Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
-5 kg klubi kuni jõuludeni 2017 :)
 
Britta 01. september 2017, kl 19.36
Olin ära ja jõudsin alles nüüd arvutini, aga alustame taas :) Grupiga ühineda saab sellel ja järgmisel nädalal :) Reeglid endised. Teeme ära? :)

Soov kaotada vähemalt 5 kg, st vähemalt 5 kg peab alustades olema üle alamkaalu KMI järgi. Kaalumine igal reede hommikul ning siis teatame ka kaalu näidu. Kellel reedel ei õnnestu, siis tabel läheb lukku iga pühapäeva õhtul kl 18.00 ajal :) Koos kaalu numbriga kirjutame ka oma õnnestumiste või ebaõnnestumise põhjustest, mida tegime ja tegemata jätsime ning kuidas paremini saab. Eesmärgiks on ju üksteist innustada, jõudu anda lõpuni vastu pidada ning ka eesmärgid saavutada.

Kellel on 3 järjestikust näitu puudu ning ei ole vahepeal ka märku andnud, et on reisil ära vms, siis kustutame tabelist. Eesmärgiks on ju see teekond koos läbida :)

Algus 1.septembril :) Tabeliga liituda saab veel kuni järgmise nädala lõpuni ehk 10.septembri kl 18-ni, siis on osalejate seltskond lukus :)

Kirjuta palun järgmised andmed: vanus/pikkus/ hetke kaalu nr. Tore, kui irjutad ka oma eesmärgist, mida saavutada plaanid ning kuidas seda saavutada kavatsed :)

Saleda(ma)t sügist! :)
 
fanatt 02. september 2017, kl 10.54
oi, tere Brittakene,
rõõm näha. kuidas siis suvi sujus? jäätist eriti ei pidanud sööma, ega ju?
minul oli palju tööd ja muret, täitsa ära metsistusin. siiski, "rööpräheldes" just paksemaks ei läinud, aga mingid juba läbitud numbrid on tagasi küll. kui saan aega poodi minna, ostan värsket kapsast ja korraldan "närimispäeva". loodan, et siis on kole ilm ja ühtlasi saan toas raamatut lugeda ning õhtul rattaga tiiru teha. niisugused lihtsakesed unistused...
 
Britta 02. september 2017, kl 19.08
Hei, fanatt :) Kuna suve õieti ei olnudki, ei söönud jäätist ka :D Tegelikult on kõik hästi, juurde ehk 1-2 kg, mitte rohkem, aga hetkel sõidus, ei saa kaaluda ka :)

Tubli oled, tulebki nautida :) Tundub, et praegu pole hea aeg uueks grupiks, tagasiside null..mis ma ikka punnitan, soovin kõikidele enesega rahulolu :) Teen oma toitumist ja trenni edasi ning aeg-ajalt on siin ehk tore lugeda, kuidas teil läinud on :) Kes millises kaalunumbris jõuludeks on ja endaga rahul :)
 
Nurrike 02. september 2017, kl 19.59
Hei kõigile, liitun ka taas.

Vanus 26
Pikkus 170
Kaal 77.1 kg täna hommikul
Eelmiste jõulude ajal 85 kg pealt. Kui saan -5 kg, siis olen juba KMI järgi normaalkaalus. Küll see oleks kena :-)

Trenni teen hoolega - jooksen ja käin jõusaalis.
 
ähh! 03. september 2017, kl 00.16
Britta Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hei, fanatt :) Kuna suve õieti ei olnudki, ei söön
> ud jäätist ka :D Tegelikult on kõik hästi, juurde
> ehk 1-2 kg, mitte rohkem, aga hetkel sõidus, ei sa
> a kaaluda ka :)
>
> Tubli oled, tulebki nautida
> :) Tundub, et praegu pole hea aeg uueks grupiks,
> tagasiside null..mis ma ikka punnitan, soovin kõik
> idele enesega rahulolu :) Teen oma toitumist ja tr
> enni edasi ning aeg-ajalt on siin ehk tore lugeda,
> kuidas teil läinud on :) Kes millises kaalunumbri
> s jõuludeks on ja endaga rahul :)

Brita, vara veel muretseda, terve nädal ju aega - küll tuleb vel liitujaid- Mina ka tulen!
 
Trulla 03. september 2017, kl 13.21
Tere Britta ja teised!
Ma veeren ka ikka kohale. Suvega mõni kilo juurde tulnud ja need vaja maha saada.
- 5kg. oleks ideaalne.
Andmed: 43/174/67,4 kg.
 
Jupats 04. september 2017, kl 12.13
Tere

Britta, 1. september oli jah kiire ja seega tegus nädalavahetus. Usun, et sel nädalal tuleb ikka liitujaid.

34, 160, 82,6 täna hommikul. Numbreid vaadates ikka jube küll. Kuna on olemas kehtiv Fitlap, siis üritan ikka sellele Fitlapile pihta ka saada. Väga tahaks kuuluda normaalkaaluliste hulka. Väga keeruline saavutada.

Aitäh!
 
artist 04. september 2017, kl 14.13
Trulla Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere Britta ja teised!
> Ma veeren ka ikka kohale
> . Suvega mõni kilo juurde tulnud ja need vaja maha
> saada.
> - 5kg. oleks ideaalne.
> Andmed: 43/17
> 4/67,4 kg.

Sa pole enam ammu "trulla" pigem piits ja kui veel -5 teed, siis ainult 2 konti ja teatud hais.
kurb, kui noorest inimest kondivare saab ...
 
vihvella 04. september 2017, kl 14.35
Tere kõigile!
Tulen ka jälle teie seltsi. Jaanipäevaks õnnestus 5 kilo alla saada, loodan jõuluks ka. Vanus 48, pikkus 164 ja kaal täna 98,3. Suvel nägin 96 ka kaalul ära, aga mitte kauaks. Nii et päris paras aeg teistega koos pingutada, et kaal ikka allapoole liiguks.
 
artist 05. september 2017, kl 14.57
Mulle küll meeldivad saledad 174/62 naised :)
 
Trulla 05. september 2017, kl 16.07
Artist, sulle meeldivad 174 cm. pikad ja 62 a. vanad naised? :)
Minu kõhnuse pärast ei maksa küll muretseda, mul pekki jagub. Olen liivakell, käed-jalad-keskkoht peenikesed, puusad nii laiad, et kohvitass laual on pidevas ohus:)
Noorena oli tavaline kaal 54-56 kg., nüüd enam nii kõhnaks saada ei taha.
-5kg. oleks täiega ok.
 
Lille (vahepeal "pekk") 08. september 2017, kl 12.02
hei!
Mina löön kampa! Hetkel kaalu 83,2
pikkust mul 165 cm, vanust 49.

Ideaalne, kui jõuluks saaks -5, siis 01 maiks veel -5 ja suve lõpuks tahaks kaalul näha numbreid 62-65!

Jõudu ja edu meile kõigile!
 
Amatsoon 09. september 2017, kl 12.15
Hei-hei, alustan siis selliselt positsioonilt:
166/63,7, vanus 42. Vanust tuleb ilmselt jõuluks küll juurde veidi, aga loodame, et kaal ikka kahaneb:)
 
Jupats 09. september 2017, kl 21.36
82.7

Miks on nii, et kui mõtled, et teeks end tugevaks ja oleks tubli, siis on ainult ja ainult magusaisu terve nädal :(

Tervitustega...
 
Ronja 10. september 2017, kl 09.38
Mina liitun ka uuesti, kaal näitab 59,9kg.
 
hilineja 13. september 2017, kl 11.38
Tere. Tulin mõttele hakata kaalust alla võtma alles eile ja avastasin siin sellise toreda seltskonna. Ehk teete mulle erandi ja võtate ka kampa. See reede muidugi on juba ülehomme ja võib-olla nii kiiresti ei jõua veel suurt alla võtta, seda enam, et täna on ees sünnipäevale minek. Aga alates järgmisest reedest hakkaksin ka oma kaalu regulaarselt märkima kui olete minu liitumisega nõus. Hakkasin juba eile s.o 12.09 kaloreid lugema ja käisin ka kiirkõndi tegemas. Jätkan täna sama usinalt. Märgin siia selle kaalu millega eile alustasin.
48/156/62,1kg

Jõudu kõigile siin! Kui te hilinejatele erandeid ei tee, siis saan sellest aru. Reeglid on reeglid.
 
fanatt 15. september 2017, kl 11.25
mina teen seekord kaasa kiibitsejana!
nii et enam-vähem artistiga paras paar, aint nii tark ma pole kui tema:)
 
Nurrike 15. september 2017, kl 11.33
Hei kõigile,

Alustasin langetamist juba 1.09, seega kaalu jäänud vähemaks juba parajalt.
Näit täna hommikul 75.5 kg ehk kaal langenud 1.6 kg.
Teen trenni - pikamaajooks ning jõusaal. Rämpstoitu ei aöö. Soon regulaarselt 3-4 korda päevas. Kogused muidugi mõõdukad. Hommikuks puder või müsli, lõunaks praad või salat liha/kala ja köögiviljadega, vahel ka kartul. Kella 4-5 ajal söön puuvilju või juustu ning õhtusöögiks supp, salat või miskit niisugust. Kaalu aitab langetada see, et väldin äärmustesse langemist - näljas olemist, ülesöömist jne. Samuti treenin 4x nädalas ja ei söö trennipäeval rohkem kui tavaliselt. Käin ka väljas söömas ning tavaliselt võtan ka magustoidu, kuid tihti jagan seda kaaslasega. Olen avastanud, et ei pea maitseelamustest loobuma, kui ahnitsema ei hakka.

Soovin kõigile edu!
 
hilineja 15. september 2017, kl 11.50
Tere jälle.
Ma ikkagi kaalusin ka täna hommikul ja enda imestuseks olen 1 kg juba alla võtnud. Ju alguse asi ja läks see esimene kilo kuidagi kergelt, vaatamata sünnipäevale, kus sai ennast ikka põhjalikult täis pugitud. Edaspidi ilmselt nii hoogsalt enam ei lähe, aga püüan jätkata samas vaimus.
Tänane kaal 61,1kg.
Jõudu kõigile!
 
Amatsoon 15. september 2017, kl 14.15
Ma ei leia mingit asjalikku selgitust, aga olin täna hommikul 500 g raskem kui eelmisel nädalal... Huvitav. Olen märganud, et trennid mõjutavad teinekord kaalu päris mitmeks päevaks. Sest toitunud olen küll igati sobilikult. Seekord siis 64,2.
 
fanatt 16. september 2017, kl 09.47
nurrike,
sinu öeldu on mullegi sobinud:
maitseelamustst ei loobu, aga ahnitsema ei hakka.
küll ja küll olen ennast veennud: sa said ja sõid juba ning see oli väga hea. järgmine kord jälle, aga praegu rohkem ei söö.
 
Lille 17. september 2017, kl 10.09
jätaks sel korral sama kaalunumbri. 83,2 siis.
Tegelikult oli nn algkaal suurem, sest kaalu patareid olid "väsinud" ja näitas suvalisi numbreid.
Kui patareid said vahetatud, siis oli kaalul hoopis nr 84,4! Ai!kui valus oli see vaadata!
Aga mis muud, kui valu pekkidele!
 
vihvella 17. september 2017, kl 10.28
Minul start ei õnnestunud. Kaal praegu 98,5. Sel nädalal oli ka kohutav magusaisu kogu aeg, nii et pole imestada midagi. Püüan järgmisel nädalal tublim olla.
 
Ronja 17. september 2017, kl 12.07
59,3kg oli eile hommikul kaalunumbriks.
 
Amatsoon 18. september 2017, kl 15.00
Hmm... Kus küll meie raudne leedi on? Ma hakkan juba muretsema.
 
artist 22. september 2017, kl 19.12
Kuidas minu silmarõõmul Trullakesel nädal möödunud ja kaalulangetamine edeneb?
 
Lille 24. september 2017, kl 22.31
mul sel korral 82,8, Väheneb, kuid jube aeglaselt.
Arvasin, et olen lootusetult hiljaks jäänud sel nädalal, kuid .... siin täielik vaikus!
UUu, kus olete?
 
vihvella 25. september 2017, kl 08.54
Minul 98,1. Ka aeglaselt, aga vähemalt liigub õiges suunas. Britta on kuhugi kadunud tõesti. Auu, me vajame sind, Britta!
Kas keegi teine teeks niikaua tabelit, kuni Britta jälle tuleb?
 
Amatsoon 25. september 2017, kl 09.19
Ma ei hakanud selle nädala saavutusi saatmagi, sest Brittat ei ole.Loodame, et temaga on kõik siiski hästi, võib-olla lihtsalt kiired ajad või mingi ootamatu välisreis vmt.
 
Trulla 25. september 2017, kl 12.56
Olen ka täitsa olemas (artist, tänan huvi tundmast :)). Sellel nädalavahetusel ei kaalunud, müttasin Lõuna-Eestis ringi, sõin vähe, liikusin palju. Eelmisel nädalavahetusel kaalusin, oli kilokene kadunud. Kahju, et Britta kaduma on läinud. Loodan, et temaga on ikka kõik ok.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!