Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
soovitage mürki vesirotile.
 
annu 11. august 2013, kl 17.34
Ostsin Brody sinised kuubikud, kahjuks seda nad hästi ei taha.
 
üllatunud 11. august 2013, kl 17.42
mismoodi ei taha? Kas paned kuubikud ikka õigesti nende käikudesse nii, et käsi ei puutuks kuubikuid? vbl mügrid ei kasuta neid käike nii sagedasti? minul ei ole brody kuubikute üle küll kurta.
 
n54 11. august 2013, kl 18.02
Tulbisibulaid paned küll peenrasse nii, et käega puutud, aga rotid pistavad nahka enne, kui selja keerata jõuad. Ehk on elukatel niigi heast-paremast kõht täis.
 
' 11. august 2013, kl 18.15
soovitage mürki minule ka.
 
olavsu1 11. august 2013, kl 18.39
tee Auschwitzi. telli plekksepalt muruniiduki sumpale sobiv üleminek ja juhi kuumakindla voolikuga mootori gaasid vesiroti käikudesse. eks näis kes ja kus köhima hakkab.
 
vesirott 11. august 2013, kl 19.05
vesirotile kõige parem mürk on vesiroti surm.Ennem lahti ei saa,kui sureb lihtsalt vanadussurma.
Mul 10 pikka vagu uusi maasikaid,kilega peenrad,kõik läbi aetud ja taimed kuivavad.on igasugu lõksud ja tabletid,kasu aga ei midagi,lootusetu.
 
annu 11. august 2013, kl 20.04
käega ei puuduta kuubikut, vahel mõne oksaga:)
Kui sügavale käiku peab panema? Kas maapinna peale?
 
krõõp 12. august 2013, kl 08.43
Panen kuubikud ikka käiku ja siis vajutan käigu kinni.Käike käin kontrollimas igal päeval kui mürgitamisaksioon käimas. Kui vesirott tuleb käiku lahti ajama, on kohe näha.Kuubikuid lisan juurde vajadusel. Kuubikuid panen käikudesse eelnevalt mullaga hõõrutud aiatööde kinnastega. Varem panin käikudesse veel plastist joogipudelitest valmistatud torud- need lihtsustasid kuubikute olemasolu kontrolli. Aga mullaga ajasin ikka käigu kinni. Mul ei ole küll täit kindlustunnet, et need sinised just mügride kõhtu satuvad aga keegi närilistest neid ju siiski ära viib. Meil õnneks ei ole mügrisid ka eriti palju. Aga tulbisibulad ja hüatsindid istutan kõik korvidesse, osad "istutuskorvid" valmistan traatvõrgust ise.
 
Oi oi 13. august 2013, kl 20.02
Ei siin pole muud kui tuleb loomakaitsese helistada ,siin kiusatakse vesiseidrotte.
 
kogemusega 20. august 2013, kl 18.00
kui mügri tegutseb marjapõõsa all siis on kõige etem puistata põõsaalune üle kassiliivaga, võib isegi üsna paksu kihi panna, põõsale ei tee see miskit kuid rott hoiab sellest põõsast eemale vähemalt viis aastat
 
vana vaal 20. august 2013, kl 18.10
loodus tühja kohta ei saali ehk kui suudadki mõne neist kätte sada või maha lüüa, tuleb lihtsalt uus rott asemele. ega sa ometi arva, et su aias on piirkonna ainuke vesirott ja tema surmaga saabub õnnis aeg.
kassiliiv on siiani osutunud parimaks.
 
ma 21. august 2013, kl 18.59
ei saanud mingite mürkidega neist lahti, peletasin lihtsant bensuga eemale.Naerin ikka, et lähen rotte paugutama.
 
nelli 27. august 2013, kl 22.23
Vesiroti käigud olid kilemajas, sügisel panin küüslaugu seemne nende käikude peale mulda ja tänavu pole seal ühtegi vesirotti käinud.
 
k 28. august 2013, kl 13.23
Brodi kuubikud on mõttetud.Võitlen vesirottidega juba nädalaid.Pakutud sööta nad ei puuduta.Teen kõik nii nagu instruktsioonis kirjas.
 
Katinka 28. august 2013, kl 22.19
Kas keegi ehk veel on küüslauguga proovinud neid peletisis hirmutama,kavatsen igatahes ka katsetada,ehk tõesti mõjub neile .
 
troll 29. august 2013, kl 13.34
Süürias jagatakse praegu šariini, see aitab ka vesirottidele.
 
mul 29. august 2013, kl 17.44
tõngiti küüslaugud käikudest välja.
 
zara 15. september 2013, kl 10.24
Mul panid nahka tulbisibulad ka korvide seest.
Keegi õpetas, et igasse korvi tuleb panna üks koitõrje tablett.
Ma ise ei ole seda veel proovinud.
Ceros 30. august 2020, kl 09.05
Kust seda brodyt osta saab? Prooviks ka seda.
 
rott 05. september 2020, kl 16.39
osta apteegist nuuskpiiritust,pane väikestesse pudelitesse ja korgi sisse tee väike auk.Siis need pudelid roti käikudesse.Minul kadusid kohe,sest sellest kaane august immitseb nuuskpiirituse lõhna.Ega seda ju isegi eitaha.Edu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!