Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Oskab keegi seletada?
 
,,,dd 11. mai 2015, kl 21.02
Huh kuidas ajab vihale. Ma ei saa aru, miks kõik arvavad, et iga tüsedam inimene istub päevad läbi kodus ja õgib ning ei liiguta lillegi? See suhtumine viskab üle, tõsiselt!
Ma usun, et siin on keegi, kes minuga nõustub. On inimesed, kes söövad mida ja millal ja kui palju tahavad ning ei tee trenni aga on ikka piitspeenikesed, samas kui on tüsedamad, kes loevad ja kaaluvad iga ampsu ning toiduainet, teevad trenni ning on ikka tüsedad.
On siin keegi, kes oskab seletada, miks see nii on ja miks on järsku tulnud suuremate inimeste vihkamine? Tüsedam inimene oleks nagu katk või midagi paljude suhtumise järgi...
 
Mina tean 11. mai 2015, kl 21.12
Jah, paks on kole olla. Paks on lodev ja tahtejõuetu õgard.
Ja nüüd, selle asemel, et siin foorumis halada ja õigustusi otsida, pane toss jalga ja karga välja jooksma !
 
bb 11. mai 2015, kl 21.13
ära muretse, on osa foorumlasi, kel ei ole ajuga ning kes teab millega veel, väga vedanud
 
,,,dd 11. mai 2015, kl 21.22
Käin igapäev jooksmas, teen muidu trenni, spetstoitumiskava juba 2 aastat...ja vaevu 5 kilo alla saanud! Vot! Seda küll, et osad siin on ebaviisakad ja rumalad :D
 
pendeli Enn 11. mai 2015, kl 21.31
autor on tahtejõuline kuid kuiv. voodis väga temperamentne. Seega käib ka sa mu küljeluu
 
Aga. ??? 11. mai 2015, kl 21.34
Kui tüse sa siis oled? Äkki on lihtsalt kompleks?
 
Mott 11. mai 2015, kl 21.37
 
Patsient 11. mai 2015, kl 22.59
Ei saa olla sellist asja, et inimene sööb selliselt, et tekib kaloridefitsiit ja lisaks teeb ka trenni, kuid vaatamata kõigele kaal ei lange. Muinasjutt. Asi on ikka selles, et süüakse üle. Inimesed kipuvad sissesöödud kaloreid alahindama ja trenni kalorikulu üle hindama.
Olge ikka enda vastu ausad, siis tulevad ka tulemused!
Kaalulangetuse võti peitub ennekõike ikka toitumises, trenni osa on kaduvväike. Tegelen ise ka liigsete kilode maharaputamisega. Kaloreid ei loe, keelatud toite pole, trenni ei tee üldse. Söön 3 x päevas kindlatel kellaaegadel, vahepalasid pole tarvis, kaloraaž 1500-1700 kcal. Nädalas läheb maha 1 kg, vahest isegi rohkem. Ei mingeid spetstoitumiskavasid, lihtne matemaatika toimib 100%.
 
Seewaldist vä? 11. mai 2015, kl 23.20
Ja palju sa siis kaalud ka ca 1,5 - 2 aasta pärast?
Või millisel nädalal sussid püsti viskad?
 
Kilpnääre 12. mai 2015, kl 05.49
Kui on ainevahetusprobleemid, siis on raske kaalus alla võtta. Samas ka vastupidi, raske juurde võtta.
Autoimmuunne türeoidiit (vms), alatalitlus, ületalitlus. Küllap põhjusi on veel, tipsid ja jõusaali - vennad naudivad mõnitamist, nende kõrvade vahel on hantlid ja kosmeetika, mitte hallollus.

Tegu on mingi haigusega. Kuid kust leida HEAD endokrinoloogi? Mina võin anda 6-nimelise nimekirja ükskõiksetest (rahaahnetest?? või hoolimatutest).
 
ei usu 12. mai 2015, kl 08.00
ei usu, et tervisliku toitumise-ja trenniga inimene on paks. võid olla laiema kondiga või muidu nn. suuremat sorti aga 2 km. ei suuda paks inimene kindlasti joosta. miski siin jutus ei klapi.
 
Kilpnääre 12. mai 2015, kl 15.41
Kulla "ei usu", kas seda usud, et mõni on allergiline kassikarvade vastu, teine mitte?

Kas seda usud, et mõni mees kiilaneb ja teine mitte?

Et mõnel küüned-juuksed kasvavad kiirelt ja teisel mitte?

Usud, et mõnel on reieluu pikk ja teisel mitte?

Kokkuvõttes, usu või ära usu, aga inimesed on erinevad ja loomulikult on laisku inimesi nagu ka õgardeid, ometigi ei saa tüsedamaid ühe labidaga lüüa.

Minul on kahtlus, et agressiivse õgardluse süüdistamisse, on paketti pakitud suur annus õelat kadedust, et nemad söövad ja mina pean piirama oma toitumist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!