Kaaluklubi
13 päeva dieet - kes lööb kampa, suvi juba KÄIB!!!
 
Katarina King 10. juuni 2018, kl 17.51
Hei Teile, kes soovite kampa lüüa ja alustada homsest (või hiljem liituda ja kogemusi vahetada) selle 13 päeva dieediga. Olen seda kunagi teinud, tulemused olid kenad (ca 10 kilo). Aastaid on aga möödunud mitmeid ja soovin seda uuesti teha. Palun mitte kirjutada inimestel, kel negatiivne arvamus jne, eks me ju kõik teame juba ja oleme ise enda keha üle otsustajad. Minul muide püsis saavutatud kaal pikka aega. Hetkel aga paraku ravimid jne soodustavad kaalu tõusu ning soovin stardiks seda kaalulanguse dieeti. Mina alustan homsest - esmaspäevad on kuidagi kindlamad uute teemade alustamiseks, minul on nii.

Panin siia ka menüü kirja, netis seda ka palju. Ma ise muide kasutasin veisepihvi tegemisel ikkagi tiba soola....ja kaal langes mühinal. Aga ilma on veel kiirem kaalulangus.

1. ja 8. päev
H 1 tass kohvi, 1 tükk suhkrut
P 2 kõvakskeedetud muna , keedetud spinat (lillkapsas), 1 tomat
Õ 1 naturaalkotlett, lehtsalat õli ja sidruniga

2. ja 9. päev
H 1 tass kohvi, 1 tükk suhkrut
P 1 naturaalkotlett, lehtsalat ja puuvili
Õ 50 gr suitsusinki, 200 gr maitsestamata jogurtit

3. ja 10. päev
H 1 tass kohvi, 1 tükk suhkrut, 1 viil röstsaia
P Keedetud spinat (lehtsalat), 1 tomat, puuvili
Õ 2 kõvakskeedetud muna, 50 gr sinki, lehtsalat ja puuvili

4. ja 11. päev
H 1 tass kohvi, 1 tükk suhkrut1 viil röstsaia
P 1 kõvakskeedetud muna, 1 riivporgand, 250 gr kodujuustu
Õ 420 gr puuviljakompotti (3-4 segu), 1 banaan, 200 gr maitsestamata jogurtit

5. ja 12. päev
H 1 suur riivporgand ja sidrun
P 300 gr väherasvast kala, 1 sidrun ja väike võileib
Õ 1 naturaalkotlett, lehtsalat, spargelkapsas (lehtsalat)

6. ja 13. päev
H 1 tass kohvi, 1 tükk suhkrut1 viil röstsaia
P Keedetud kanapoeg (või 200 gr kanafileed), lehtsalat sidruni ja õliga
Õ 2 kõvaks keedetud muna, 1 suur riivporgand

7. päev
H 1 tass kohvi või teed ilma suhkruta
P Tükike väherasvast grill-lammast või kalkunit
Õ Mitte midagi!
 
Katarina King 10. juuni 2018, kl 17.56
¤ naturaalkotlet - 200 gr vasardatud veiseliha praetuna

¤ maitsestamata jogurt - ehk kefiir, kodujuust ehk raejuust

¤ lehtsalat - põõsas korraga, spinat – paarsada grammi keeta või aurutada

¤ puuvili – õun, pirn, apelsin, mitte banaan, sidrunist aitab mahlast

¤ väherasvane kala – tursk, mintai, haug, luts, punaahven, forell, koha, siig

¤ päeva- ja õhtusööke võib omavahel vahetada

Dieedi käigus on soovitav juua vett vähemalt 2 liitrit päevas. Dieet kestab täpselt 13 päeva, sell sõna-sõnalise sooritamise juures peaks kaal vähenema 7-30 kg. 13 päevane ainevahetusdieet on nõudlik, ent see-eest tõhusa toimega. Sell järel võid süüa normaalselt 2 aastat, ilma et kaal tõuseks. Dieet ei ole traditsiooniline, selle eesmärk on vaid ainevahetuse kiirendamine (põlemine). Kui dieedi ajal jood klaasi veini või õlut, sööd kompveki vüi närimiskummi, katkeb dieedi mõju kohe. JOO VETT, kui midagi hirmsasti tahaks! Kui ikkagi unustad ennast midagi sööma või jooma, siis katkesta dieet ja alusta uuesti poole aasta pärast. Dieeti võib korrata 1 aasta järel. Kui katkestad näiteks kuuendal päeval, siis dieet küll mõjub, kuid seda tuleks korrata 3 kuu pärast. Soovitav oleks täisdieedi kordamine 2 aastaste vaheaegadega. Vali endale sobiv aeg, pühad, sünniopäevad ja pidulikud küllakutsed pole just parimad proovikivid!!
 
Trulla 13. juuni 2018, kl 10.00
Uurin ja uudistan, kuidas sul läheb?
Kui motiveerib mind ka, siis hakkan tegema.
Mul veel vaja maha saada 5-7 kg kõhu peal lotendavat pekki.
Hetke seis 62 kg 1.74 pikkuse juures.
 
Päris Trulla 16. juuni 2018, kl 20.45
Kes iganes sa oled, aga minu eest ei ole vaja postitusi teha. Ma ei ole veel surnuks nälginud ja saan ise oma postitustega hakkama.
 
Trulla 20. juuni 2018, kl 13.45
To päris trulla!
Aru ma ei saa, miks sa arvad, et ma sind mängin. Ei mängi! Ja ei tee sinu eest postitust. Ikka enda eest.
 
Teemaalagatajale 26. juuni 2018, kl 21.53
sul peaks see dieet nüüdseks läbi olema, tegid lõpuni ja kuidas mõjus? ning peale dieeti?
 
artist 28. juuni 2018, kl 19.51
Teemaalgataja on 30-ne kilo võrra õhnenenud ja ei ole enam võimeline kirjutama.
 
keegi 07. juuli 2018, kl 11.38
Teen ka seda dieeti korra aasta -kahe jooksul, kuid mitte 13päeva vaid 6 ja saan parema enesetunde, 3-6kg alla ja kiirema ainevahetuse mõneks ajaks :). minu jaoks tundub 7päev mitte midagi süüa õhtul liiga jube. esimesed 2päeva on rasked ja tuleb ka mõned peavalutabletid süüa kuid 3päeva on juba enesetunne parem, magu natuke kokku tõmbunud ja 2kg all. Hetkel 4päev käimas :D
elemaskaee 08. aprill 2023, kl 13.05
Kaalu alandavad tabletid - https://euhealth24.com/et/drug/xenical-generic Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
 
Naine40 09. aprill 2023, kl 04.49
Miks end piinata? Jäta lihtsalt menüüst paariks päevaks kõik jama välja. Tunned, et raske on olla. Siis vaata menüü üle. See on ikka eriti ekstreemne dieet.
3...5 korda päevas söön. Ei mingit dieeti. Trenni teen ka nii palju, kui vaba aega on. 30kg olen kergem ja ainult tänu trennile ja toitumisharjumuste muutmisele.
Isegi osad 20...30 aastased naised ei näe nii head välja. Enda vanustest ja vanematest ei hakka rääkimagi. Kui iseloomu ja tahet pole siis ei ole midagi teha.
Dieeditage edasi. Keerate tervise tuksi. Pärast sööte end ogaraks. Olen ka dieete katsetanud ja tean millest räägin.
Roheline tee pidi aitama isusid vähendada ning kaalu alandada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!