Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
MAGGIE DIEET
 
nillu 15. august 2011, kl 15.53
mul pole eriti hästi läinud :D mingit dieeti ma pean, aga maggi see kindlasti ei ole :D olen lihtsalt oma toidukorrad korda teinud ja halbadest süsivesikutest hoian ka eemale. täna hommikul oli kaal 81,8 ehk siis -1,2. kuna minu esimene päev(10. august) läks aia taha, siis loen alguseks 11ndat. niiet 4 päeva ja 1,2kg on isegi päris hea arvestades, millise nädalavahetuse ma üle elasin :D
 
Gudzy 18. august 2011, kl 15.27
Kuidas läinud on?


Minu jäi see küll pooleli kuid olen siiski tubli olnu, kaalu ma hetkel ei tea, sest loobusin igapäevasest kaalumisest, homme arvatavasti kaalun, kokku igatahes on juba -3kg. juures, mis on 1,5 nädala kohta ilma dieedita ju super ;)

Päevas s66n 2-3 korda. Puuvilju on men88s ohtralt, selle t6ttu on kadunud ka magusa isu, mis minu puhul on üllatav, olen magusa s6ltlane lausa, enne v6isin paki komme naha vahele ampsata nii et silm ka ei pilgu, enam ei ole isugi!

Leius: Ka olen/olin suur jäätise s6ber, katsun unustada n88d extra rammusaid koore jäätiseid mille asemel ampsan maitsva mahlapulja:p 0g rasva ja vaid 75kcal

Saia asendasin täistere seemne sia vastu, vähem kaloreid ja palju tervislikum. Täna avastasin enda jaoks ka näkileivad, ostsin sinna peale veel ligth juustu ja väherasvast sinki, tomati viil ka ja pidulik võiku ongi valmis.

Eelmisel nädalal alustasin siis, reeglid:
1. Peale 18.00 ei s66 - algul oli raske, v2ga raske sest õhtul oli ikka kohutav nälg kallal, kui see läks talumatuks sõin puuvilja, n88d olen juba harjunud, hirmsat nälga enam ei tunne
2.Rohkem liikumist, vähem lebotamist!!!!
3.Harjutuste tegemine- see nii libedalt ei ole läinud, kuid miskit minimaalselt.


Hetkel ei tule rohkem miskit tarka meelde mida v6iks teiega jagada.

Palju palju edu!
 
to mars 13. september 2011, kl 13.23
Sa ikka lugesid, et 20 kg peab olema ülekaalu?
 
alla 08. november 2011, kl 16.00
Kas on kedagi, kes sooviks esmaspäevast maggie dieediga alustada? Endal kaalu 65,3kg, soov oleks 54kg kunagi jälle kaaluda :)
 
Mees 23. jaanuar 2012, kl 20.33
No nii , hakkasin ka täna pihta, eks näib mis saab , hetkel kaal 117,6.
Annan siis iga nädal teada kuidas on ja mis muutused toimuvad


Esimene nädal : tehtud, päris mõnus kui aus olla, kõht oli koguaeg täis.. hetkel kaal 114,6 , seega -3 kilo . Hommikuti joon ikka kohvi suhkru ja piimaga ma lihtsalt ei suuda seda musta päris juua ja isegi
mõned söögikorrad jätsin vahele kuna lihtsalt ei suutnud niipalju süüa see et liha võib süüa nii palju- et kõht täis, see on hea loomulikult vees praetud kanafilee ja mõnusalt maitsestatud..soovitan. Aga lähme nüüd siis edasi , järgmine nädal
jälle tagasi.

Teine nädal : Noo nii , kaal nüüd 112,7 ja enesetunne mõnus, kolmas nädal hakkab siis pihta soovitan kõigile seda , eelmise nädalaga võrreldes siis -1,9kg , kokku -4,9kg kahe nädalaga ja kõht on koguaeg täis !!!
 
Mees ja teised 23. jaanuar 2012, kl 21.11
Ärge tehke seda,sest te ei saavuta sellega mitte midagi,saate kaalust alla õige mitu kilo selle ajaga ,aga mis edasi,te ei jää ju selle toitumise juurde alatiseks.Tegin seda dieeti,võtsin alla mitu head kilo ja siis hakkasin toituma kindla kaalujälgijäte retseptide järgi,söön kindlatel kellaaegadel ja täpselt gramm grammilt nii palju kui ette on antud ja tulemus,....Tulemus on see,et kaal läks üles täpselt samade kilodeni kust maggi dieeti alustasin,nüüdseks olen seda neli nädalat teinud(kaalujälgimist,väga täpselt) ja kkal seisab seal kohal kust maggi dieeti alustasin,organism lihtsalt streigib,oleksin korraga kaalujälgimisega pihta hakkand,oleksin tõesti mitu kilo kergem ,aga praegu tõesti maha visatud aeg.see mis kiirelt tulnud,see ka väga kiirelt läinud.
 
külastaja 24. jaanuar 2012, kl 06.31
Aga see ei ole ju võimalik, et tervislikult ja kehale -200 - 500kcal vähem süües kaal ei lange ja keha streigib??

Kas mõni toitumisspetsialist oskab seda seletada.

Muide ma olen ca 15 a tagasi ka kaalujälgijaid teinud ja ka kaal hakkas tousma, sest minu keha ei taha süsivesikuid nii palju.
 
Mees 21. veebruar 2012, kl 15.20
Mina julgen küll soovitada, neljanda nädala lõpuks 109 kg, mis tähendab et kokku võtsin alla 8,6 ja väga mõnus on olla, hetkel jätkan seda toitumist ja mulle meeldib :) kuigi proovisin peale dieeti nädal aega niisama chillida ja võin öelda et isegi paar burksi sõin ära, kuid kaal ikka langeb , vastupidi eelmisele kommenteerijale! Igapäev ei peagi oma punkte ja kaloreid täissööma, see ei ole kohustus :) tehke trenni ka ja suusatage ...varsti saab juba jooksma minna !!! Edu kõigile ja mõnusat salenemist ps. unustage igasugune alkohol ;) ja jooge selle asemel vett või nagu mina nt. võtan klaasi ja kallan veerand õunamahla ja peale värska vett , jube hea on ja vähe kaloreid, muideks nii tehakse ammu juba Ameerikas ka ja nemad nimetavad seda limonaadiks :D
 
naine108 21. veebruar 2012, kl 19.31
Alustan reedel Maggi dieeti.
Kaalun 108kg
Kutsun reedest ühinejaid, siis jõuab kõik vajaliku koju tuua ja ennast häälestada.
Vaatan homme apteegist mingeid toetavaid toidulisandeid ka.
Küsingi kohe, mida võtta sellise dieedi korral.
 
tahaks ka mingit 23. veebruar 2012, kl 09.27
dieeti pidana hakata, aga ei tea, mida?

Vaja maha saada nii 10 kg, jaanipäevaks võiks ka 15.
 
klo 18. aprill 2012, kl 18.53
kas kõik unarusse jäänud
bathsheb 30. november 2020, kl 09.28
Kaalu alandavad tabletid - http://tonzes.com/slimest.htm Kokku kaotasin ma 18 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!