Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Kilod alla uueks aastaks 2.nädal ( vana: 20 kilo alla jaanipäevaks )
 
Pall 19. september 2011, kl 08.30
Nimi....Algkaal.Pikkus..Eesmärk...16.09....muutus..KMI

Pall.........85,1....162.....-20kg...84,8....-0,3...32,3(R)
pliks2......83.......164.....-7kg....85,2....+2,2...31,7(R)
erca........77,3....168.....-10kg...76,3....-1......27(Ü)
Rasvarull.77,9....170.....-15..........................27(Ü)*
Sepik.......80......175.....-15kg.......................26,1(Ü)
Pekkinna..69,2....165.....-10kg...69,6.....+0,4.25,6(Ü)
Hiidnaine..81......182.....-6kg.....80.......-1......24,2(N)
mari..................162.....-20kg...............................*
Suur..................183.....-15kg...............................*
Trulla........57.....156.....-7kg.........................23,4(N)
paksbunny.63.....164.....-4........62,4.....-0,6...23,4(N)

Kui tabelisse tahab tagasi keegi, kelle olen kustutanud, siis öelge julgelt! Samuti on oodatud uued liitujad! :)

Pakun välja idee, et hakkaks kaalumise tegema ikka neljapäeval, siis saaksin tabeli teha reede hommikul, aga kui kaalumine reedel teha, siis ma poel absoluutselt kindel, kuna tabeli valmis saan :(

Edu ja jaksu meile! Kusjuures, praeguse nädalavahetusega on mul kilo juures, seega peab julmalt pingutama, et järgmine nädal ikka kasvõi 100g miiniust oleks.
 
lihtne 19. september 2011, kl 09.48
Polegi eriti pingutada vaja, söö Atkinsi põhimõtete järgi e. süsivesikutevaeselt ja langeb kg päevas!
Söö iga päev:
liha, kala, m ja kõrvale juurikaid, mune.


Ära söö:
leib,
sai,
pudrud,
makaronid,
pizza,
kartul,
riis,
suhkur ja magusad joogid. Kohv tee lahja piimaga ja ilma suhkruta.
 
Pall lihtsale 19. september 2011, kl 16.58
Ära aja udu, sinu mainitutest asjadest söön vaid 2 viilu täisteraleiba päevas ja kilo päevas langeb? ei . .
Ja külmalt võib kartult vahel süüa küll kui isu on . . soojalt pole ta kuigi kasulik, kartul pidavat isegi ainevahetust kiirendama, kuid usun, et see on individuaalne..
 
paksbunny 20. september 2011, kl 22.08
Minule neljapäev sobib.


*Kas Atkinsi p6him6te ei olnud mitte neerud ASAP läbi kulutada?
 
Pall 21. september 2011, kl 06.42
paksbunny, ilmselt küll, Atkinsis on põhirõhk valgul ja toda on liiga palju ja kurnab neere, no min aniipalju nagunii valku ei söö, et keha hakkama ei saa ja üleüldse ei taha 100%välistada endale ühtegi toitu, ku tuleb ikka isu, siis mõistlikus koguses ja mõistlikul kellaajal. . Peab enda keha kuulama
 
erca 23. september 2011, kl 08.03
Tere, minu kaal siis täna 75,4
 
Pall 23. september 2011, kl 08.25
Ja minu kaal 85,3 kg ! Oeh eks. Vähemalt pole see 86, midagi mis pühapäeval oli, kuid oleks tänagi miinus olnud, kui eile ei oleks söömine aiataha läinud. Eks ikka saia saia ja kartult ka söödud! ja nii tuligi juba päevaga +0,2.

Ostsin endale 3 päeva tagasi spordiklubi kuupileti, olen käinud nüüüdseks juba jõusaalis ühe korra ja ühes killer treeningus, toning'us nimelt. Kavatseme sõbrantsiga 5 korda nädalas trenni jõuda, eks näha ole kuidas tegelikult kulgeb, aga ausalt ma tunnen, et ,motivatsioon on kohe poole suurem!!

teile siis neljapäevased kaalumised ei istuks kuidagi?
ja igaüks võiks pikemalt ka rääkida :)
 
paksbunny 23. september 2011, kl 18.18
Mul v6ib sama numbri kirja panna. Nädala sees oli kyll mingi hetk 62 aga täna ei olnud v6imalust kaaluda.
Sysivesikuid olen pyydnud vältida. Praegu käib aktsioon - leida jogurt milles on k6ige vähem suhkurt. Ja jätkub vana missioon - rohkem proteiine. Mingit atkinsi värki ma ei harrasta aga tasakaal on ilmselgelt käest ära.
Trenni pole pikalt teinud. Kui nyyd rattale porilauad peale saaks ...
 
Sepik 23. september 2011, kl 21.36
Tere! Nii, ma lõpuks kaalusin ennast ka. 73,9kg! nii et kevadisega võrreldes umbes 3 kilo tagasi tulnud siis. Oh, raske jälle uuesti alustada. Aga üritan!
Minule sobiks küll neljapäev kaalumiseks, põhimõtteliselt vahet ju pole. Oeh, tahaks jälle kergem olla!!
 
erca 24. september 2011, kl 13.49
Ega minagi pole neljapäevase kaalumis vastu:)
 
pekkinna 24. september 2011, kl 23.56
minu kaal sel korral siis 69,5.
Sõitsin siis rattamaratoni ära. 89 km ja pea 6 tundi. 3258 kulutatud kalorit näitas pulsikell. hommikuse ja õhtuse kaalu vahe oli tol korral +1 kg. Ei oska ei nutta ega naerda... Ei tea, kas kellegil veel on nii olnud, et peale jubedat pingutust on kaal tõusnud?

Aga ma ei jäta jonni ja hiljemalt 1 maiks tahaks kaaluda 60 kg.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!