Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
talvekartul
 
põllumees 21. oktoober 2011, kl 11.36
Tere! Kelle on talvekartul veel varumata? Toon koduukseni kvaliteetse söögikartuli 25 kg kott(7,5 eur kott).Tallinnas Kristiine,Nõmme, Mustamäe.
lauakartul.011@hot.ee
 
aga.. 25. oktoober 2011, kl 15.38
...mis sorti kartul on?
 
põllumees 27. oktoober 2011, kl 14.21
Sort on SECURA.
 
põllumees 03. november 2011, kl 11.26
alates 4 kotis oleks kg hind 0,25.-
 
mina 03. november 2011, kl 21.53
no neli kotti on nõksa palju. ma ostan selverist paari kilo kaupa ja kilo hind on 0,24. kui soodsamalt pakud ja ilus kartul on, võtaks koti ära.
 
põllumees 07. november 2011, kl 10.41
keegi ei keela poes nendes kastides tuhnida.tavaliselt me söödame sellised kartulid sigadel.taluõues võin ka 23 sendiga müüa aga Tallinnasse on ca 140 km sõita.
 
mina 07. november 2011, kl 21.18
paha lugu sul siis. mina tuhnin hea meelega kastides. ja kuulutuse panid ju sina, mitte mina ei roninud sinu taluõule kartulit nõudma?
 
sina 07. november 2011, kl 21.45
mina, ära klähvi. Inimene pakub viisakalt soovijatele kartulit, sina aga tuled oma poekartuliga praalima. Keegi ei ole käskinud sul põllumehelt osta, kui soovi ei ole.
Vast on ikka väike vahe kah tohletand poekartuli ja otse tootjalt ostetu vahel.
 
pealegi 08. november 2011, kl 00.33
on see tohletanud poekartul liigkaua valguse käes olnud ja seega üsna mürgine. head isu.

sama kehtib turukartulite kohta. mõnel seisavad kotid lausa päevi päikese käes ostjat oodates.
kartul hankige ikka otse keldrist kas siis kojutoomisega või talumehe õuelt.
 
. 08. november 2011, kl 00.37
hea sendisaagimine käib siin :)))
 
:D 08. november 2011, kl 12.04
ega riista saa lasta rooste minna:)
 
to sina 11. november 2011, kl 13.30
Ega need kotiga ukse ette toojad ka tea, mis kvaliteetset kaupa alati too. Minu senine kogemus näitab, et neljal juhul viiest tuuakse samasugust, vahel isegi hullemat kui marketid müüvad. Seega pigem veidi tuhnin ja valin korraliku kartuli marketist.
 
mina 11. november 2011, kl 14.37
mis sa sina arvad, et selver kasvatab maja taga ise kartulit või? ikka põllumeestelt ostab. aga need põllumehed ei ole nii ahned.
 
mina 11. november 2011, kl 20.27
jaaa, Selver müüb tervelt sendi võrra odavamalt pakkimata kartulit. Tõesti tõesti, see pagana põllumees on ikka jube ahnur:)

Spetsiaalselt käisin neid lahtiseid kartuleid seal Selkus vaatamas: sordinime pole kuskil näha, kartulid mullased ja osa kartuleid kastis mädanes, mädakartuli hais levis ümber. No selle sendi pärast ma küll seal kastis sobrama ei hakkaks ega ka põllumeest hullus ahnuses ei süüditaks.

Aga ega keegi ju keela osta oma kaupa sealt, kust meeldib.
 
põllumees 14. november 2011, kl 10.39
to sina:Ega need kotiga ukse ette toojad ka tea, mis kvaliteetset kaupa alati too?
Juhuslikult on kartulid läbipaistvas võrgus ja loe nad kasvõi ühekaupa üle.Ja kaal on kah alati kaasas, kui kahtled,et kogus ei klapi.
Hetke kogemused näitavad ,et lihtsam on turul müümas käia,kui siin seda mõtetut ilkumist kuulata. See mõne 25 kg kotiga mööda linna sõitmine toob rohkem kulusid ,kui asi väärt.
Keegi ei keela Teid ostmast Selverist, Säästukast, Prismast,turult.(prismas oli muideks 19 senti kilo!).
 
järgmisel aastal ostan 14. november 2011, kl 19.38
Kallis põllumees, paku ikka järgmisel aastal ka oma kaupa, tänavuseks talveks on mul kartul olemas, järgmisel aastal vaja osta kellelti. On suur asi kui kartul koju kätte tuuakse, mõni sent rohkem on igati õigustatud. Edu, põllumees!
 
ilus kollane 05. detsember 2011, kl 11.07
Tõesti hea kollane keedukartul.Sileda koorega.Ühtlase suurusega mugul.
 
kallis 05. detsember 2011, kl 12.14
Jõgeva kollast võtaks hea meelega.
 
tartust 05. detsember 2011, kl 22.25
Mina olen küll vaga tänulik, on alati toodud korralik kartul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!