Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
Mesinike riided
 
Agneke 17. detsember 2021, kl 08.12
Mina tegin enne keskkooli lõppu, kuna Olin huvitatud õmblemisest! Lasin juurdelõikajal lahti lõigata Marati vikerkaarevärviliste dresside järgi, uued dressid, ainult suleriidest, kiiruga kahmasin teisest toast voodilina, voodriks! Natuke lotendas! Kapuutsi kaa! Tundud kummaline, et kummid jäid natuke tugevalt, ja varrukast sõlmitud, nagu Mesiniku pluusil ikka! Aga ma Ei pannud seda tähele! Käisin ka Olustveres pabereid Mesinikuks sisse andmas! Aga Ei saanud! Tol aastal enam Ei võetud! Koopiad jäid sinna! Ainult näovõre veel teha! Võin Iga kell Neid uuesti teha!
 
Agneke 17. detsember 2021, kl 08.15
Lindane riie oli vana ja pehme! Prosta!
 
Agneke 17. detsember 2021, kl 08.21
Olid kahtepidi topeltõmblused! Peaaegu nagu teksadel! Kui kolmas kord kinni oleksin õmmelnud! Lisaks veel vooder! Kapuuts! Näovõre võin alati lukuga juurde teha! Kasutasin Mütsi!
 
Agneke 17. detsember 2021, kl 08.35
Päranduseks Emalt Sain tuliuue õmblusmasina! Vangide oma! Nagu! Ei oska sellega midagi teha! Seisab Laua all! Kas peaks Maha müúma?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!