Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Kes langetab kaalu ja kuidas on läinud?
 
Roosest 08. august 2018, kl 08.01
Kes on aktiivselt kaalu langetamise teekonnal? palju kadunud on ja mis on eesmärk.?

Ise olen 20 kg langetamisel. hetkel kaoatud 8 kg. kardio trenni ja 99% menüü muutumisega.
 
Kata7 12. august 2018, kl 10.06
Juuli lõpust Fitlap, liikumine ja veidi trenni, -6,5 kg läinud, 15 kg veel :)
 
Liisu 26. august 2018, kl 13.09
Kaks nädalat tagasi alustasin Red Detox tee joomist. Siiani juba üle 1 kilo kadunud ja mega rõõmus juba :) Eesmärk veel 12 kilo alla saada.

Red detox tee on rohelisest teest 3 korda tõhusam rasvapõletaja.
Saab tellida Siit - http://bit.ly/Red-Tea-Detox-Kaalulangetus

Peale ostu saab e-retseptid ja saab kohe kodus valmis teha.
 
Hihii 29. august 2018, kl 19.56
Mul oli 5kg üle. Esimest korda sain sellest lahti, kui koera võtsin (kutsikaga edasi-tagasi tormamine mööda treppe), teist korda armudes :D :D :D Reaalselt mulle mõjus 100% see ütlus, et armunud olles saab elada õhust ja armastusest. 1.5 aastat on möödas, veel püsib.
 
Linnarebane 31. august 2018, kl 12.36
On väga vaja kaalu langetada, ma pole kunagi nii paks olnud. 171/75. Jõhker, aga ma ei saa kaalulangetusega tegelema hakata, kuna ei oska süüa teha. Kõik toitumiskavad ja dieedid nõuavad söögitegemise oskust. Poe valmistoitudega, mida mina söön, juba alla ei võta. Masendav.
 
Hmm 31. august 2018, kl 19.10
Valmistoitudes on ju väga palju värskeid salateid, kuidas ei saa poetoiduga alla võtta? Fileed ikka keeta oskad?
 
Linnarebane 31. august 2018, kl 19.18
Kusjuures ei oska, pole vähemalt proovinud. Kunagi proovisin kala praadida, ei tulnud midagi välja (kylmutatud kalafilee vist oli).
 
Hmm 01. september 2018, kl 15.35
Vesi potti, natuke soola, lased keema, viskad filee sisse ja keedad kuni liha ka seest ühtlast värvi on. Või veel lihtsam - tükeldad enne keetmist, siis läheb minutitega. Viimast saad edukalt ka pannil teha.
 
Linnarebane 03. september 2018, kl 10.35
Aitäh, katsetan.
 
ei usu 09. september 2018, kl 12.11
Nii lolli rebast ei ole näinud, kus sellised küll kasvanud on? Lastekodus?
 
me 10. september 2018, kl 20.02
pikkus 163 cm algkaal 64,6
7 nädalaga ja toitumine no 70% puhas toit, tööl pole külmikut, siis peab paratamatult ostma miskit vahel ja seega ei langend nii kiirelt kui vaja
4 kg läind hetkel 60,8
soov saada algkaal tagasi, mis enne mul oli 57,5-58 kui hakkasin õgima seoses lahutusega
aga kui saaks 53 oleks juba super ja salamisi unistan ikka 50 kg ka saada
 
LInnarebasele 13. september 2018, kl 09.13
Tee Fitlap.ee lehel liitumine, kolm päeva saad tasuta ka proovida.. Õpid nii tervislikult süüa tegema kui saad kaalust alla.
 
artist 13. september 2018, kl 11.28
me Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pikkus 163 cm algkaal 64,6
> 7 nädalaga ja toitu
> mine no 70% puhas toit, tööl pole külmikut, siis p
> eab paratamatult ostma miskit vahel ja seega ei la
> ngend nii kiirelt kui vaja
> 4 kg läind hetkel 6
> 0,8
> soov saada algkaal tagasi, mis enne mul oli
> 57,5-58 kui hakkasin õgima seoses lahutusega
> a
> ga kui saaks 53 oleks juba super ja salamisi unist
> an ikka 50 kg ka saada

lollakas teismeline oled?
Sa oled juba praegu täiesti normaalkaalus, hakka parem üldfüüsilist trenni tegema, et kena välja näha!
 
Emma 20. september 2018, kl 05.05
Oi oi. No mina olen näiteks kohutavalt tüse mutt olnud.:D Kaks aastat tagasi kaalusin 121 kg. Kusjuures ise absoluutselt aru ei saanud et nii suureks paisunud. Riidesuurus oli ka 50 millegagi... ei mäletagi täpselt. Muideks vanust praegu 25. Pikkus 179 cm.
See aasta olen ennast hullult käsile võtnud. Lõpetasin suitsetamise, alkoholi joomise. Magusa söömise. Praegu kaalun kuidagi väga hüplevalt 98-104 kg. Kuidas kunagi.
Mainin ära ka, et umbes 18-20 kg mis olen suutnud ära kaotada selleks läks kaks aastat ... kuna esiteks ma olin nii laisk inimene no appikene... pluss suitsetasin nagu mingi korsten.:D Kõik see jama muidugi tekitas rohkem probleeme. Trenni ei saanud mingi pool aastat teha kuna avastati et südamega hullud jamad. Siis sõin neid retseptiravimeid ja muutsin toitumise. Aga ütleme nii, et kui sain teada et südamega jamad siis see hirmutas ikka pinna alt. Päris nõme, et no minul kulus nii palju aega et aru saada, et ma elasin NIII valesti et jube. Ainult surmahirm tõi tagasi reaalsusesse.... Hetkel kuidagi enesetunne ülim.:D Vanasti jäin pidevalt haigeks ja nüüd see aasta pole veel jäänud.:D Tahaks kas siis detsembriks või siis järgmise aasta märtsiks... kuskil 10 kg veel alla saada. Aga selle kaalunumbri üle niipalju hetkel ei stressa. Olen teinud õigeid otsuseid ja väga rahul :) Kunagi tahaks kaaluda 75-80 see on see minu lemmik kaal mis mulle sobiks. Ülim unistus on, et kui saab Aasta Suitsuvabadust täis siis kaaluks ka juba 75-80 .:P aga noh... hihi.:D Kui keegi tahab teha mingi kaaluklubi või support tiimi teha siis ma oleks huvitatud.:D
 
Emma 20. september 2018, kl 05.08
Aa unustasin veel mainida... et enne olin südame murede kimbus ja närisin retseptiravimeid... pulss oli pidevalt 145-185 ( KUIGI ei teinud trenni.. selline pulss tuli ühest toast teise tuppa liikudes ) NÜÜD süda täiesti terve. Pulss rahuajal 56-60 ning trenni tehes 90-120 :)
 
carrie 19. oktoober 2018, kl 16.34
Mätsi lõpust alates on läinud 7,6 kilo. Vahepeal jäi kaal seisma, aga nüüd sain portsjoneid vähendades ja magusa menüüst 90,5% välja visates ning õhtu peale kella kuute mitte süües kaalu uuesti allapoole liikuma.
Pikk tee on veel minna, aga iga 100 grammi miinust on jälle natukene väähem.
 
Paksumetsasees 30. detsember 2018, kl 18.36
Kui soojast letist toit osta ja sinna juurde värske salat ise teha, saab väga hästi alla. Trenni peaks ka ikka tegema.
Ma ei jälgi mingit kava. Jalutan palju ja kilod lähevad ilusti alla.
Ei ole see toidu tegemine mingi raketi teadus.
http://www.endomondo.com/challenges/39033173 minu trenni motivaator.
 
kaalikass 31. detsember 2018, kl 00.51
hei! lööge kampa!

https://www.endomondo.com/challenges/39033173
 
172/ 75 17. veebruar 2019, kl 20.25
Joon igal õhtul klaasi tiibeti piimaseene keefiri 2 kuuga -4 kg.
 
Naine 17. märts 2019, kl 19.21
10 kilo ülekaalu.Siiani on õnnestunud vahelduva eduga 2 kilo alla võtta.Olen proovinud ka fitlapi toitudega alla võtta, kuid mul on vahetustega pikad tööpäevad ning tööpäevadel söögitegemisvõimalus puudub.
 
Kodanik 10. juuli 2019, kl 22.01
Väga hästi läheb. 25kg olen ise oma jõududega alla saanud. Ei mingeid ime dieete või tablette.
Mingid kavad mind ei huvita. Jalutan palju, ujun, sõidan rattaga, rulluisutan. Söömist jälgin ka. Magusat olen vähendanud. Üritan magusa puuviljadest kätte saada. Joon tassi musta kohvi enne trenni, annab energiat kõvasti.
 
171/64 29. märts 2020, kl 19.07
Hetkel 171/64. Olen lahti saanud 11 kilost seda nii umbes kolme kuu jooksul. Hakkasin lugema kaloreid, päevas 1600-1800 kcal, õhtusöök mitte üle 400 kcal ja mitte hiljem kui 17:30. Sõin kõike, armastan näiteks saiakesi ja jäätist. Sõin seda, mille järgi isu oli, aga kaloraažist pidasin rangelt kinni. Õhtusöögiga hoidsin tagasi, just süsivesikute osas. Ka alkoholi tarbisin väga vähe: 3-4 korda selle kolme kuu jooksul. Sporti ei teinud, töö on kontoris. Samas lubasin endale ka päevi, mil kaloraaž kindlasti lõhki läks, nt kuskil väljas söömas käies. Patupäevad on OK (mul oli neid tavaliselt 2 nädala kohta 1).
Praegu olen suht samal lainel ja loodan veel 4 kilo alla võtta, siis aitab. Siis on ideaalkaal saavutatud. Tegelikult olen oma kehaga juba praegu väga rahul.
 
Veteran langetaja 02. aprill 2020, kl 10.30
Täna just tegin väikse kontrollimise. Ega ma end eriti mõõda, ainult kaalun.
Olin ma pärast esimest last vist isegi suurus 44..46. Hetkel rõivad 38 suurus.
Säärtelt on kadunud üle 10cm, KMI oli 36, nüüd on 24. Algkaal 90kg, hetkel 62kg.
Ja aega kulus selleks ikka mitu head aastat. Kavasid on mul mitu, aga ei jälgi neid. Sain sealt nippe ja kolan ise netis ringi infot otsides.
Hetkel on eesmärk hoida seda, mida saavutanud olen. Kõhult ja kätelt oleks vaja veel cm kaotada ja tagumist poolt veidi suurendada trenniga.
 
Veteran langetaja 02. aprill 2020, kl 10.34
yasne 11. mai 2020, kl 19.55
Acai Berry - https://www.iherb.com/pr/Natrol-Acai-Berry-Diet-... Kokku kaotasin ma 14 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
sultattooo 16. september 2023, kl 13.09
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!