Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
Kuidas maastikukujundaja leivapalukese saaks??
 
hea nõu 18. jaanuar 2016, kl 18.23
Tahate minu nõu kuulda? Minge, palun, arsti juurde. Ta aitab Teid.
Agne Tamm 18. jaanuar 2016, kl 18.38
Ah soo! Ega ma l@hengi! Aga Seewaldisse enam ei v6eta!! Helistasin sinna!! Kas sellep@rast et ma eisuitseta ega joo, pidudel ei k@i, pole v6imalustki..jne ..istun kodus ja maksan arveid!!
Kodutundes tehakse endise joodiku korteri radikad soojaks,sest tal on laps ja andestatakse talle!Minule aga v@@natakse aastaid rohtusid, syste!!

Igatahes j@tkan kainet suitsuvaba elu ja edasi ei oska nagu midagi muud teha, ehk aitab kui vanematele maksan raha!!?
Agne Tamm 24. jaanuar 2016, kl 13.48
Ju siis mina olen debiilik!!Ja teised k6ik targad!! Ega midagi, las siis narkarineiud synnitavad eesti rahvale lapsi!! Mina nende lapsi ei taha!!I Isegi lapsendada!! Kasvatagu ise!!Saagu hakkama!!Kui mina nii vastik olen, siis pole mind vaja!!
Agne Tamm 26. jaanuar 2016, kl 02.03
Kui Sa kutsud maastikukujundaja kohale ja Sa pole n6us isegi sisses6idu teed korralikku, t@ielikku tegema!! No mida sa siis tahad! Taimeke siia ja taimeke t@nna!! Mis see on!! Nninnun@nnu!!
Agne Tamm 26. jaanuar 2016, kl 02.10
Tylgastav!!!
Agne Tamm 26. jaanuar 2016, kl 14.35
Agne Tamm 30. jaanuar 2016, kl 16.08
On veel eesaed ja tagaaed, see keskmine!!
Agne Tamm 30. jaanuar 2016, kl 16.34
Arvan, et tegelikult on k6ik eesti maapiirkonna aiad ilusad, tuleb vaid k6pitseda! Ja ehituslikud asjad, ja hooned , on kallid!

Eriline ooper on talvel talumajades sees elamine ja kytmine!
Agne Tamm 03. veebruar 2016, kl 08.14
280 euri on raha iga kuu minu k@es, tagumikuga teenin raha, syst tagumikku jne, aga sellest rahast l@heb lahmaki , lahmaki elektri ja s66gi raha maha!!
Kytan ka 6liradikaga ja puhuriga ja ahikyte!Muidu poleks probleemi!!Suvel on parem!!
Agne Tamm 03. veebruar 2016, kl 08.31
Ega ma t66l k@ies rohkem teeninud! 2000 krooni Pole palunud ennast hullumajja panna!!!
Agne Tamm 05. veebruar 2016, kl 09.11
Kas selle asjaga saab rahul olla!!?
Agne Tamm 05. veebruar 2016, kl 11.03
Peaks matemaatika eratunde andma hakkama, seda tripstrapstrulli ikka oskan, valemitesse arve panna, kas kudumine l@ks kusagilt sassi??Yks kudumine k6ik!!
Agne Tamm 05. veebruar 2016, kl 11.19
Pange aga laudauks kinni!! Hakake 6ppima!!
 
iii 17. veebruar 2016, kl 18.24
Täiesti nali seda siin lugeda. Olen ise selle erialaga väga lähedalt seotud ja tunnen päris paljusid kujundajaid. Ükski neist ei ela "peost suhu" ja keegi ei käi naisteka foorumis vingumas kuidas tööd ei ole (talv ongi muideks ideaalne aeg aia kujundamiseks- sügisel käid objektid üle, teed lepingud, talvel joonestad. Kevadel saab kopa maasse). Kui ei oska oma teenust müüa, siis oleks pidanud ehk koristajaks õppima. Vähemalt leib laual.

Ahjaa, sellise suuvärgi ning enesevalitsusega tasub tõesti muu eriala peale mõelda. Miks hoiad ühest kindlast asjast nii kinni , mine õpi muu eriala ja püüa viisakas olla.
 
aedas 17. veebruar 2016, kl 18.39
Mida sa aeda kujundada oskad? Taimed? Teed? Drenaažid? Pinnavormid? Kas on ka kutsetase?
 
= 27. veebruar 2016, kl 18.20
sellel ajal,kui agne diplomi sai polnud praegust kutsesüsteemi. Ta võib kandideerida rakenduskõrghariduse taset nõudvale töökohale.
Agne Tamm 07. märts 2016, kl 13.37
Ei usu! See eriala pole midagi väärt! Syda kuulub juba mesindusele! Pean vist Soome mesinikuks minema, aga enda mesilased ka järjepeal, yle pika aja...kahjuks seitse aastat oli vaja oodata! Söödan nyyd spetssöödaga ja suhkruga ka! Peaasi et mesilased talve yle elaks! Muud pole midagi!
Agne Tamm 28. märts 2016, kl 12.53
missugusel planeedil maastikukujundajat vaja on?? Tahaks tõesti reaalselt teada!
Agne Tamm 28. märts 2016, kl 13.01
lõpetasin hiljem, aga lõpetasin , Jäneda maastikukujunduse ja viiega ja firmapraktika oli kolm...ronisin hiljem veel Maaylikooli maastikukujundust õppima, lõpetamata, viimane kursus,...sest elektriarved nii suured, kuigi õppemaksud koguaeg makstud,ja ka uuesti makstud, sellest grupirahast, aga koguaeg nagu ei saa kuristiku servast kinni, et lõpetada raksti ära...
 
aed 28. märts 2016, kl 13.09
ma pole elus kuulnud sellist inimest kes niimoodi vingub ja viriseb.Kui mul oleks maastikukujundajat vaja, siis ausõna sinusugust ma küll ei telli sest ei usu sinu võimetesse sellel alal.
Agne Tamm 09. aprill 2016, kl 16.58
Ah soo!! Kas mina pean yksi eestimaa soojaks kytma? Ja eesti p6llumajandust arendama helgele haljale oksale???
Agne Tamm 15. aprill 2016, kl 14.42
V@ike viga tuli sisse, Maaylikoolis 6pin vaid aiandust, mitte maastikukujundust, J@neda maaastikukujundus l6petatud!! -Oleks pidanud 6ppima kehakultuuri, kokandust v6i mesindust! Soome mesindust 6ppima minna ei julgenud, sest kartsin et soome tydrukud m6nitavad, kuna ma polnud rinnakas!!!
Agne Tamm 19. aprill 2016, kl 13.21
6blejaks tatsin 9 kl paiku, aga keskkoolis oid head hnded, 6mblejaid peeti lolliks
Agne Tamm 19. aprill 2016, kl 19.38
Facebookis on ka mu s6branna vanemate aed ja s6brannade pildid luba kysimata.Minu kodu on roheline!!
 
uhhh külmajudinad 01. mai 2016, kl 19.34
Milleks see vingumine ja virisemine osta omale elu. Nii pessimistlik negativist ,sellist postitust lugedas hakkas lausa halb . Kohtuda või mingit tööd sellisele pakkuda isegi ei üritaks, nii palju õhkus sappi. Samas kui ka invaliidid leiavad omale töö on positiivsed ,siis häbi oleks tervete käte ja jalgadega inimesel viriseda.Mine ravile või võta rohud ära aga vingu ega hala siin.
 
sipsik 01. mai 2016, kl 19.40
vaadates fb kontot ,neid pilte ja postitusi mulle tundub , et see inimene ei ole täie mõistuse juures kahjuks ,seega arusaadav kibestumine siin lehel.
Agne Tamm 03. mai 2016, kl 16.59
Paar kolm korda kutsuti Soome firmadesse, aga kaotasin rahakotte ja v@ljaprinditud pabereid! Olin v@ga uhke, et nyyd siis l@hen siit @ra kindla palga peale, aga kuidagi ei j6udnud yhendustki v6tta!! Enne pisteti hullumajja! Uhke oleku p@ras! ??? Koristamisega saab ka alandada!! Ise m6tlen et mis see v@ike praht teeb!!
 
Agneke 22. detsember 2022, kl 18.25
Miks mina pean koguaeg õppima? silmad psses!!! Küll klaverit kudumist ja muud! ei tohi mehi vahetada? mis on lubatud pesamunale, siis vanemale tütrele mitte!! pesamuna võib ka lesbitseda ja kõike! Küll ta niikuinii abiellub mehega! Ja nii läkski! teine tütar on igavene teine! kolm tütart! Appii!! eeskuju! Ees kuju!
 
Agneke 22. detsember 2022, kl 18.28
Tuldi ütlema, et lapsikusega teenivad raha pere noorimad tütred nagu ma ei tohiks aiandust valida erialaks, õpetajaks ju ei saanud! kas kõik on nii paigas? mida tohib ja mida ei tohi?
 
Agneke 22. detsember 2022, kl 18.32
Kui õigel ajal oleks õppinud arhidetiks kindel käsi, pärast pole enam midagi võimalik!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!