Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mida sööte hommikusöögiks?
 
Hommikusöögiks 28. oktoober 2016, kl 07.52
Tere!

Mida te hommikusöögiks sööte? Milline söök on teile hommikul meelepärane ja annab kogu päevaks hea enesetunde? Jagame omavahel huvitavaid ideid.

Minu hommikusöögiks on tavaliselt müsli või puder.
Mõned varinadid:
Tatrahelbepuder (piimaga valmistatud) tilga maitseõli või pehme juustuga.
Kaerahelbe puder (piimaga valmistatud) rohke kaneeliga ja/või banaaniviiludega.
Pähklite, mandlite chia seemnetega, kuivatatud puuviljade ja marjadega rikastatud müsli probiootilise jogurti/keefiriga (lemmik on kirsikeefir).

Minu hommikusöögi juurde käib ka suur tass piimaga kohvi.

Pean mainima, et tatrahelveste toiteväärtus on tunduvalt madalam kui minu teistel hommikusöökidel, neid kulub alati rohkem.

Ilma hommikusöögita ma tavaliselt päeva ei alusta ja ei soovita ka teistel. Maks peab tegema liiga palju tööd, et veresuhkur üles saada, kui hommikul mitte süüa. Pole vaja ennast kiusata.
 
me 28. oktoober 2016, kl 09.24
variant 1. erinevad pudrud endakeedetud moosiga. eelistatud on mannapuder maasikamoosiga.
variant 2. ise tehtud müsli erinevate seemnete ja kuivatatud puuviljadega, peale muah koorejogust.
variant 3. leivavaht rosinate ja hapukoorega.
variant 4. võileivad või - saiad. kasutame harva, kui tõeline laiskus kallal on. eelistame täistera seemneleiba ja veiselihasinki.
variant 5 on peamiselt nädalavahetuseks. pannkoogid moosiga, plaadikook või inglise hommikusöök.
 
:) 28. oktoober 2016, kl 12.08
Ei armasta putrusid ega müslit, pole kunagi meeldinud.

Täna praadisin omleti kahest munast, lõikusin lahti ühe kopsaka tomati, maitsestasin soola ja pipraga ning panin peale 2 spl kodujuustu.
Eile segasin kodujuustu seentega, riivisin sisse veidi redist, päris hea salat sai. Kõrvale üks ilus kulbitäis hautatud lillkapsa-brokkoli segu.
Kui viitsin, teen vahel ka omletimuffineid, neile kah kodujuust kõrvale. Ilma kodujuustuta ei möödu pea ükski hommik.
 
küss 28. oktoober 2016, kl 13.35
Inimesed, kas te tõesti suudate selle söögi hommikuti ära süüa?
Minu "hommikueine" koosneb espresso masinas valmistatud suurest tassist piima+suhkruga kohvist.
 
Hommikusöögiks küssile 28. oktoober 2016, kl 15.00
Tere küss!
Suudan jah selle hommikul ära süüa ja veel igal hommikul! Tegelikult esimese asjana, kui silmad lahti teen, mõtlen kohe söögile, sest minu õhtusöök on eelmisel õhtul tavaliselt kell 18:00 või 18:30. Pärast seda enam söögikorda pole.

Muidugi kui süüa veel kell 21, siis hommikul tõesti isu pole.
 
talerka 28. oktoober 2016, kl 16.20
Mina ka pigem söön hiljem eelmise õhtul ja nn hommikusöök järgmisel päeval alles 14.00 paiku. Meeldib nii. Päris hommikul joon ainult kohvi. Või siis kaks:)
 
Lihtsalt kogemus 09. detsember 2016, kl 13.53
Täpselt sama jutt siin nagu 'talerkal'. Söön õhtul ja hommikusöögiks on kohvi. Ja üldse, kui tahate kaua elada ning normaalsed välja näha, siis lõpetage õgimine. Korrapärased söögikorrad 3-4 korda päevas on liialdus, rääkimata snäkkidest. Toitu ei ole vaja ületähtsustada! Tehke parem midagi maitsvat 1-2 korda päevas ning teie isu on rahuldatud ja enesetunne hea (füüsilises mõttes).
 
hommik 10. detsember 2016, kl 16.49
Olen nõus eelmisega, aga see teema ei ole õgimise kohta.

Hommikusööki mina ära ei jäta, maks peab hakkama vaeva nägema, et veresuhkrut vajalikul tasemel hoida. Õhtut söön 6 ja 7 vahel, siis hommikuks ongi kõht juba päris tühi ka.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!