Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mida te sööte?
 
Tunneb huvi 05. juuni 2017, kl 21.01
Ehk paneksite kirja oma päevase toiduplaani. Vahet pole, kas olete dieedil, olete ülekaalus, olete normkaalus. Ma usun, et sellest oleks paljudele kasu. Juurde võite märgita oma BMI ja selle kas olete dieedil või toitute sarnaste põhimõttete järgi koguaeg.
 
artist 07. juuni 2017, kl 11.13
Söön liha, muna, kala, juustu, kapsast, kaalikat, peeti, hernest. kurki, tomatit, vorsti, kohupiima, kommi, küpsist, torti, makarone, kartulit, salatit, majoneesi, koort, uba, arbuusi, melonit... Kõike, mis toidupoes müüakse ja ise kasvatan. Ei söö kive, mulda, puitu, metalli, plastikut, klaasi, tekstiili...
Päevane toiduplaan on süüa hommikul, lõunal, õhtul. Alati ei õnnestu plaanitu, aga põhimõtted on samad kogu aeg.
 
Nurrrrike 09. juuni 2017, kl 09.08
Hei!
Olen dieedil, kuna KMI on 27.03. Loen kaloreid suhteliselt täpselt sellise äpi nagu MyFitnessPal abil. Kodus sööki valmistades kaalun köögikaalul enne valmistamist toorained ära, et ei ületaks õiget kogust. Kalorite piir jääb kuskil 1600 kcal juurde. Trenni teen ka 3-4x nädalas - jõusaal või pikamaajooks.

Söön tavaliselt 3x päevas.
Hommikuks: müsli jogurtiga või piimaga valmistatud puder kaneeli/külmutatud marjadega; keskmiselt 200 kcal. Piimakohv ka lisaks
Lõunaks: söön prae. See on toidukord, kus söön nii, nagu isu on. Tihti keedetud kartul mingi lihaga (lihtsalt seetõttu, et töökoha söökla eriti muid variante ei anna) või pasta. Kodus ise süüa tehes söön lõunaks nt ahjus küpsetatud kala ja pannil praetud köögivilju - porgandeid, paprikat, suvikõrvitsat, aedube, või ka seeni, asparagust. Lõuna annab tavaliselt 500-600 kcal.
Vahepeal on snäkkideks puuviljad: õun, banaan, viinamarjad, pähklid. Mõnikord näkileivad. Päeva peale kokku annavad kuskil 500 kcal.
Alles on jäänud u 400 kcal, mille söön õhtusöögiga. Tavaliselt mingi supp: borš, püreesupid. Või toorsalat oliivide, oliivõli, fetajuustu või mõne muu juustuga, kalaga, kanafileega vms. sisaldab rohkelt värskeid köögivilju: kurk, tomat, paprika. mõnikord lisan ka pähkleid.
Mõne söögikorra juurde lisan ka seemneleiba, et saada kiudaineid ja kõht töötaks normaalselt.

Sellise söömisega võtan alla kuskil paarsada grammi nädalas. siiani olen võtnud lla 6 kg. Sooviks saada normaalkaalu, siis tõstan kalorsuse umbes 1900 kcal-ni. Rohkem ma süüa ei saa, muidu hakkan kosuma.
 
hiiretips 13. juuni 2017, kl 00.31
Hommikuti söön piimaga putru, marjadega või meega, piimaga kohv juurde. Lõunaks liha või kalatoit, mille olen ise teinud. Õhtuks maitsestamata jogurt marjadega või mõni puuvili, peotäis pähkleid, datleid, kuid mitte palju, sest pähklid on raskesti seeditavad ja mitu tundi võiks vahet olla. Vaheldusrikas, vahetan koostisosi, lisaks joon vähemalt liitri vett päevas, mitu tassitäit rohelist teed või endakorjatud lahjat taimeteed. Menüüst olen välja rookinud nisujahu ja valge suhkru, ka peidetud kujul olen need välistanud. Ka leivas on valge suhkur, hea veel et kanalihasse seda veel ei süstita. Toit, mida sööd, peab olema selline, et näed, mida sa sööd, ehk siis kodutoit naturaalsetest koostisosadest, nt köögivilja vorm lihaga, isetehtud hakklihast kotletid, kanafilee kartuli v. juurviljadega, supp isetehtud hakklihafrikadellidega, pannkoogid täistera kaerajahust, magusaks mett ja peenestatud datleid. jne jne. Hakka ise katsetama. Valge soola asemel himaalaja sool. Igasugusele kulinaarias olevatele valikutele, onservidele, kompottidele, moosidele, valmistoidule kindel EI! Uskuge, kui seda menüüd järgida, paraneb enesetunne. Lisaks saate aru, et toiduainete tootjad koos kaupluste ketiga on korraldanud vandenõu, sest naturaalsete toiduainete letid ja valikud nendel on väikesed, võrreldes muu saastaga, mida riiulite kaupa saadaval on. Ükskord otsisin himaalaja soola, no ei leia kohta, kus võiks suurest võõrast marketist seda leida. Lootusetult nigel tervisetoodete valik oli seal, mida ei saanud öelda muu rämpstoidu ja toiduainete valiku kohta.
 
juhu 10. juuli 2017, kl 09.56
H: sidruni vesi esimese asjana. Söögiks mõne aja pärast täistera kaerahelbe puder soojapiimast, pudru peal kaneel, banaani viilud ja pähklivõi,

V: hummus, beebipirgandid, seller. Joon 1 kohvi ka

L: püreesupp, riisigaletid paar tk mingi määrdega

Õ: köögivili, kartul ja tükk küpsetatud kala

166 cm, 53 kg
 
ajab naerma 11. juuli 2017, kl 21.40
Juhu peab ikka kindlasti nii ranget dieeti pidama, kaal ju nii kohutav, eks soov on ilmselt 40 kaaluda
 
juhu 01. august 2017, kl 18.12
Tunnen end 52kg juures kõige paremini. kus sa tead, milline ma välja näen? Tegu pole ju alakaaluga.
Agne Tamm 05. august 2017, kl 00.24
Kahjuks teen vaid sööki sellest, millest kätte saan! Peaasi odavalt!
 
tont 05. august 2017, kl 14.51
odavaim toit:
hommikuks ei söö midagi
lõunaks seesama soojendatult
õhtuks ülejäägid lõunast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!