Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Proteiinidieet ehk 13 päeva dieet! Algus 21.juuli
 
Maasikas 01. august 2014, kl 10.53
Lihtsalt loen seda teemat ja täiesti tühja koha pealt hakkab mõni kraaksuma. Mis see sinu asi on, kuidas inimene otsustab kaks nädalat süüa? Reaalne 13 päeva dieet on igapool üleval ja kõigile näha ning kui inimene otsustab seda oma vajaduste järgi kohandada, siis on see tema enda asi, aitab see siis dieedile kaasa või mitte. Ta ei ole ju välja reklaaminud ennast kui Kiivikas või mõni muu tuntud fitnessivend niiet ma ei arva, et oma menüü siia kirjutamine peaks kõikidele, kes seda loevad, mõjuma kui 10 käsku. Mind see teema küll ei puuduta hetkel, aga tahtsin siiski lugeda ja lihtsalt pean otsima teemakohaseid postitusi sinu haukumise vahelt. Ära risusta ja tegema oma asjadega. Vabandust, sain väga kurjaks.
 
Maasikas 01. august 2014, kl 10.55
*Tegele oma asjadega siiski.
 
kaaluNälgija 03. august 2014, kl 21.13
Tegele ise ka oma asjadega siiski. Mul on ka õigus oma arvamust avaldada. Mis teha, kui poolikud ettevõtmised ei meeldi. Algul oli huvitav, elasin kaasa ja ütlesin hea sõna sekka. Jaburdusele vastan jaburdusega.
Kuhu jäi dieedi lõpetamine, millised tulemused olid? Miks kutsuti üles teisi, kui endast asja ei olnud? Enne, kui avalikkuse ette tullakse, tehakse kodutöö ära. Pisiasjadest algavad suured tegemised ning ei sigine nõnda palju äpusid nagu viimasel ajal.
elemaskaee 08. aprill 2023, kl 13.04
Kaalu alandavad tabletid - https://nplink.net/9zlekruh Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.Toimetatud 1 kord(a). Viimati elemaskaee 12.06.2024 21.28.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!