Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Kogemused kasutaja Des-iga
 
Helenavanje 21. november 2014, kl 09.55
Paneks "like" artisti viimasele postitusele...
 
BBBB 21. november 2014, kl 11.07
Soiuvad rikutud tervisest ilma teemast midagi teadmata. Minul kõik korras ja teistel kah. vb rohkem korras kuna pole pekimagu enam??
 
lugeja 21. november 2014, kl 13.34
BBBB Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Soiuvad rikutud tervisest ilma teemast midagi tead
> mata. Minul kõik korras ja teistel kah. vb rohkem
> korras kuna pole pekimagu enam??

tundud uue nimega "des" olevat
saab ka oma pekimaost muudviisi lahti kui kahtlaselt soetatud ravimitega. ok, mõni väidab, et ei juhtu midagi, kuid siiski on see ravim, mida meil ei müüda ja ilma arsti loata on selle tarvitamine küll ohtlik. Võimalik, et täna ja homme ei anna see tunda, kuid 5-10 ja enama aasta pärast? Sellele olete mõlnud? Vaevalt!
Mina kaotasin mõnda aega tagasi (6aastat) puhtalt söömist jälgides ja ennast liigutades 4 kuuga 28 kg (86->58)

PS tegelikult toetan "artisti" siinseid kritiseerivaid postitusi.
 
no 21. november 2014, kl 13.44
Maailm on pakse täis ja üks oled sina nendest või eksin??ma maksan ka makse ja elan oma teenitud palgast.aga kui sinu endaga midagi peaks juhtuma siis kelle maksude eest sind küll ravitakse? Kui juba mitte ei ravita kuna tundub,et su aju on rasvakihi alla ära kärbund.aga ilusat lõksutamist sulle siin..aaa oleks unustanud,väike soovitus sulle ela ise ja lase teistel elada ja ära rasvaga liialda.
 
???? 21. november 2014, kl 14.00
no Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Maailm on pakse täis ja üks oled sina nendest või
> eksin??ma maksan ka makse ja elan oma teenitud pal
> gast.aga kui sinu endaga midagi peaks juhtuma siis
> kelle maksude eest sind küll ravitakse? Kui juba
> mitte ei ravita kuna tundub,et su aju on rasvakihi
> alla ära kärbund.aga ilusat lõksutamist sulle sii
> n..aaa oleks unustanud,väike soovitus sulle ela is
> e ja lase teistel elada ja ära rasvaga liialda.

kibestunud oled?
või astusid vasaku jalaga sängist välja?
des?
 
:-) 21. november 2014, kl 14.13
Miks inimesed elavad teiste elu?vaadaku ennem oma elu.krt inimesed pole millegiga rahul nagu paistab.inimene ise otsustab mida ostab või tarbib.mulle ka ei meeldi,et loll oled aga oled ja ma ei saa midagi teha ja kui aus olla pole ka minu asi.
 
artist 21. november 2014, kl 15.13
Kirjutangi sellepärast, et desi-sugused elavad no-taoliste elu arvel rikastudes ja hävitades nende tervist. Rohtu võetakse siis, kui ollakse haige. Paksus on üldjuhul laiskus. Selle asemel, et mind siin sõimata, vaadaku no jt. taolised oma toidulaud üle. Kilod kaovad ka ilma tablettideta.
Muide, ma ei taha alla 56-57 kilo kaaluda. Kui tahaks, oleks käkitegu maha võtta jälgides lihtsalt kaloreid.
 
piripiiiga 21. november 2014, kl 20.58
no ja ei saa, ega saa mõned naised aru, et tuleb ÕPPIDA SÖÖMA. mitte tablette vaid puhast toitu teie kehale sobivas koguses. unustage ära dieedid ja tabetid. kui see ei saa eluviisiks, siis on see ajutine. simple!
 
des 22. november 2014, kl 01.57
Ei mõista inimeste vaenulikkust ja viha. Eestlastele on see vist kombeks. Tõsiasi on see, et läbi minu on paljud abi saanud ning tervis 5+. Mõnel on vähe karmimad AJUTISED kõrvalnähud kui teistel. Tullakse tagasi..

Kilod kaovad tõesti ilma tablettideta (aeglasemini küll) tavalisel inimesel, kes suudab selleks piisavalt pühenduda. Nagu ma enne olen öelnud on inimesi erinevaid. Kõikidel ei lange kaal sama lihtsalt. Mõnel ei lange ta üldsegi, või tuleb tagasi kiirelt peale dieeti. Igasugused dieedid on ajutised, kui ei muuda toitumist uue kaalu hoidmiseks (vähem kaloreid). Pole oluline kuidas kaalulangus on saavutatud. Tablettidega või ilma, uue kaalu hoidmiseks tuleb sama moodi tegutseda. Kulturistidel näiteks käib kaal kogu aeg üles alla. Massilisamis perioodil võetakse kaalust juurde ning dieedi ajal langetatakse teda taas. Kaalu kõikumine on igati normaalne.

Viimasele kahele infoks. Keegi ei neela tablette kergekäeliselt. Enamasti on tegu inimestega, kes on kodutöö teinud ning püüdnud kaalu langetada igal kõikvõimalikul meetodil ning see pole õnnestunud. Või pole õnnestunud piisavalt kiiresti.

Siiamaani olen ainult inimesi harinud ning neid aidanud. Mõnda siin see jätkuvalt häirib :) Internet on infot täis ning iga üks on võimeline uurima millised kõrvalnähud ravimite võtmisega kaalulangetus eesmärgil kaasnevad. Tegu siiski suhteliselt levinud preparaatidega, mida välismaal tarvitatakse väga palju teatud valdkondades. Ka arstid kirjutavad neid igapäevaselt välja (riiides kus nad on üldse retseptiravimid). Milleks üle paisutada teemat? Leidub palju karmimaid preparaate mida kasutatakse kaalu langetamiseks. Neid ma ei soovita võtta, kui ei tea millega tegu.

Piisab Reduksinist ja Cytomelist, et tekitada keskmiselt 5-10 kg-ne kaalulangus kuus ilma eriliste kõrvalmõjudeta.

Aitab rumalast jutust :) CYTOMEL (ainevahetust ja kilpnäärme tööd kiirendav preparaat) on ENAMUS tõsisematele võistlevatele ja mittevõistlevatele fitness sportlastele ja modellidele tuntud. Süüakse seda aastaläbi või tehakse kuure. Inglise keelset infot on internet täis, et mingeid tervisekahjustusi sellest ei teki. Google lahti ja infot on küllalt :) Ma ei mõtle midagi välja.

REDUKSINI (ravim ülekaalulistele) kirjutavad arstid kaalu langetamiseks välja isegi aastateks korraga (aasta max, siis paus ja võib jätkata). Valeinfo levitamine on tore asi, kuid soovitan igal ühel uurida ise millega tegu. Siis on üsna pea selge, kes siin teemas teab millest räägib ning keda motiveerib postitama kibestumus.
 
oehh! 10. detsember 2014, kl 19.40
Ikka keegi kusagil ninapidi kellegi rahakotis ja selgitab seda seda üllate eesmärkidega. Mjaa, tase! Need üksikud, kes tablettidege tegelevad ei vääri nii palju sekeldamist Artist! Asu kohe suuremate ja tõsisemate röövlite ning terviserikkujate kallale. Alkoholi ketid või -monopol ning kiirtoiduketid peaksid sinu eesmärk olema Artist, muidu mõjud tõesti lihtlabase targutajana.
 
artist 11. detsember 2014, kl 22.01
Alkoholi- ja kiirtoiduketid on maksumaksjad. Nende kliente informeeritakse igalpool selle kahjulikkuses ning inimene teeb ise otsuse, kas toodangut tarbida või mitte. Aga dessi illegaalse äri kohta pole midagi peale tema enda kiidulaulu, mis üksnes eksitab, rääkimata maksudest. Ühiskond peab hoopis tema ohvreid ravima.
 
artistile 11. detsember 2014, kl 22.04
Internet on infot täis ja olen kindel, et enamus, kes des-lt ostavad, siis neil on olemas internet ning oskavad googeldada ja infot otsida ka mujalt kui ainult Des-lt endalt. Sinu meelest vist kõik padulollid peale su enda. See mania grandioso ehk on ka ravitav, küsi mõnelt arstilt.
 
njahh 12. detsember 2014, kl 00.16
tead artist, ka kõhnad haigestuvad ja kulutavad haigekassa ressurssi, mis muuhulgas on tulnud ka paksude rahakotist. Nii et selle koha pealt ole küll päris kuss - pole veel keegi siia maa peale ilmasambaks jäänud - olgu siis paks või peenike.
Ülekaalus vaid laiskust süüdistada, on tüüpiline kiire ainevahetusega kõhna jutt, kes kiivalt kõigi teiste suutäisi loeb.
Meil töö juures on ka üks selline, kellele iga teise inimese suutäis hinge läheb ja pisimgi voldike ette jääb. See aga ei sega teda ennast stritslit vitsutamast. Ja muide, kui tema haigeks jääb (korra aastas kindlasti), siis on poolteist kuud haiguslehte kindlustatud.
Ja mis sellest kõhnusest kasu, kui inimene on tige nagu herilane ning seetõttu tuleb oma elu asemel teiste elu elada? Ei peret, ei lapsi, ei sõpru.... ainult teiste järgi netis nuhkimine...
 
artist 13. detsember 2014, kl 15.00
Kui inimene jääb lihtsalt haigeks, siis on loogiline, et ta peab ravi saama. Aga kui tohterdada tuleb keelatud ravimite tagajärgi ja ülekaalust tingitud haigusi, on see liiast maksumaksjale.
Ainevahetust ei saa kiirendada, rasvarakud tekkivad elu jooksul juurde olenevalt toitumisest. Nad ei kao enam ära, neid saab vaid tühjana hoida. Erinevalt saledatest, kel neid pole, peavadki paksud vähem sööma, et rasvarakud tühjad oleksid.
 
Suslik 13. detsember 2014, kl 19.20
Niisiis, artist...PAKSUD HAKAKE NÄLGIMA!
 
artist 13. detsember 2014, kl 20.15
... NORMAALSELT TOITUMA!
 
saab küll 14. detsember 2014, kl 01.13
ainevahetust kiirendada. Liigu rohkem, asenda rasvkude lihaskoega, toitu mitmekesiselt.
Täiskasvanud inimese rasvrakkude arv elu jooksul ei muutu. Küll aga suudavad rasvrakud paisuda või kahaneda, mis määrab kehakaalu. Jah, ka rasvrakud surevad, kuid need asendatakse kohe uutega.
 
artist 14. detsember 2014, kl 19.39
Lihaskude kulutab kaloreid rohkem kui rasvkude. Kui rasvarakud pole kunagi täis olnud, siis on neid küllalt raske täis süüa. Seepärast ongi mõned terve elu saledad vaatamata suurele söömisele. Aga kui nad korra juba täitunud, siis on väga raske hoida.
 
pumpaja 18. detsember 2014, kl 02.24
Tuleb lihased suureks pumbata hoopis
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!