Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Müüa toitumis- ja treeningkava
 
Kavad 25. juuni 2018, kl 20.01
Pikkusele 164, kaal 64-68kg. Hind 20€.
 
täissale 25. juuni 2018, kl 23.42
paluks kava 165/80, soov maha saada 20 kg.
 
Kavad 25. juuni 2018, kl 23.59
Kavad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pikkusele 164, kaal 64-68kg. Hind 20€.

Olen teinud trükivea. Kaal 74-78kg, mitte 64-68.
 
soovija 26. juuni 2018, kl 09.11
uurin, kas oled ise kava koostaja või kelle koostatud see kava on?
 
soovija 26. juuni 2018, kl 09.12
Paluks ühe päeva kava näidiseks :)
 
Kavad 26. juuni 2018, kl 09.39
Kava on koostatud mulle spetsiaalselt. Kelle oma, ei avalda.
 
Kavad 26. juuni 2018, kl 09.41
st ongi tehtud minu pikkuse ja kaalu järgi. Kui kellegil samad parameetrid, siis peaks aitama.
 
soovija 26. juuni 2018, kl 22.44
kui pikaks ajaks? st prognoos, kui kaua sul aega läks ja palju alla said?
 
Kavad 27. juuni 2018, kl 17.41
Üldiselt see on elustiilimuutus, ehk siis eluks ajaks. Palju alla saab on kavajälgija enda teha, kui täpselt ta kava jälgib.
 
soovija 28. juuni 2018, kl 10.09
tean, et elustiili muutus kogu eluks.
Mul oligi küsimus, et kas said soovkaalu kätte ja see on tänaseni? Kaua aega võttis?
Ja ühe päeva näidismenüüd palun ka.
 
artist 28. juuni 2018, kl 20.02
Kava - hommik: 2 klaasi vett, lõuna: 3 klaasi vett, õhtu: 1 klaas vett. Kui pead täpselt kavast kinni, siis kaotad nädalaga 1 kg pekki.
 
Tasuta 04. juuli 2018, kl 14.02
Toitumise algtõdesid jälgides ja kavadega pidevalt kokkupuutudes:

Variandid hommikuks:
Omlett 2 munast või muna+munavalge ning sinna juurde süsivesikuline: näiteks sepik/teraleib
2 keedumuna ning sinna juurde süsivesik:näiteks paned munad teraleiva peale
Puder, kuhu sisse on löödud 1 muna(paljud ei suuda seda, kuid minu isiklik igapäeva hommikusöök)
Võid näiteks 2 seda väikest sepikut ka süüa kus peal kanafileesink(puhas valk).
No mingeid kurke/tomateid asju saab oma äranägemise moodi juurde panna ja kogused olenevad kas sööd 3 põhitoidukorda või sinna vahele 2 vahepala ka ehk kokku 5.

Lõnua-Õhtu variante palju.

Mingi süsivesik, 120-150gr kanaliha/kala. Ise sealiha ei söö aga mingi max 100gr sealiha linnu-kala asemel võib äkki.
Kodujuust, juurviljad.
Kartulit üldiselt aktiivsematel päevadel 1-2tk. Salatit midagi kõrvale.
Liha saab asendada keedumuna või kodujuustuga. Hakkliha saab ka süüa, ise söön tihti aga ainult siis kui kõik selle praadimisel tekkiva vedeliku-rasva ära valan.
Tatart, pruuni riisi, aga samas valget riisi võib ka kui väga tahta, mitte palju siis.
Kastmeid tuleb millestki muust teha, mitte jahust siiski. Kuid kui päevas rasvad madalad võib VÄIKESES koguses puhtast vahukoorest(35%) kastet teha, sest päevas rasvu vaja ikkagi ja kui planeerid hästi saad mahutada. Kusjuures fit-inimesed teevad magustoite ka puhtast vahukoorest(jätkuvalt väikeses koguses ja mitte tihti): lihtsalt ei lisa sinna suhkurt ja mahutavad selle rasva oma päeva. Mingi vahukoor maasikatega nt.
Suppi kindlasti 1-2x nädalas ka juurde.

Eks kõik need toitumiskavad enam-vähem nii ole.
Mõni soovitab maapähklivõid ja pähkleid ka süüa, siis peab selle mahutama. Ise ei suuda süüa neid.
 
artist 16. juuli 2018, kl 11.29
Valku ja süsivesikuid koos pole soovitav süüa. Üks nõuab happelist ja teine leeliselist keskkonda seedimiseks.
 
artistile 16. juuli 2018, kl 20.04
Fitlap väidab vastupidist, aga no mida nemad ka teavad sinu kõrval ;)
 
artist 17. juuli 2018, kl 15.28
Fitlap võtab lollidelt raha ära - oh õnnetust, kui kulutataks kopikas kavaväliselt.
 
artistile 21. juuli 2018, kl 15.12
vahel ütled midagi mõistlikku, aga siinsed mõtteavaldused on küll asjalikkusest kaugel. Vahel on targem suu kinni hoida kui jaburusi välja ajada.
 
trulla 24. juuli 2018, kl 11.32
mina soovin. Algandmed pole küll päris samad, kuid ehk aitab.
kuidas sinuga kontakti saada?
Kas hinna alandust saab?
 
Kavad 27. juuli 2018, kl 22.37
Kirjuta mulle meilile. Meiliaadress on nähtav kui mu nime peale lähed. Saab ikka.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!