsustasin, et hakkan ka seda maggit jälle tegema homsest. hetkel kaal 83kg ja pikkus 171cm. Aga ma ütlen juba ette ära, et ma ei tee seda 100% õigesti :D muidu ma lihtsalt ei pea vastu. tahan kindlasti vahepeal jogurtit või siis keedumuna asemel omletti. nelja nädalat ilmselt päris läbi ei tee, aga 2 küll :)
 
gudzy 09. august 2011, kl 20.55
Ega ma isegi olen üsna ebakindel kuid elan päev korraga :)
copysin dieedi omale wordi arvutisse, kui päev on läbi märgistan rohelisega ja panin sinna ilusatest kehadest pilte ka, naljakas aga sellised väiksed asjad motiveerivad :)

TÄNA 1 PÄEV sõin hommikuks 2 muna, pool apelsini
ja nö.lõunaks sõin 2 pirni!
hommikul unustasin kaaluda aga tean et see kõigub 89-91 vahel hetkel, pikkus on 178 !
 
Nillu 09. august 2011, kl 21.03
hah. väga kaval mõte see wordi värk :D peaks ka tegema :)
 
gudzi 09. august 2011, kl 21.09
TEE kindlasti :) mul on kujundatud see nagu kooliajal referaati tehti 1 lk on 1 nädal reeglid kõige ees ja pildid kuskil vahepeal, kujutan ette et see värvi värk hakkab hullult motiveerima, et kui vaatan et 3 päeva juba nii tubli olnud siis pean edasi ikka ka olema :)
 
larka 09. august 2011, kl 21.34
sellist jõutrennikest (Body) teen juurde. alustasin 1.08 ja siiani on enestunne hea. Valgurikas toit ja jõutrenn käib kokku :). nüüd teisel nädalal ikka tekib isusid aga kaal langeb ja väikseks jäänud riided hakkavad selga mahtuma:). motivatsioon on tugevam kui alla andminse tahe. Ise loodan ikka, et läheb nüüd libedamalt kui teine nädal käsil. Esimesel nädalal sõin õhtuti hapukurki või porgandit aga täna ei taha selliseid asju.
Vett tuleb juua.
 
larka 09. august 2011, kl 21.36
algus oli 177cm ja 112 kg
 
larka 09. august 2011, kl 21.37
täna hommikul oli 106 kg järel aga päeval tuli 2 tagasi.
 
teinu 10. august 2011, kl 00.03
ärge päeval kaaluge - mul oli igal hommikul vähem kui õhtul, aga päeva peale kõikus kaal kuni 3 kilo - parem on päeval-õhtul üldse mitte kaalu poole vaadata.
 
GUDZY 10. august 2011, kl 09.44
Loogiline et päeval kaal"tõuseb" see söök mida s66d kaalub midagi ja vesi mida jood!

Täna tuleb mul raske päev :( Õhtul on sünnipäevale minek, võtan oma veepudeli kaasa ja katsun hakkama saada, päeval jääb mul tõenäoliselt lõunasöök ära kuna ei viibi kodus,aga õnneks on tänane õhtusöök nii rikkalik et elan selli nimel :)

Kaal : 91,1
 
hmm 10. august 2011, kl 10.36
Võibolla ma alustaksin esmaspäeval....
Sul siis juba esimene nädal läbitud, äkki see motiveeribki ;)
 
Gudzy 10. august 2011, kl 10.39
Ex see sinu otsustada aga mida varem seda parem :) lähen pistan oma 2 muna n88d nahka ja hakkan õhtut ootama :)
 
Gudzy 10. august 2011, kl 11.16
MHHHH... Mu kaal pani segast, n88d ma ei teagi palju see hommikune õige kaal oli, sõin pool apelsini ja 1 muna ära ja palju vett jõin ka ja panin riidesse(teksad,pusa=umbes 1kg.) ja astusin kaalule ja seenäitas 90,4 ,mis on ebaloogiline kaalun siis homme hommikul kohe mitu korda et saada õige kaal.

Oskab keegi öelda mis vahe on praetud munal(ilma õlita) ja keedetul? Salatiga koos on keedu muna ju päris hea aga iga hommik pugida 2 muna lihtsalt paljalt, vastu hakkab ju:/
 
hmm 10. august 2011, kl 11.25
mina arvan et õlita praetud ja keedetud munal ei ole vahet, võib julgesti nii teha...
 
Nillu 10. august 2011, kl 21.57
pffff minu tänane päev läks täiesti aia taha :( õde kutsus külla ja noo tal on sellised küpsetised, et ila hakkas tilkuma. algul punnisin vastu ja ütlesin, et just sõin kõhu täis, aga noo see nägu, mis sealt selle jutu peale tuli.. ei tahtnud tema viha tunda ausalt :D niiiet. minu esimene maggi päev jääb hoopiski homsesse!
 
Gudzy 11. august 2011, kl 20.09
Nii kuidas teil läheb?
Minu eilne päev oli TÄIELIK enese ületus... Alguseks sõin siis hommikul pool apelsini ja 1 muna,rohkem alla ei läinud!

Lõuna jäi vahele, kuna olin sugulasel külas, laual oli kostituseks jäätis, kommid, kringel kõht korises aga ütlesin ei! Lõpuks kui koju jõudsin sõin keskmise kausi kurgi-tomati-paprika salatit, 1 viilu röstsaia ja 2 muna, lõpuks oli kõht salatiks nii punni söödud et apelsin enam ei mahtunud!

Järgmiseks oli sünnipäevale minek, no see oli piin juba grill liha, salat, 2 lemmik kooki, sokolaadi, krõpsud näksimiseks jnejne...AGA uskuge või mitte mitte ühtegi ampsu ma ka ei teinud jõin ainult 1,5 liitrit vett ära :D

Hommikune kaal 88,9 [ca -1,5 kg ]
Aga päev ei läinud nii hästi edasi kui kaalu langus :(
Hommikul oli meeletu pea ringlus ja valu,silme eest kiskus mustaks, oli vaja linna asju minna ajama ja oli ilmselge et ma ei pea poole apelsiniga vastu hommikusöögiks oli 1 viil rukkileiba suitsukalaga ja 2 pirni lõunaks seljanka (450ml) ja viie ajal sõin pool rukkileiba suitsukalaga!
Aga tegin selle kõige eest 5km. jalutuse ka!

Vaatan mis homme kaal näitab! Aga kui on sama või natukenegi alla läinud siis enam selle men88 järgi vast ei söö, proovin teha päeva men88 ette et oleks välistatud igasugused näksimised ja toitun salatitest ja kerget toidust!
PS : siia võiksime kirjutama ikka jääd kuidas kellelgi läheb ja mis söönud on :)
 
mars 14. august 2011, kl 19.09
Olen erinevaid dieete uurinud päris kaua ja leidsin, et maggie on kõige vastuvõetavam, kuna meeldib meeletult liha.
Mina alustan homsest. Kaal 62,2, pikkus 162. Kuna dieet kestab 4 nädalat, siis on motivatsioon päris suur. Loodan selle aja peale saada pikaajalise harjumuse süüa tihti (4-5 korda päevas), tervislikumalt ja korraga vähe. Siiani olen päeval söömata olnud ja õhtuti-öösiti suurtes kogustes õginud, mis on tekitanud tülgastavad sangad ja väljaveninud mao. Trenni hakkan aktiivsemalt tegema septembrist, senikaua üritan koduste vahenditega hakkama saada. Mõne päeva pärast annan teada, kuidas läheb. See on minu elu esimene dieet, loodan, et pean vastu.
 
mars 15. august 2011, kl 15.44
Ehk soovib keegi minuga liituda?
PS: väga suureks abiks on täpse menüü koostamine. Mina tegin excelisse tabeli, kuhu kirjutasin etteantud menüü, koos kellaaegade ja vahepaladega. Vahepalad nälja tunde korral (porgandit või kurki vähemalt kaks tundi peale sööki kaks korda päevas) Kokku tuleb söögikordi 5, viimane - õhtusöök kell 19.00. Lisaks kirjutan teise tabelisse iga päev, mida ma tegelikult sõin ja mis kell. Ehk selline asi distsiplineerib rohkem. Ei taha ju kuidagi tabelit ära rikkuda näiteks mingi pastaga:) Tänane päev on edukas, aga vara veel rõõmustada, usun, et kolmas/neljas päev kõige raskem.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!