Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Sõin ennast paksuks
 
Lisandra20 07. veebruar 2018, kl 23.27
Olen 20 aastane ja ennem kaalusin umbes 5 kuud tagasi 55kg ja olen 165cm pikk. Nüüd aga on juba osad sõbrad ja isegi ema on öelnud, et issand sa oled paksuks läinud sest nüüd kaalun 64kg ja jube kurb on olla, sest olen selle kõik endale söönud. Hakkasin käima sõbrannadega väga tihti burksi söömas ja siis tekkisid ka soovid kommi ja magusat osta pidevalt ja trenni enam ei jõudnud. Ja nüüd kui olen juurde võtnud ja pidanud endale ka uued riided ostma ütlevad kõik, et olen paks ja kole. Väga kurb ja õnnetu on olla.
 
Maria248 07. veebruar 2018, kl 23.33
Võta alla sa ülekaalus ju. Noored ei viitsi üldse trenni teha ja tahavad ainult süüa ja magada.
 
Oi jah 07. veebruar 2018, kl 23.34
Kindel, et sa rase pole?
 
Kägu 07. veebruar 2018, kl 23.35
Mida sa kurdad siin hakka juba tegutsema kui rõvedalt oled läinud
 
Katakas 07. veebruar 2018, kl 23.39
Sama mure minul ka olen 20 ja 167 pikk ja kaalun 68kg ja kõik söögist, väga kahju et ema ei toeta
 
Leelotaja 07. veebruar 2018, kl 23.43
Sa pole eriti paks ju ma olen 165 ja 69 ei tunne ennast erilise vaalana
 
Lisandra20 07. veebruar 2018, kl 23.45
Mina aga tunnen, sest mul ikka korralik kõht ette tulnud ja reied ka suuremaks läinud. Muidugi on ka rindadesse ja tagumikku läinud rasva korralikult. Aga kõht on siiski suur probleem. Endal ka kuidagi raske olla
 
Appi 08. veebruar 2018, kl 08.21
Keegi palun tõesti andke head nõu mul ka sama probleem
 
... 08. veebruar 2018, kl 08.46
kas nõuandeks sobiks vähem süüa ja rohkem liikuda?

liituge brittaga kõrvalteemas?
 
Teemaalgataja 08. veebruar 2018, kl 09.00
Jah olen püüdnud hakata rohkem liikuma ja vahepeal käisin isegi rühmatreeningus aga siis jälle langesin ja vajusin ära, motivatsioon kadus.
 
Lisandra 08. veebruar 2018, kl 10.17
Kõige kurvem ongi, et ema mõnitab ja ütleb ega sa enam alla ei saa ja jäädki selliseks koledaks paksuks. Täna hommikul lihtsalt nutsin, sest panin pluusi selga aga see oli liiga kitsas, sangad surusid välaja ja alakõht ka. :(
 
kas 08. veebruar 2018, kl 10.40
motivatsiooniks jääb peeglist väheks?

nutmise asemel oleksid võinud teha kümme kükki, kümme kõhuli rindkehatõstet ja kümme kõhulihase harjutust. oleks vist rohkem aidanud?

emaga räägi "südamest südamesse" ja palu abi.
 
Lisandra 08. veebruar 2018, kl 10.47
Käisin eelmine nädal 4 korda nädalas jõusaalis aga peale trenni tuli ikkagi suur isu burksi ja friikate järele ja kodus ootas ka suur coca ja sinna kogu jõusaal läkski
 
Lisandra 08. veebruar 2018, kl 11.00
Probleem on ka selles, et mees ostab pidevalt koju magusat, krõpsu ja popcorni. Kui rääkisin talle, et palun muudame toitumist ütles et ole vait.
 
kas 08. veebruar 2018, kl 11.28
mees topib toidu suhu ja käseb neelata?
20 aastaselt hädas ema ja mehega, elad korraga mõlemaga koos?
 
L 08. veebruar 2018, kl 11.50
Elan mehega ja ta ei käsi süüa aga ikka nagu tahaks kui keegi kõrval sööb. Ema lihtsalt helistab vahel
 
L 08. veebruar 2018, kl 11.52
Ütlesin, et sõin ennast ise paksuks.
 
Kaila 08. veebruar 2018, kl 11.53
Kõlad nagu loll tibi, kes süüa teha ei oska ja kõik riided on kunagi olnud XXS või XS. Mine rasvaimulr või iluopile.
 
L 08. veebruar 2018, kl 11.56
Kirjutasin siia pigem sellejaoks, et leida keegi kellel sama probleem või keegi kes lihtsalt toetab.
 
kle 08. veebruar 2018, kl 11.56
sõid ise ennast paksuks ja nüüd loodad, et keegi teine su imejõul saledaks teeks?
 
L 08. veebruar 2018, kl 11.59
Ütlesin juba et otsin mõttekaaslaseid siit
 
ja 08. veebruar 2018, kl 14.41
Mõtlema peaksid nad, et süüdi on ema, mees ja burger?
Kaalust alla saamine on raskem kui paksuks söömine, aga mõlemat saab teha vaid ise.
Tahad alla võtta, pead vähem lõugu ja rohkem jalgu liigutama.
Osta jõusaalist personaaltreener õpetama ja juhendama.
 
Ja ja 08. veebruar 2018, kl 16.26
Issand mis kõik võib toimuda ühe mõttetu postituse all
 
Abii 11. veebruar 2018, kl 15.22
Mul ka sarnane probleem, armastan lihtsalt nii väga burksi ja friikaid ja coca on ka lihtsalt lemmik, aga võtsin ennast nüüd kätte, sest selline söömine on liig. Käin ainult retuusides ja kleitides/seelikutes, sest teksaseid lihtsalt ei leia sobivad.
 
Lisandra20 11. veebruar 2018, kl 15.30
See nädal olin suht tubli, käisin trennis ja ei söönud üldse sellist rämpsu otseselt ainult magus oli selline halb. Aga alati on pärast süümepiinadeta kui söön magusat või burksi. Riiete pärast on kõige kurvem. Pluusid tõusevad pidevalt ülesse või kui istun on kohe kõht ees.
 
Vanessa 11. veebruar 2018, kl 15.44
Olen 23 ja ka kõht ees, enam nabapluusis ringi ei saa käia. Olin 18 aastasena selline õige tibi ikka peenike, ilusate tissidega ja pikkade blondide juustega.
 
artist 11. veebruar 2018, kl 20.42
Naljakas kah, kui kõht taga oleks. Noorus on ilus aeg!
 
Secil 12. veebruar 2018, kl 10.59
Oi jah mul suur depressioon käin ka psühholoogi juures aga ei suuda söömist lõpetada, natuke on paremaks läinud tänu paühholoogile aga ennast ikka jube kole vaadata 166 ja 67kg. Enam ümber pluuse kanda ei saa ja teksadega ka suht ebamugav.
 
bolšoi 12. veebruar 2018, kl 11.12
Secil Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oi jah mul suur depressioon käin ka psühholoogi ju
> ures aga ei suuda söömist lõpetada, natuke on pare
> maks läinud tänu paühholoogile aga ennast ikka jub
> e kole vaadata 166 ja 67kg. Enam ümber pluuse kand
> a ei saa ja teksadega ka suht ebamugav.

mis sa ikket!
mul põle sterssi ollagi oma 90 kilost! armastan oma keha, mida ümaram, seda armsam!
 
Secil 12. veebruar 2018, kl 11.25
Mul väga ebameeldiv olla kui sangad on ja kõht ka pekine. Mees kiidab ka ainult, et hea tagumik nüüd ju ennem oli kondine ja rinnad ka suuremad ju. Mulle aga ei meeldi tunnen ennast paksu ja koledama.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!