Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
Kaevajat vaja
 
LiLi 25. oktoober 2017, kl 21.01
Tere
Sooviks leida kedagi emale aiamaale appi kaevama, ja võib-olla veel väikseid töid tegema, aga ei oska kusagilt otsida. Aiamaa on Tallinnas.
Kas kellelgi on soovitusi või teab kedagi, kes aidata saaks, tasu eest loomulikult.
Tänades
 
aa 26. oktoober 2017, kl 18.11
aga ära kaevagi. loe siit: https://deepgreenpermaculture.com/diy-instructions/no-dig-gardening/
Agne Tamm 27. oktoober 2017, kl 14.36
Kõik need hooldajad ja sanitarid teevad lisatööd! Mõnede eurode eest! Minul ema juures käib! Maksab 5-10 euri tunnitasu või korra eest! Ega koguaeg pole vaja! Mind aitab isa! Käiksin ise ka kuskil tasu eest, aga transporti pole! Kui siit lähemalt saaks! Ma ei tea! Maailm on kummaline!
 
LiLi 27. oktoober 2017, kl 16.08
Aga Agne Tamm, akki saate soovitada kedagi, sest nagu oeldud, pole mina kedagi leidnud. Niipalju, kui olen tuttavate hulgas kysinud, keegi ei tea kedagi ka.
Uurin veel mingi paev FB vahendusel tuttavatelt,aga eritilist lootust ei ole.
Agne Tamm 27. oktoober 2017, kl 19.24
Otsi üles need vanainimeste hooldajad, kes töötavad haiglates! Tahavad midagi lisaks teha, eriti noormehed, sanitarid! Tallinnast ei tunne ma kedagi! Need sewaldis söögivedajad jt!
 
koduomanik 27. oktoober 2017, kl 21.19
Mis kaevaja? Mina soovitan mullafreesiga ära teha, palju kvaliteetsem töö kui kaevamine. Kas isegi tasu eest pole võimalik leida inimest kes ära teeks?
 
LiLi 30. oktoober 2017, kl 12.55
No naed, siiamaani pole kedagi lainud, kes tasu teeks midagi. Olen fimasid isegi vaadanud. Yks ytles, et Tallinnast valjas oleks keegi, aga see ongi koik siiamaani.
Kahjuks ei ela Eestis hetkel, ja isegi, kui elaks, kus ma lahen neid "vanainimeste hooldajad, kes töötavad haiglates" otsima. Lahne haiglasse ja hakkan inimestele olale koputama?

Ainuke voimalus on postitada erinevatesse kohtadesse (nagu siia) ja loota, et keegi teab kedagi. Siiamaani, nagu naha, ei tea keegi kedagi, kes sellise asjaga aitab kahjuks.

Ootan ikka, et keegi saaks spetsiifilist inimest soovitada.

Tanades.
 
ära otsi 30. oktoober 2017, kl 14.54
Tänapäeval enam käsitsi midagi teha ei taheta, mugavam on abirahadest elada.
 
traktorist 30. oktoober 2017, kl 21.37
Tere. Oleks saanud aidata aga kahjuks asun Pärnus. Ehk ikka Tallinnast leiate abikäed.
Agne Tamm 06. november 2017, kl 13.51
Meie kasvatame ise porgandeid, peete, kaalikaid, kartulaid, ube, kurke, kõrvitsaid! Ega terveks talveks ei jätku! Mis teha! Tahan maasikakasvatust arendada! Ploomid, õunapuud,kirsid! Koristasime saagi ja aed on risu väljanägemisega,aga järgmine aasta künname jälle üles! Ja hakkame otsast pihta! Juurikakasvatus pole iluaed! Ikka tehakse ise ka! Keegi ei ela ainult abirahadest! Tomatid ,viinamarjad ka! Aga praegu sügisene pilt on räämas ikka! Nii see elu on!
Helve Tamm 06. november 2017, kl 15.17
Soovitan veel panna kuulutus Kuldne bòrs, Soov ja Goworkabit.
 
Papa Tamm 05. jaanuar 2018, kl 22.12
Aga mul on muññ!
 
naabrinaine 09. veebruar 2018, kl 22.15
Papa Tamm,nii kahju, et Sul ajud puuduvad, selle ripneva tolgendisega, millega sa siin kelgid ei ole sul midagi peale hakata.
 
gardulagazvataja 07. märts 2018, kl 11.22
Kui see traktorist veel siinmail liigub, mina oleks tema teenusest huvitatud küll. Maa asub kohe Pärnu külje all, kultivaator on ka olemas, ülesküntavat pinda tegelikult palju pole, usun et meesterahvas pooleteise või kahe tunniga saab hakkama. Soov oleks et maa saaks läbi küntud kaks korda, enamvähem kohe peale sulamist ja vahetult enne kartuli mahapanekut korra veel. Ühe tegemise eest 50 eurikut.
Peale selle olen suveperioodiks huvitatud tublist töömehest, kes mu kraavikest natuke kõpitseks. Põhi on mudastunud ja mingeid taimi täis, see vist vaja välja loopida, kaldale või kuhugi. Muidu seal midagi hullu muud ei ole, mingit metsa ega võsa veest välja raiuda ei tule, roostikune ka pole.

(Vabandan teemategija ees, et oma möla vahele surkasin siia)
 
samasiin 10. märts 2018, kl 13.00
kui see traktorist veel nõus on, siis Sindi linnas ootab ka üks lapike kaevajat. mitmeid aastaid söötis olnud maa. lapike on väike, seega traktoriga seal midagi ära ei tee. aga aiakultivaator on kindlasti abiks. mul endal seda pole. kui traktorist on jõuga abiks siis palun kirjuta mullegi reena.soll@mail.ee. aitäh
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!