Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Sõin ennast paksuks
 
15-aastane 16. veebruar 2018, kl 15.07
Täna ütles mu ema mulle, et olen pisut kosunud ja nagu võiks kontrollida kaalu, astusin kaalule ja number oli 63 olin hämmingus, sest varem olin 8kg kergem.
 
Teema autorile 21. veebruar 2018, kl 22.25
Alusta sellest, et hakkad ise endale süüa tegema. Pane päeva jooksul kirja kõik toidud, mida endale sisse sööd. Üks parimaid kohti selleks on tap.nutridata.ee ja täiesti tasuta. Täpsete toidukoguste teadasaamiseks hangi endale köögikaal.
Vali toidud, mis kõhtu täidavad. Burgerite, krõpsude, magusa söömisel on probleem selles, et need sisaldavad n-ö lihtsaid süsivesikuid, mis kiirelt tulevad ja kiirelt lähevad. Ehk siis kõht jääb pidevalt tühjaks ja kipud näksima. Internet on dieedi menüüsid täis. Kirjuta sisse "1500 kcal weight loss plan for women" ja vali endale sobivaim. Üldiselt tuleks suurendada valkude osakaalu (tailiha, kanafilee, muna, juust, kodujuust) ja heade rasvade osakaalu (kala, pähklid, oliiviõli värskes salatis). Nende arvelt jääb süsivesikutele vähem ruumi. Kindlasti joo päeva jooksul piisavalt vett. Veepuudus tekitab näljatunnet ja see paneb rohkem sööma.
Näiteks kui tahad kolme kuu pärast kaaluda 55 kg, siis tuleks päevane kaloraaž hoida 1500 kandis, liikumisega veidi rohkem. Lihtne viis ennast liigutada on lihtsalt kõndida. Tee näiteks 3-5 kõndimist 45-60 minutit nädalas mõõduka tempoga. Lisaks saad kodus teha kõhulihaseid, kätekõverdusi, kükke. Pole otseselt vaja jõusaali minnagi. Muidugi võid otsida endale ka jõusaalist treeneri, kes koostab sulle treeningkava ja menüü. Positiivne selle juures on see, et ise ei pea üldse mõtlema, ainult tegema. Midagi siis Erik Orgu saate laadset.

Nii et aeg endaga võitlusse asuda ja vihkajad pikalt saata!
 
Carolay 24. juuli 2018, kl 18.51
Sama probleem kui elasin kodus oli kõik korras kaaluga nüüd kui välja kolisin olen juurde võtnud umbes 10kg. No rannas on rõve olla kõht on ees ja uusi riideid olen ka pidanud ostma. Ma ei saa aru miks mind selline halb õnn on tabanud stressi nagu ju ei ole ja toitumine sama nagu enne. Kõik enda imelised ümber kleidid ja naba pluusid olen pidanud ära unustama. Rõve on olla selline lihtsalt nagu oleks mingi rase kõht ees.
 
C 08. august 2018, kl 20.32
Sõin ka end paksuks, loobusin suitsust ja plaks pluss 10 kilo. Puusaümbermõõt ulmelised 105 cm, vöö 82. Tunnen end vaalana ja seda just rindade osas. B korvist on hiiglaslik C saanud. Vaatan siin EM võistlusi, sportlaste kaunid kehad ajavad kadedaks kyll ja tekkis endal selline kysimus, et kas ka tavainimene võiks sporti abiga, rohke spordi abiga saada endale pisikesed pringid rinnad. Ilusad A suuruses rinnad...
 
Frec 09. august 2018, kl 14.51
Tulin töölt ära suurest masendusest ja nüüd ka juurde võtnud üldse enam väga väljas ei käi ja enamus ajast tellin endale koju hessi. Teksad mulle enam jalga ei lähe sest ennem kaalusin 53kg nüüd aga 63kg. Kannan seelikuid ja kleite mis varjavad kõhtu
 
C 09. august 2018, kl 20.48
Mul sama, ma ka väljas ei käi, piinlik on oma udarate pärast. Jõukas käin 4 x nädalas, teen kava järgi trenni. Eks pean ise ära katsetama, kas sport võib abiks olla rinnapartii vähendamisel.
 
abc 10. august 2018, kl 00.35
Rinnapartii kogub ju rasva. Loogiline on, et kui oled endale rinnad söönud, siis nad ka taanduvad, samas kui ei ole neid endale ette söönud, siis peale operatsiooni vast ei aita midagi. Lisaks siin tuleb ka ära mainida, et rasvaraku väiksemaks muutmisel mängib söök vähemalt 40% rolli ja 10% trenn. Ülejäänud 50% ei ole otseselt kontrollitav ja seega kõik oleneb sinu kehast ja kuidas sinu hormoonid rasvaraku sisendeid (neid on 2) ja väljundit (seda on 1) mõjutavad. Seega küsimus ei ole lihtsalt mida süüa ja kui palju trenni teha, vaid küsimus on ka hormoonide manipuleerimises. Kogu mõte trennil, paastumisel ja ravimitel (doping) ongi manipuleerida neid hormoone, et tagada "tervislikum" ainevahetus. Muud siin erilist ei olegi.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!