Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
HCG dieet
 
icc 15. aprill 2015, kl 07.35
icc...KRUUBID...ilmselgelt ei tea sa mida räägid, ole parem vait, paistad targem välja
 
huvitab 15. aprill 2015, kl 08.00
suur tänu vastamast, Täht! Ma olen dieedi graanulitega läbi teinud, küll 23p.variandi ja otse loomulikult jäin tulemusega rahule. lihtsalt huvitas kuis ilma graanuliteta see õnnestus. tundub, et nagu alati on kõik tahtejõus kinni. mu arust on need graanulid lihtsalt glükoosi sisaldavad terakesed. usk on ikka peamine! kellel kaaluprobleem, siis soovitan dieedi läbida.
 
Täht 15. aprill 2015, kl 09.14
HCG on hormoon, mida eritab arenev loode ja platsenta. Toidu- ja ravimiadministratsioon on keelanud HCG-d sisaldavate toodete käsimüügi, arstid kirjutavad seda välja viljakuse raviks.
Regulaarse nälgimise puhul kaob näljatunne niigi, selleks ei pea suvaliselt manustama ohtlikke hormoonpreparaate.
 
teele 15. aprill 2015, kl 16.32
Täht, meil oli sinuga pikki vestlusi, kus sa väitsid, et kõik on tipptopp, nälja pole, tervis igati korras ja lisaks polevat sa ka rasvunud olnud. sõltumata kaalunumbritest pidavat su tuttavad nii rääkima.

nüüd aga ütled, et "Regulaarse nälgimise puhul" - mis nälgimise? kõik oli ju igati tervislik toitmine?

ja muidugi leks huvitav teada, mis sinu matemaatika ütleb selle kohta, kui sa oleks kogu aja söönud täis oma bav kalorid, selle asemel, et kuu aega nälgida ja siis süüa normaalsels?
 
oh täheke 15. aprill 2015, kl 19.19
Mis siin ikka targutada, see pole ju Sinu teema.
Loo uus teema tervislik 500kcal nägimine, tahtejõuga ja jaga seal kõike oma kogemusi. Arvan, et seal on palju Sinu järgijaid, aga siia see jutt lihtsalt ei sobi.
 
Täht 15. aprill 2015, kl 22.29
Kuidas see jutt siia ei sobi, kui on jutt Simeonsi dieedist, mis põhineb 500 kalorilisel päevamenüül + graanulid?
Ja, teele, ma ei ole nimetanud sellist toitumist tervislikuks. Nii lühikese ajaga ei riku ka tervist. Võtsin kiiresti kilod alla ja võtan veel. Säilitada on minu puhul lihtsam, kui pikalt bav-i baasil venitada.
Regulaarse nälgimise all mõtlesin, et 500 kcal juures kaal langeb ja näljatunne kaob esimestel päevadel ka ilma nn. teradeta.
Kõik ongi tipp-topp, varsti ilmad päikeselised ja olgem mõnusad!
 
:) 16. aprill 2015, kl 08.15
Aga Täht, proovi terasid ka, vaata mis siis teisiti. Anna siis siia infot,et pole vahet.
 
huvitab 16. aprill 2015, kl 08.57
hoopis mina proovin ilma teradeta, vaatan, kas on midagi teisiti :)
 
Täht 16. aprill 2015, kl 11.02
Ei ole terasid proovinud ja ei riski hormoonidega mängida. Ehk on nad ainult tangained, glükoos jms. Vaat, kui palju kilosid osta saab 80-ne euro eest!
Lähen ka uuele ringile. Üks on kindel - näljatunne kaob ruttu ning vahel sunnid ennast sööma.
huvitav, anna teada, kuidas läheb ilma teradeta.
 
krooniline dieeditaja 16. aprill 2015, kl 19.33
Olen oma elu jooksul proovinud palju viise.
ca 8 aastat tagasi kirjutas perearst välja sibutramiini, 5 aastat tagasi dr Trofimova paastulaager, aasta tagasi Maggi, nüüd Simeoni dieet, vahepeal ise proovinud BAV-i põhine, koos dieediõega madala glükeemislise indeksiga dieet jne
Julgen väita - minul ei võtnud ükski asi kroonilist näljatunnet ära - ainult tahtejõuga tegin asjad läbi, aga jube näljatunne komposteeris ajusid ja hakkas lõpuks depressiooni tekitama.
 
paluks 16. aprill 2015, kl 21.29
paluks selle dieedi menüüsid.
ausalt, et raatsi 80euri välja käia!
 
Täht 17. aprill 2015, kl 09.30
Süüa tuleb 500 kcal päevas. Süsivesikuid vähem, valku rohkem. Kana, kala, loomaliha. Rohkem köögivilju, vähem puuvilju. Hoiduda nisujahust, kartulist, riisist, makaronidest.
Googelda - Simeonsi dieet.
 
Kuulaja 18. aprill 2015, kl 10.39
Kuidas tegelikul tegijal dieet edeneb? Kuidas on tulemused ja emotsioonid?

Pole mõtet inimest tümitada ja solvata kui keegi on nö viimase õlekõrrena otsustanud midagi veel proovida. Siis on abiks ainult kirjeldused kogemustest ka headest soovidest.

Ise olen ka seda viimast õlekõrt otsimas. Tahaks ära proovida sibutramiini aga täna pole seda kusagilt võtta kahjuks.
 
huviline 18. aprill 2015, kl 19.40
Kõigile teistele teadmiseks, minul läheb väga hästi.Olen viie päevaga kaalust kaotanud ligi 4 kilo.
Tühja kõhtu tundsin veel teisipäeval, neljapäevane puuviljapäev möödus mõnusalt.
Kas oleksin samal kaugusel puhtalt tahtejõuga, arvan et ei, sest minu tahtejõud ei ole teemanttugev.
Kas oleks sama kaalukadu graanuliteta, vast oleks, aga kordan minu tahtejõud oleks ilmselt teisipäeva õhtul alt vedanud.
Kui tõsiselt huvitute, kirjutan taas nädala möödudes.
 
Kuulaja 19. aprill 2015, kl 01.35
Aitäh Huviline! Tubli oled. Kirjuta ikka siia. Vähemalt mina olen küll väga huviline sinu kirjutisi lugema. Olgu need terad päris või tangud, kui nad hoiavad seesmise tahtejõu tugeva ja aitavad saavutada soovitut siis why not! Kogun veel pisut jõudu ja raha :) et astuda ka samasse paati.
eid_1510f98ae866fa 20. aprill 2015, kl 12.43
Aga kuidas selle dieediga seedimine töös hoida? Kas totaalset kõhukinnisust ei teki nii väikeste toidukoguste puhul?
 
huvitab 20. aprill 2015, kl 14.25
jah, kõhukinnisus on probleemiks küll.
 
mina 24. aprill 2015, kl 23.21
Nii nädalaga 4.4 kg aga seekord on raskem. Tahaks nagu rohkem põske pista. Aga ehk on jälle kahe kõrva vahel kinni, tahtsin ainult 5 kg maha saada. Ja selle numbri saan kohe kätte.Ja õunapäevani pole veel üldse jõudnud.

Kuidas saab kõht kinni jääda, kui sööd 800g juurvilja ja 300 g õuna? ..Ja ainult 200g kala või liha. Muna ja kodujuustu võid ju ainult igal neljandal päeval süüa. See, kui kõht ei käi iga päev läbi, ei tähenda ju kinnisust. ja kindlasti joo vajalik kogus vett!
 
huviline 25. aprill 2015, kl 08.27
Minul läheb hästi, kaal langeb mühinal, aga minale??? küsimus. Köögiviljadest on ju nimekirjas nn leht- ja viliköögiviljad: salatid, spinat, kurk, tomat, brokkoli jne, juurviljad annavad tänu säilitustärklisele palju suhkruid( muidugi selle dieedi suhtes palju) neid ei tohiks süüa. Mul ka kõhukinnisusega probleem, aga selle dieediga norm, et kahe päeva tagant käid, sest saadavate kiudainete kogused on ju väikesed. Aaa ja lõpuks mul -5,8
 
viimasele 26. aprill 2015, kl 22.15
sul läheb väga hästi.Olen püüdnud ka seda dieeti nädal ilma teradeta teha,kuid kaalust olen alla saanud ainult 400g.Ole hea pane oma näidiseks mõne päeva toidu kogused.Mul tunne,et söön midagi vist palju.
 
Ann 11. juuli 2015, kl 11.17
Alustasin seda dieeti. Kas on veel keegi, kes praegu seda teeb? Ma pole veel dieedi endani jõudnud, teen esialgset kaalutõusu etappi, aga pole veel tulemust saavutanud.
 
paks 11. juuli 2015, kl 14.08
kavatsen ka osta aga see eelõgimine tundub vastik
 
paks 11. juuli 2015, kl 14.09
 
Ann 12. juuli 2015, kl 10.18
Eelõgimine ei mõju, asi selles, et kaalu juurde ei tule, aga alustan ikkagi dieeti, eks paistab.
 
Annile 12. juuli 2015, kl 12.01
palju oled
 
tuttav 12. juuli 2015, kl 23.29
Teen ka seda hcg dieeti, need terakesed ei ole päris hormoon, ńeed on loodusliku suhkru ksülitooli terakesed, mis on LAETUD hcg võngetega, st ainult energia on sinna peale laetud, mingit hormooni ennast ei ole. Olnuks hormoon, ma ka ei oleks tarvitanud.

Dieeti pidasin vist 45 päeva, terakesi jäi üle ja siis pikendasin ise aega, aga kaal langeb ainult kuni 40 päeva, seda on ka öeldud. Minul langes kokku 7 kg - aga ma ei pidanud dieeti rangelt, ei söönud 500 kcal täis mõnel päeval ja mõnel teisel päeval sõin rohkem.
Kuna jaanipäev jäi dieediaega, siis sõin ka kooki mõnikord, jäätist, mõned grillvorstid ja üldse võtsin vabalt, näiteks praadisin oma kana-kala ikka vähese õliga, mitte ei söönud rasvatult. Nälga ei tundnud.

Nüüd algab stabiliseerimise etapp, see kestab 21 päeva, kaal ei tohi sel ajal kõikuda rohkem kui +/-1 kg. Süüa võib palju rohkem asju, isegi väike alkohol on lubatud.

Mina kortsu ei läinud, olen N50, energiat palju. Kindlasti tuleb juua palju, 1,5-2 l päevas.
Kavatsen dieeti korrata nii kuu aja pärast, siis olen oma keskkooliaegses vormis.:) Ja miks ka mitte, kohe ilusam ennast juba praegugi vaadata.
 
artist 13. juuli 2015, kl 21.40
tuttav, tubli oled. Fakt on see, kui inimene sööb päevas 500 kalorit, siis kaal langeb. HCG on hormoon, mida toodab keha raseduse ajal. HCG-d sisaldavate toodete käsimüük on keelatud. Sellest ei ole kaalulangetamisel mingitki abi. Ja aseaine jutt on reklaam, mis müüb.
 
I. 06. august 2015, kl 19.17
Terakesed on homöopaatilised terad. Pole ta mingi frititud jama :D. Minul hetkel 5 dieedipäev käsil. Alguses esimesed 3 päeva oli päris nälg, aga ma arvan, et see on sellest, et nuumamise päeval ei suutnud ma piisavalt palju süüa, et saada vajalikku 1,5 lisakilo kätte. Praegu juba organism harjunud ja kaal kukub kiirelt. Hetkel umbes 3,5 kilo läinud. Ei ole kindel, kas lõpuni pean vastu, sest toidupoes käies on nii meeletu isu kõike vana harjumuse järgi võtta. Üritan saada ikka hakkama nii kaua kui suudan. Kuidas aprilli kuus alustajatel läks?
 
oehjuudas 07. august 2015, kl 20.57
Esiteks pole mitte mingit teaduslikku tõendit selle kohta, et HCG üldse kaalu langetaks, olgu selleks päris HCG hormoon või siis "võngetega laetud terake" (misiganes see ka olema ei peaks).
Lisaks on kõik HCG-sisaldavad tooted käsimüügiks keelatud. Samamoodi on ka HCG-homöpaatiaterakeste müük illegaalne.

Teiseks HCG-dieedi promootor Kevin Trudeau pandi vangi, kuna selline dieet ilmselgelt on sama haiglane kui innustada inimesi anorektilise dieedi peale minema. Praktiliselt seda see ongi.
 
I. 12. august 2015, kl 16.51
Väike update. Täna on 11 dieedipäev ning olen kaotanud 5,9 kilo. Dieet on super. Näljatunnet ei ole üldse enam ja kõik on super! Soovitan!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!