Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
13 päeva dieet
 
Anni 08. august 2011, kl 13.34
Plaanin seda homme alustada. Äkki keegi tahab ühineda? Koos on ehk kergem ses lahingus :)
 
jans 09. august 2011, kl 09.57
Minagi alustasin täna. Olen seda dieeti pool aastat tagasi teinud ja jätsin 6ndal päeval pooleli. Siis müjus kyll väga positiivselt. Hetkel eesmargiks alla võtta -5.5 kg ning loodan vastu pidada. sullegi edu
 
Anni 09. august 2011, kl 13.30
Väga lahe, et mul ikka üks kaasvõitleja leidub :D. Mul on eesmärgiks samuti 5-6 kg alla saada. Praegu olen küll optimistlik ja hakkamist täis, kuigi väike hirm on nädalavahetuse ees. Kui kuskile ära sõita, siis läheb vist pisut raskeks see söögivalmistamine. No näis, sinna veel aega on.
Igatahes soovin sulle, jans, ka edu!
 
jans 09. august 2011, kl 14.16
tegin omale tänased söögikorrad kõik ennem karpidesse valmis, et kui kuskile minek saan kaasa haarata ning ei pea seal köögis kah nii palju tuterdama. Hirm põrumise ees on päris suur aga pyyan ennast motiveerida sellega et kaks nädalat hea figuuri nimel ei ole yltse palju :D
 
Kati 09. august 2011, kl 14.28
Otsisingi kaaskannatajaid :)
Alustasin pühapäeval, tänaseks siis 3.päev.
Soovin teile jõudu ja jaksu!
 
jans 09. august 2011, kl 14.54
kuidas sul siiani läinud on kati? kaalud ennast vahepeal????
 
Anni 09. august 2011, kl 21.23
Kati, kuidas sul enesetunne on praegu?

Mu esimene päev on ikka paras katsumus :D, nii palju ahvatlusi on. Ma praegu 1,5 aastase põnniga kodus ka, ta kogu aeg tahab süüa, nii ma siis käin ja kääksutan seda külmkapiust. Mehele ka valmistasin täna korraliku söögi.. suuuur tahtmine oli natukene kõrvalt näksata.
 
m 09. august 2011, kl 22.55
Tere...mõtlesin ka selle peale...ja vabandan juba ette lolli küsimuse pärast, aga mis on täpselt menüüs seisnud naturaalkotlet ja kust ma saan sellised? (sorry, ma ei söö ise tavaliselt liha)
 
jans 10. august 2011, kl 09.10
naturaal kotlett on tavaline veiseliha 200 grammi... mina isiklikult söön selle asemel 200grammi kanafileed. täna hommikul tabasid mind suurepärased uudised kaal langeb. olen õnnelik :D

ps: ei ole lolle kysimusi on vaid lollid vastused!!!
 
jans 10. august 2011, kl 09.17
Natuke eilsest:
Täitsa õudne kohe.. ahvatlusi nii palju, et peaaegu oleksin libastunud. mu 5 aastane poiss pyydis ka mulle kypsist sisse sööta ja ei saanud yltse aru miks emme koguaeg ei ytleb. pidin veel käima poes (kui on valida ärge seda katsumust ette võtke)
kõht oli õhtul ikka meeletult tyhi kaanisin nii palju vett sisse kuni paljas vesi hakkas vastu. selle parandamiseks panin värske kurgi ribasid vee sisse, sai kyll palju maitsvam. eile natukene masenduse mõtted kyll piinasid et miks ma kyll ennast nii piinan. õnneks täna hommikuks kõik okei jälle ning uuesti entusiasmi täis. pyyan võtta yks päev korraga ning loodan et läheb kergemaks :D
päikest kõigile
 
kati 10. august 2011, kl 10.03
Kaalust rääkides: alustasin 65,4 pealt ja täna hommikuks siis 62,7.
Kuna mul tavaliselt kõhu käimisega probleem, siis see ka toimib :)
Enesetunne on enam-vähem, eile õhtul oli magama jäädes veidi õõnes tunne, aga mu õhtusöök on ka kella 18 ajal.
Kerge peavalu on olnud, kuid samal ajal tunnen, et energiat tuleb - tahaks tantsida, kuigi trenni pole suutnud end veel tegema ajada (see pigem muudel põhjustel).
Motivatsiooni on lõpuni minemiseks - ei pea ju mõtlema, mida ma söön, kui kõik kirjas.

Esimesel päeval oli küll kõht täis, aga tundsin, et tahaks midagi - eks keha nõudis süsivesikuid, kuid kui selle tühjakõhu tundega ära harjuda, siis nälga ju ei ole. Kõik on mõtlemises kinni!
Jõudu teile!
 
Miaaaa 10. august 2011, kl 10.36
Kolmapäeval 17.august on soodne päev dieedi alustamiseks kehakaalu langetamisel-sellisel ajal alustada on kergem, ei ole niipalju pingutamist. Mina olen korra seda dieeti proovinud, 9-ndal päeval oli ikka maru jama olla , sain alla 7 kilo, aga nüüd sellest oma aasta ja rohkem möödas, kaal on tagasi ja proovin uuesti ja seekord vastu pidada...
 
kati 10. august 2011, kl 11.05
Kusjuures olen enda juures tähele pannud ka, et kahaneva kuu ajal on kuidagi lihtsam see dieetitamine ning 13.aug on täiskuu, seejärel hakkab kahanema :)
 
Anni 10. august 2011, kl 13.40
Oi, kuidas oleksin tahtnud hommikul midagi ikka näksata ka kohvi kõrvale. Mitu tundi kestis ikka see näljatunne. Eilne õhtusöök oli mul ka kell 18, seega on näljatunne täiesti mõistetav. Siis lõpuks, kui nälg kadus, oli aeg juba lõunatada :D.
Üldiselt mulle täiesti meeldib juba, mida näen. Hommikuks oli eilsega võrreldes maha läinud 800g. Vahepeal hakkab tahtejõud vaikselt ära kaduma ja mõtlen ka, et miks ma küll pidin selle nälgimise ette võtma, kuid siis jälle meenutan oma eesmärki ja kuna dieet seni vilja kandnud on, siis jätkan.
Mõtlesin ka korra juba, et kleebin külmiku uksele ühe vana pildi, kus ma veel sale olin, äkki äitaks see motivatsiooni ülal hoida :D
Palju vastupidavust teile!
 
Mari 10. august 2011, kl 21.19
Tere:))

Mina alustasin ka selle dieediga 8 ndal.. Tore siit leida kaasvõitlejaid:)
Alustasin kaaluga 90 kg, täna hommikul oli -2 kg :))) Olen rahul.
Teine päev oli kuidagi vaimselt raske, kui täna hommikul ärkasin uuesti täis entusiasmi - Loodan, et seda jätkub veel kauaks.

Mul kindlat eesmärki pole, et kui palju tahaks alla saada. Olen õnnelik iga kaotatud kilo üle.

Jõudu ja jaksu Teile, käin siin ikka tsekkamas ka teie kogemustest ja anna märku endastki..
 
kati 11. august 2011, kl 08.33
Algas minu 5.päev: kuidagi harjumatu ilma kohvita ... mitte, et ma suur kohvisõltlane oleks või midagi sellist.
Eile õhtul oli üllatavalt palju energiat, kell oli juba 12 ja und ikka polnud. Päev enne oli enne 10-t juba uni silmas. Lisaks käisin kõndimas.
Eile õhtusöök oli küll kergem: puuvilja ja keefiriga (jogurti asemel), aga nälga üldse ei tundnud. Isegi hommikul ei olnud kõht tühi.
Siiski tegin pattu ka: ei viitsinud soolavaba kodujuustu poest otsida, samuti kasutan tänaseks kalaks külmikus olevad soolaga võid.
Kaal võrreldes eilsega oli sama, kuid eelnevates foorumites keegi kommenteeris, et päevade ajal kaal on paigas, panen selle kaalu seismise selle arvele.
Motivatsioon jätkata on kõrge, sest enesetunne on mõnus!
Jõudu kaaskannatajatele ja päikest! :)
 
kati 12. august 2011, kl 09.22
Hei dieeditajad, kuidas läheb?
Minu eilne päev oli raske - hommikuse kohvi asemel oli porgand ja see andis kuni õhtuni tunda. Terve eilse päeva elasin tänahommikuse kohvi nimel.
Aga hommikul oli eilsega kaal jälle langenud 0,5kg.

Jõudu, jaksu!
 
Mops 12. august 2011, kl 11.03
Tere kõigile! Otsustasin end käsile võtta ja see uuesi läbi teha. Kui ma seda dieeti viimati tegin, nii et lõpuni pidasin vastu, oli tulemus kuskil 6-7 kg, aga omal süül olen kõik tagasi saanud. Nüüd plaanis uuesti teha, sest kuu aja pärast sünnipäev ja tahaks parem välja näha :) Alustan reedel, ehk 13 august :D Loodan et pean ilusti vastu ja kaal kukub ilusti alla. Hetkel on kaaluks 85 ja tahaks ikka alla 80 saada. Üleüldine soovkaal oleks 72 kuskil, aga selleks tuleb ka edasi pingutada pärast :P
Edu meile kõigile :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!