Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Lida kapslid
 
Lida 17. märts 2013, kl 02.28
On müüa mõned Lida originaal kapslid (toodud ametliku tootja edasimüüja käest), Hiinast.

1pakk 25 eur
2 pakki 48 eur

Tallinnas võimalus osta käest kätte v siis smartpostika

Kellel huvi kirjutage jassukene78@gmail.com

Mina ise kasutasin 2 kuud ja pean tunnistama, et esimesed paar-kolm päeva oli suts kehva olla. Minul küll pea ei valutanud aga kergelt süda läikis. Samas oli energiat rohkem kui muidu.

Need kõrvalnähud läksid üle.

Aga alla võtsin ma ikka kõvasti. Arvestasin, et peaks kolm kuud võtma kapsleid, kuid peale esimest kuud juba olin tagasi normaalkaalus

Kui on küsimusi siis saatke meil :)
 
soovitus 17. märts 2013, kl 08.23
googeldage Lida kapslid ja te näete mis sodiga tegemist on
 
https://www.arst.ee/et/Uudised-ja-artiklid/39928/toidulisandina-muudavad-lida-daidaihua-kapslid-on-tervisele-ohtlikud 17. märts 2013, kl 08.34
oidulisandina müüdavad LiDa Daidaihua kapslid on tervisele ohtlikud

Foto: PA Wire Foto: PA Wire

Euroopa Liidu riiklikud laborid, sealhulgas Eesti Ravimiameti labor on tuvastanud, et toidulisandina müüdava toote LiDa Daidaihua kapslitesse on ebaseaduslikult lisatud sibutramiini (tüsedusevastast toimeainet).

Mitmel juhul on LiDa Daidaihua kapslitest leitud toimeainet suures annuses, mis on ohtlik inimese elule ja tervisele.

Sibutramiini sisaldavate toodete kasutamisel on muuhulgas oluline risk kardiovaskulaarsete kõrvaltoimete (sh. infarkti ja insuldi) tekkeks.

LiDa Daidaihua kapslid on toodetud Hiinas, tootja väitel sisaldavad need «traditsioonilisi looduslikke» koostisaineid ning kõrvaltoimed puuduvad.

LiDa Daidaihua kapslite turustamine Eestis on keelatud.

Ravimiamet hoiatab ravimite ostmise eest internetist. Internetis müüdavate ravimite tegelik päritolu, koostis ja hoiutingimused on teadmata. Selliste ravimite tarbimine võib tõsiselt kahjustada tervist või põhjustada surma.
 
Õgige vähem 17. märts 2013, kl 09.14
http://www.361slimmingsoftgel.com/lida-daidaihua-strong-version-p-32.html

"Ei lastele alla 16, rasedatele või imetavatele naistele, mitte inimestele kõrge vererõhuga, maksa või neeruprobleemidga jne. ..."

Kui juba tootja/müüja hoiatab, siis milleks seda p_ska sisse ajada?

*

Kui oleks leiutatud mingi tevist mittekahjustav imetablett, mis vabastaks ülekaalulisusest, siis oleks see ammu teada ja maailmas polekski selliseid inimesi.

Oli vahepeal mingi väga kallis rohi, mulle kirjutas Soomes arst seda. See ei lasknud rasval imenduda. Võtsin mõned korrad, siis hakati kirjutama sellest, et ei lase tõitainetel imenduda ja oli surmajuhtumeid maailmas.
Eestis vist sama toimeainega oli ALLI selle nimi http://www.alli.gsk.ee/
 
vaevast lahti 26. aprill 2013, kl 23.44
Mina sain nende kapslitega ennast normaalkaalu ja tervis on tunduvalt parem, kui enne. Enamus, mida suust sisse ajame on kahjulik, kuid kõige kahjulikum on ülekaal.
Niiet elage tervislikku elu rasvahaned
 
Pille 27. aprill 2013, kl 19.53
Müün hea meelega oma 22 Lida kapslit ära. 8 sõin ära aga lõi kõhu kinni ja jätsin pooleli. ise sotsin 23 euriga. Müüksin 10 eur-ga pluss postikulu.
 
siiri 29. aprill 2013, kl 13.40
Mind need ei aidanud :)
 
nimeta 02. mai 2013, kl 17.22
Pille, sooviksin osta :)
Palun sinu e-maili :)
 
Pille 02. mai 2013, kl 21.02
pilleliina@hotmail.com
 
nimeta 03. mai 2013, kl 20.21
Kirjutasin teile :)
 
Pakkuda 18. mai 2013, kl 22.21
Kui kellelgi on huvi, siis mul on pakkuda Lida kapsleid
 
Huvi 21. mai 2013, kl 13.22
Mis hinnaga müüte?
 
..... 28. mai 2013, kl 02.46
mul on huvi, kirjuta oma email...
 
Annuke1 28. mai 2013, kl 09.20
Mul on pakkuda Lida russian strongi, paki hind on 28 euri. Postikulu maksan ise, Tallinnas saab käest-kätte.

annuke1@windowslive.com
 
maarja 10. juuni 2013, kl 01.36
Mina sooviks ka veel! Esimene lida pakk sai otsa, olen alla võtnud 5 kg aga 5 kg tahaks veel võtta, palun andke märku, kellel on, aitäh! :)
 
Annuke1 12. juuni 2013, kl 19.43
Mu on pakkuda. Kui huvi, kirjutage annuke1@windowslive.com
 
Rita 03. juuli 2013, kl 08.15
Minul on pakkuda originaal Lida kapsleid. kellel huvi kirjutage jassukene78@gmail.com või helistage 56301171
 
Lugupeetud paksud! 04. juuli 2013, kl 01.40
Imekapsleid, mis aitaks kaalust püsivalt alla võtta, ei ole olemas. Ei ole. Punkt. Tuleb teha trenni ja vähem magusat ja süsivesikuid süüa, mingid muud imed teid ei aita. Kui te nii laisad olete ja trenni teha ei viitsi, söögist ka loobuda ei raatsi, siis palun raisake oma raha - vähemalt see hea, et siis on teil vähem, mille eest süüa osta, nii palju teevad need liidad ja muu jura kasu küll...
 
Võhikule 12. august 2013, kl 10.37
Lugupeetud paksud! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Imekapsleid, mis aitaks kaalust püsivalt alla võtt
> a, ei ole olemas. Ei ole. Punkt. Tuleb teha trenni
> ja vähem magusat ja süsivesikuid süüa, mingid muu
> d imed teid ei aita. Kui te nii laisad olete ja tr
> enni teha ei viitsi, söögist ka loobuda ei raatsi,
> siis palun raisake oma raha - vähemalt see hea, e
> t siis on teil vähem, mille eest süüa osta, nii pa
> lju teevad need liidad ja muu jura kasu küll...

Tahtsin lihtsalt öelda, et ei oleks mõtet sellisel teemal kaasa rääkida, millest mitte midagi ei jaga. Inimese ülekaal ei pruugi näidata seda, et ta oleks laisk või õgard. Selle taga võib olla väga palju muud. Mina Sinu asemel ei pritsiks niimoodi sappi sest kunagi ei tea millal mõni tervise, kaasaarvatud vaimse tervise probleem ennast või lähedasi võib ohustada.
 
To võhikule. 12. august 2013, kl 12.04
Loomulikult ei ole ülekaal alati inimeses endas kinni ja iial ei tea millal see tabab sinu enda lähedasi või ennast AGA! see ei tähenda, et need Lida kapslid absoluutselt aitaks ülekaalust vabaneda!
Tegemist on täiesti mõttetu raha kulutamisega ja sodiga mida endale sisse ajada, kaotasin samuti nende söömisga täpselt 0kg ja rahast jäin ainult ilma.
 
Miss1 12. august 2013, kl 23.07
Tere, sooviksin ka neid Lida kapsleid proovida,
kui kellegil on neid müüa v teab kust saaks neid osta siis palun anda mulle teada mu emailile annika.j6gi@gmail.com

Aitääh :)
 
paksukestele 13. august 2013, kl 10.14
Ja siis kui tüsistused tekivad, istuvad need saamad kapseldajad vesise näoga maksumaksja raha eest arsti ukse taga....
 
peenikestele 14. august 2013, kl 13.16
Täpselt sama maksumaksja on ka see paks, nii, et Sinu raha eest ei istu seal arsti ukse taga küll keegi. Ja mis vahet seal on kas istud seal ukse taga sellepärast, et paksusest on haigused või siis kaduvväike % tüsistustele Lidast või Meizitangist.
10 aastat oli meid Lindaxa lubatud (toimeaine sibutramiin) ja ei juhtunud Eestis kellegagi midagi hullu, peale selle, et kaalust alla võttis. Muidugi kui ravimitega ebaadekvaatselt ringi käiakse ja arvatakse, et mõju on suurem kui rohkem tarbid, siis on teine asi. Aga see on iga inimese oma valik juba. Inimestel peaks olema valikuvabadus ja seda ka selle ravaimi osas. Aga kuna siis trügis turule "Alli" ja sellele tehti suuremat lobitööd siis kaduski õige ravim kahjuks ära ja räägitakse, et on kahjulik.
 
katariina 16. august 2013, kl 21.05
võin teile tellida lidat kui soovite, paki hind tuleks 20€ kes soovib leiab juba siit foorumist minu kontaktid ise.
 
Mann 23. august 2013, kl 19.25
Mina tean , kust saab Venemaalt reduksine ja otse apteegist originaal Reduksin'e (jah, ma olen 100% kindel, et tegemist on originaalidega, kuna inimene ostab neid apteegist isiklikult ning ka ise kasutan Tema käest ostetud tablette).

Kirjutage mulle mannmaasikas007@gmail.
 
Annette 17. november 2013, kl 15.02
Pakkuda 29 LIDA ORIGINAALkapslit 25euroga! kohe saadaval!
 
pakkuda 06. mai 2014, kl 15.25
On pakkuda Lida tugevat versiooni.
Kirjutage ttkgco@gmail.com
 
ekavala 14. jaanuar 2018, kl 07.53
OneTwoslim - http://topleadbit.com/kZYV Kokku kaotasin ma 14 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
 
Dianochkachau 12. mai 2021, kl 22.07
ostan Lida
mjandlo@hotmail.com
sultattooo 16. september 2023, kl 13.03
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!