Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Kellelt tellida toitumiskava?
 
Päka Pikk 29. juuli 2015, kl 18.27
Plaanis on tellida endale toitumiskava. Olen jälginud nii TheBlackWolfi, Marek Kalmuse, Signessa Kalmuse kui ka Erik Orgu klientide tagasiside pilte ning klientide muutused on kõigi puhul head. Ehk oskab keegi soovitada või jagada nt oma kogemusi, mis aitaks mul valida, kellelt kava tellida.

Aitäh ning päikest teile kõigile
 
iga X kiidab oma 29. juuli 2015, kl 18.38
Kui kahtled, kellelt tellida pesu ja fotoaparaati, siis loed internetist sõltumatute hinnanguandjate ülevaateid.
Foorumi vastaja hinnang on sageli tellitud/kallutatud.
 
Proovinud 29. juuli 2015, kl 18.38
Ma soovitaks kas Fitlapi või Erik Orgu omasid. Väga head mõlemad, head söögid ning paindlikud ja toimivad.
 
ómg 29. juuli 2015, kl 19.01
kuhu inimesed oma saamatusega välja on jõudnud, kas varsti vaja ka s.ttumise kava?
 
njahh 29. juuli 2015, kl 19.25
no Kalmuse-nimelistest hoiaks ma küll eemale.
 
vaheküss 29. juuli 2015, kl 19.41
Kas esoteerikast tasub ka eemale hoida?
 
galita 29. juuli 2015, kl 19.45
Milleks üldse vajad toitumiskava?
Inimesed on erinevad ja see mis ühele on kasulik, ei pruugi seda teisele inimesele mitte üks teps olla. Jälgi ennast ja selle põhjal teedki omale ise just sellise toitumiskava, mis sulle kõige rohkem sobib-kui ilma kavata mitte kuidagi söödud ei saa.
 
to Galita 29. juuli 2015, kl 20.03
galita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Milleks üldse vajad toitumiskava?
> Inimesed on e
> rinevad ja see mis ühele on kasulik, ei pruugi sed
> a teisele inimesele mitte üks teps olla. Jälgi enn
> ast ja selle põhjal teedki omale ise just sellise
> toitumiskava, mis sulle kõige rohkem sobib-kui ilm
> a kavata mitte kuidagi söödud ei saa.

Aga millise rassi esindajalt tasub eestlasel tellida kava? Või ei ole mõtet rassi alusel vaadelda asju? Näiteks kas neegrilt ehk neegri rassi esindajalt tasub eestlasel tellida?
 
þø 29. juuli 2015, kl 21.49
to Galita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> galita Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> > Milleks üldse vajad
> toitumiskava?
> > Inimesed on e
> > rinevad ja
> see mis ühele on kasulik, ei pruugi sed
> > a tei
> sele inimesele mitte üks teps olla. Jälgi enn
> >
> ast ja selle põhjal teedki omale ise just sellise
>
> > toitumiskava, mis sulle kõige rohkem sobib-
> kui ilm
> > a kavata mitte kuidagi söödud ei saa.
>
>
> Aga millise rassi esindajalt tasub eestlas
> el tellida kava? Või ei ole mõtet rassi alusel vaa
> delda asju? Näiteks kas neegrilt ehk neegri rassi
> esindajalt tasub eestlasel tellida?


Delfi mode on end täna ikka päris korralikult pilve tõmmanud. Mingi täiesti seosetu jutt.
Kas delfi ei saa siis tõesti omale vähemalt kaineid modesid, mõistust tahta on nagunii liiast, sellest ollakse siin juba ammu aru saadud.
 
Treener Diana 27. august 2015, kl 14.54
Võin koostada sulle toitumiskava mõistliku hinnaga, kuid selleks vajan sinu 1 nädala tavalist menüüd, sinu pikkust, kaalu, rasva protsenti, liikumisharjumusi ja soovitud tulemust, millele orienteerud - kaal, cm muudatused.
Hind kokkuleppel.
Jäta mail.
 
artist 30. august 2015, kl 20.39
Jään ootama Sinu koostatud toitumiskava kokkuleppehinnaga 1 euro. Pikkus 167 cm, kaal 56 kg. Kuna muudad cm-d, siis soovin paar senti pikkust juurde ja kilokese raskemaks saada.
Saada kava siia foorumisse, siis saavad teised ka tutvuda ja ära unusta arvet kirjutada.
 
Eleri 22. juuli 2017, kl 14.38
Mina kasutasin mõlemat aga kindel erikorgu.ee kasutaja nüüd, sest siin on jube palju põhjuseid:
• Esiteks läks poes vähem raha iga nädalaselt, sest ma olen hullult harjunud ostma valmispiffe ja marinaadis lihasid, aga noh nüüd tean et nendes on üpris palju tehisaineid ja suhkrut ka, niiet kui minu puhul suhkrusõltuvus ikka täielik tema on, siis ilma neid asju ostukorvist välja jätmata ma ei saakski kaalust alla
• Fitlapi süsteem on nagu veider –seal lubatakse patustada ja tohib süüa varjatud suhkruga asju ikka suht vabalt – kas see mitte ei te vastupidist efekti, kui üritad näksimisest ja maiustamisest loobuda, ja toitumiskavas sulle seda just antakse? Mina ei suutnud seepärast seda kava jälgida, sest kogu aeg olid mingid isud peal ja see ajas täiega närvi
• Erikorgu.ee on sada korda parem tugi kui fitlapil – Erik vastab minu või teiste küsimustele facebookis privaatses grupis suht sama päev samal ajal kui fitlapi fb grupis kaob mu küsimus ära ja kedagi ei koti
Ühesõnaga poõhjuseid on palju. Täielik kvaliteedivahe on, naised. Fitlap odavam? Paar eurot tuleb tegelikult hinnavahe aga ühes hoolitakse sinust ja teises oled sa suht suvakas.
 
Fitme kaloriäpp 20. august 2017, kl 11.16
Hei saleneja! Kui soovid oma toitumisel silma peal hoida, siis kutsun Sind liituma tasuta Fitme kaloriäpiga. Vaata lisaks: www.fitme.ee
 
artist 22. august 2017, kl 22.00
Ära valeta - tasuta lõunaid ei ole!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!