Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
keefiri dieet
 
t 06. juuni 2008, kl 14.02
Kas keegi on pidanud? Kas on vöga raske?
 
kt 06. juuni 2008, kl 14.47
Vot tahaks kah teada. Mulle keefir maitseb:D võiksin pidada küll:D
 
aga palun 06. juuni 2008, kl 14.57
Enne keefiridieediga alustamist tuleb siiski meeles pidada, et see on küll üks kõige tõhusamaid monodieete, kuid seda võiks pidada vaid kolm-neli päeva. Kindlasti ei sobi seda dieeti pidada kauem kui nädal. Tõhus dieet peaks mõne päevaga maha võtma 4-5 kilo.
1. PÄEV - viis keedukartulit ja 1,5 liitrit keefiri. Jaga iga päev need toiduained väikesteks portsjoniteks, söö üks portsjon iga kolme tunni järel.
2. PÄEV - 100 grammi keedetud kanafileed, 1,5 liitrit keefiri.
3. PÄEV - 100 grammi hautatud loomaliha, 1,5 liitrit keefiri.
4. PÄEV - 100 grammi hautatud või keedetud valget kala, 1,5 liitrit keefiri.
5. PÄEV - juur- ja puuvilju vabal valikul (välja arvatud kaloririkkad banaanid ja viinamarjad), 1,5 liitrit keefiri
6. PÄEV - soovi korral võid dieeti pidada ka kuuendal ja seitsmendal päeval. Kuuendal joo vaid keefiri, seitsmendal vaid mineraalvett.
Pea meeles, et pärast selle kiirdieedi pidamist alusta uuest nädalast korralikult söömist kergematest toitudest.
 
küsimus 06. juuni 2008, kl 15.23
kergematest toitudest? millised need on? piimatoidud?
 
aga palun 06. juuni 2008, kl 15.28
arvan,et kergemad toidud on värsked salatid,mahlad,kodujuust,keedetud munad otsi,arvan et leiad palju neid toitaineid mida süüa.
 
küsimus 06. juuni 2008, kl 15.48
kas oled seda dieeti ise pidanud ja mis edasi sai? jäi kaal püsima?
 
aga palun 06. juuni 2008, kl 15.55
jah olen küll ja mitte ühe nädala vaid kaks.Kuna mul oli ülekaalu pea 20 kilo siis kahenädalaga kadus 11,5 kilo.Tagasi ei tulnud grammigi kuna motivatsioon oli nii suur siis edasiselt jälgisin mida söön.keefir jäi minu menüüsse edasi,lisandusid värsked ja aurutatud köögiviljad,kodujuust.Põhiline siiski oli köögivili.Lõpuks kaotasin kokku 22 kilo ja seda olen suutnud ka hoida.Dieeditamisest möödas poolteist aastat.
 
maa 06. juuni 2008, kl 15.58
tegin kunagi 7 päeva, ei olnud üldse raske. ei kaalunud ennast, aga arvan, et kilo kadus. paha külg oli see, et kõht läks juuubedalt kinni (muidu väga hea seedimine), nii et ei poolda seda dieeti
 
küsimus 06. juuni 2008, kl 15.59
on see dieet kellelegi vastunäidustatud ka? mingi haiguse puhul?
põen kõrgvererõhutõbe, astmat, maksaga probleemid. ülekaalu 27kg.
 
sulle 06. juuni 2008, kl 16.47
Et aga palun kasutaja et kas jõid ainult 2 nädalat keefiri või sõid kah midagi?ja mitme protsendiline?
 
mumm 06. juuni 2008, kl 17.22
aga mul on siuke küsimus, et kui ma liha ei söö, kas siis võin lihtsalt kalaga asendada kõik lihakorrad?
 
aga palun 06. juuni 2008, kl 17.53
mina ei söönud ei liha ega kala,nendel päevadel sõin samuti aurutatud juurvilju.Keefir oli koguaeg 2,5%-line aga seda ei joonud ma 1,5 liitrit vaid piirdusin liitrise pakiga(seda1,5%-list või palju see on ma juua ei saa,ei lähe alla.)Lisaks muidugi vesi seda ikka 1,5-2 liitrit päevas.Paaril esimesel päeval oli ikka näljatunne aga siis nagu harjusin ära ja ei tahtnutki süüa.
 
aga palun 06. juuni 2008, kl 17.55
unustasin veel öelda,et dieedis on ette nähtud ka puuviljad aga neid ei tarvitanud ma samuti mitte(seda ehk seepärast,et neid ei söö ma nii-ehk naa)
 
keefir 06. juuni 2008, kl 22.50
to maa 06-06-08 15:58
Ei ole siin keefir süüdi kõhu kinnisuses. Süüdi on teadmatus. Kui keefir on värske - sama päeva toodang, siis see teeb kõhu hoopis pehmemaks, aga paari päeva vanune, see võib küll kõhu kinni panna. Seega - osta VÄRSKET keefiri.
 
keskealise mure 06. juuni 2008, kl 23.56
Armsad dieeditajad, kes te kenasti selle meetodiga kaalust alla võtsite - kas olete noored inimesed?
Küsin sellepärast, et tahaksin ka kiirelt alla võtta, ent hirm suur - äkki jääb nahk pärast järsku 10 kilo kaotust "suureks" ja enam trimmi tagasi ei lähe.
 
kunde 08. juuni 2008, kl 16.13
Kõigepealt tänan selle dieedi eest.Olen teinud selle 17aastat tagasi läbi ja toimis väga hästi.Nüüd hiljuti tahtsin uuesti teha ,aga ei mäletanud enam täpselt.Palun ,kas sa saaksid need puuviljad ka täpselt kirja panna.Mulle meenub midagi rosinatest,kuid pole kindel.
 
aga palun 09. juuni 2008, kl 08.54
Dieet ei soovita süüa viinamarju,seega arvan et rosinad on samuti keelatud.Söö näiteks pirni,õuna-kõike väheke mis puuviljade alla kuuluvad.Ma eelpool mainisin,et ma ise puuvilju ei tarvitanud seega selles osas suurt nõu ei oska anda.Mõned nektariinid sõin siiski dieedi ajal.
 
pips 09. juuni 2008, kl 11.56
ohh polnudki sellest dieedist midagi kuulnud eile lugesin ja täna alustasin:D nädala aja pärast tulen muljetama ;)
 
a 09. juuni 2008, kl 12.53
sega keefir pooleks ploomimahlaga. maitsev, tervislik ja kaal kaob. hea dieet. joo nii palju kui tahad
 
Liisu 28. jaanuar 2012, kl 23.07
 
rasvarull 29. jaanuar 2012, kl 22.58
a Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sega keefir pooleks ploomimahlaga. maitsev, tervis
> lik ja kaal kaob. hea dieet. joo nii palju kui tah
> ad

Terve nädala tegin seda, et jõin keefiri ploomi mahlaga. Jõin ca 1-1,5 liitrit päevas, klaas-poolteist ploomimahla juurde- Kahjuks ei võtnud midagi alla, sain kõhukinnisuse.
nii, et nii ja naa selle dieediga.
 
liisu 20. mai 2012, kl 10.05
mul veel 1päev teha muidu päris hea:)
 
Hille 22. mai 2012, kl 09.08
Liisu kuidas läks.Anna palun teada
 
naiska 22. mai 2012, kl 21.23
tere tüdrukud! mul sapikivi, kas ma sellega tohiks seda dieeti teha?
 
erinevad dieedid 22. mai 2012, kl 21.27
aktiivseks teha ei oska, aga saate hakkama küll - siin hunnik erinevaid dieete

http://web.zone.ee/silicium/Dieedid%20igale%20maitsele.htm
 
Kats 24. august 2013, kl 18.59
Ehhh ma pole dieeti pidanud kuigi võtsin end kokku ja ei söönud nädal midagi , hommikul ikka kohvi , piima ja suhkruga päeval jõin vett kui väga hulluks asi läks et pilt kaduma hakkas sõin ikka kartulit kastet vahel suppi aga vähe , organism töötas väga hästi , kuna mul pere siis ikka teed nii head kui paremat aga ei puutund seda mida tegin ,tavaliselt sõin nii enam vähem kõhu täis õhtul enne kuut ja nädal niimoodi kui peale kuut kõht tühi närisin porgandit ja jõin vett isegi keefiiri ja nii ma sain oma 4 kg alla . Pole eriline kaalulangetaja aga titekilod vaja ju alla saada olen proovind kõike nii neid lisandeid kui 5 korra söömisi päeval ei ole mõjund kui ikka käsile võtta et ei söö siis kaob kaal nagu tuul , vahepeal kui pead dieeti siis jalle sööd ja nii edasi siis ei tule ka kilod tagasi ja jälle hoiad end söömise eest nüüdseks ólen saand maha 2 nädalaga 10 kilo ja olen rahul ja tunnen end hästi , ainult vett ei tohi unustada kuna kaalu langus nõuab palju vett.
 
Natali 09. jaanuar 2014, kl 13.03
olen ka proovinud keefiri dieeti pidada toimib päris hästi
 
mina 15. juuli 2014, kl 20.28
Kas ainult keefiri juues 1-2pv ka mõjub?
 
liisa 31. juuli 2014, kl 00.42
Ei tea ka kama tohiks teha selle keefiriga, muidu ei lähe üldse alla.
 
Nneka 03. august 2014, kl 00.37
On olemas ka selline dieet, võrdlemisi sale inimene võtab maha 2-3 kilo
Menu diet Larisa Dolina

1 day – four baked potatoes and half a liter of low-fat yogurt.
2 day – four hundred grams of low-fat cottage cheese, and again a half litre of kefir.
3 day – any fruit except caloric grapes and bananas in the amount of four hundred grams, five hundred milliliters of low-fat yogurt.
4 day – boiled chicken (400 grams) and low-fat yogurt.
5 day the same four hundred grams of fruit and again kefir.
day 6 – fasting day on mineral water without gas (half a liter).
7 day – four hundred grams of any fruit plus a half litre of kefir.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!