Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
1-nädalane Dieet.
 
Paksuke . 29. juuni 2008, kl 23.55
Hakkan proovima dieeti, kuna nädalapärast sõidan ära soojale maale, tahan saada veidikenegi peenemaks, et bikiinides väga piinlik ei oleks.

Ma ei hakka ennast näljutama, kuid söön põhimõtteliselt ainult juurvilju , puuvilju ja pakisuppe. Pakisupid ei anna kaalu juurde, kuid täidavad ilusti kõhu. Samas teen igapäev võimalikult palju trenni. Igapäev teen vähemal 100 kõhulihast ja ka põlvetõstet ja sääretõstet.

Kirjuan nädala prast kui palju ma alla võtsin ja kas sain veidikenegi peenemaks.
 
x 30. juuni 2008, kl 00.01
esiteks on puuviljade asemel pigem valkude söömine palju mõistlikum ja trenn võiks ikka midagi intensiivset olla, sääretõsted märkimisväärselt kaloreid ei kuluta
 
Mozilla 30. juuni 2008, kl 00.31
mina arvan, et oled tubli ja kindlasti kirjuta.
 
jordan 30. juuni 2008, kl 04.52
kui sa hommikuti klaasi keefiri lisaks jooks oleks sul nagu suvine keefiridieet.aga jah..mis mõõdud sul muiud on ja tubli oled enivei kui ilusti nädalakese lahjemalt läbi ajad, kolmandal päeval oled juba uhke enda yle...võid selles kindel olla. ja kirjuta isegi kui grilliõhtu kõik ära rikkus...ise hakkan ka homsest tubliks...iccc:D st tänasest sest kell nii palju ju juba.
 
sale 30. juuni 2008, kl 09.53
väga tubli oled!

söö peamiselt puu ja juurvilju, võimalikult toorel kujul. usu mind võid nädalaga 5 kilo kindlasti nii kaotada :) (tean enda pealt kuigi kaalu 174 cm juures 65 kg oli)

valgust võid täitsa loobuda kui isu pole, praegu on värsket nii palju ja vitmamiine ja ensüüme saab sealt ka kõvasti!

jalutamas võid ka käia, see kiirendab rasvade põlemist ja nende väljutamist organismist.

suur edu Sulle ja hoia meid kursis, mina olen 100 % toetaja :)
 
d 30. juuni 2008, kl 13.29
tavaliselt võtab nii palju lühikese ajaga alla ainult väga suure ülekaaluga
 
sale 30. juuni 2008, kl 15.31
aga ma võtsin kuigi pole üldse ülekaalus olnudki. 65 minu pikkuse juures pole eriti hull, mingit pekki küll ei olnud meeldib aga ´´kondine olla´´ :)
 
gh 30. juuni 2008, kl 20.47
märgatavat kaalu sa nädalaga ei kaota, aga kui nt kõhuga probleeme, siis see tõmbub küll tagasi kui vähem sööd :) ja endal ka kergem ja mõnnam olla
 
sd 30. juuni 2008, kl 21.29
pakisupid sisaldavad ju metsikult soola ja sool on peaaegu sama suur kaalulangetaja vaenlane kui suhkur. nii et keeda parem ise suppi.
 
maire 01. juuli 2008, kl 10.49
Pakisupid sisaldavad väga palju keemilisi lisaineid ja säilitusaineid, mis sinu kaalualandusele kaasa ei aita. Pigem antud ained jäävad organismi ja tekitavad tselluliiti. Katsu vähem keemiat süüa. Värsked puu ja juurviljad on igati teretulnud aga et mitte täitsa kokku kukkuda soovitan ka lõunal kala süüa nt lõhe või tuunikala. Omega3 rasvad aitavad kaalualandusele kaasa. Täiesti ravsast loobumine aga aeglustab kaalualandamist.
Hommikuti joo värkset pressitud sidrunivett. ( ise tarbin päeva jooksul 1,5 liitrit sidrunivett, milles on lisaks vahtrasiirup ja cayanne pipar ning söön 1-2 korda päevas- retsept võetud mastercleanse paastukuuri joogist). Õhtul nt kaks klaasi kvaliteetset rohelist teed.

Need on minu nipid ja soovitused.
 
Paksuke . 01. juuli 2008, kl 18.20
Pakisuppidele mida mina söön, on peale kirjutatud säilitusainetetta, mis tähendab, et seal neid palju ei ole. Midagi kindlasti on. Kala ma kahjuks ei söö .
 
eke 26. aprill 2011, kl 00.14
kõhulihaste harjutusi tohiks päevas teha kuni 50, mitte rohkem.
ka treenimisega pole mõtet üle pingutada.
kunagi lolli peaga võimlesin ka 150 kõhulihaseid päevas ja tulemuseks oli räme kõhuvalu mitme päeva jooksul ja kõhulahtisus. seda siis mitu korda.
 
N - 30 kg 26. aprill 2011, kl 18.01
sale Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> valgust võid täitsa loobuda kui isu pole, praegu on värs
> ket nii palju ja vitmamiine ja ensüüme saab sealt
> ka kõvasti!
>
Tule taevas appi! Valgust loobuda! See on ju lihase toit ja lihas on inimese kallis vara. Ka süda on lihas.
 
Tõesti 26. aprill 2011, kl 18.08
valgust ei tohi mitte mingil juhul loobuda!!!!

loobuda võib ainult süsivesikutest, siin ma ei mõtle puuvilju vaid saia käkerdisi jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!