Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
Tore poiss niidab muru
 
poisi isa 16. juuli 2007, kl 14.14
Niidan teie muru, et tagasi teenida omale ostetud muruniiduki raha ja ka natuke teenida. Teenus Tallinnas. Tulen kohale üle linna. Kohale sõidutada aitab minu isa, kes ka vajadusel abiks on. Hind 80 senti/m2.

Väike Otto 6a
 
aiapidaja 16. juuli 2007, kl 17.12
tore pakkumine, aga minu arvates pakkujale kahjulik. :) hind peak olema suurem või ostab bensiini sisse töö tellija? mul endal läheb vähemalt 5 l aia niitmiseks.
 
huvitatu 16. juuli 2007, kl 17.25
kas põlvekõrgust muru ka niidate? on kesklinnas väike krunt (u 350 ruutu), kus vohab tõsine hein :/
 
Poisi isa 16. juuli 2007, kl 19.44
olemas ka trimmer, aga sellega peaks aitama isa , hind 1,5 kr/m2. Olen juba natuke seda tööd teinud ja bensiiniga tulen ilusti välja, nii et bensiin minu poolt.

Väike Otto
 
Josefiina 16. juuli 2007, kl 22.33
No see on küll meeletu hind:-)))
St, üks tavaline krunt 500 m2 x 0,8 = 400 krooksu.
Kas tahad öelda, et niidad seda 8 - 10 tundi?
Või oled kahekordse kõrgharidusega niidumasina operaator?;-)
 
n 16. juuli 2007, kl 22.54
ei tea midagi 400/krunt polegi nii kallis kui kohealseõiduraha eraldi ei maksa. Mina küll väiksema raha eest ei viitsiks kuhugi kohale ennast vedada ja mässata mingite võõraste maltsadega
 
toomas 16. juuli 2007, kl 23.23
käisin just USAs .sellise krundi niitmise eest sai 25 dollarit .järeldused tehke ise
 
huvitatu 17. juuli 2007, kl 00.25
arutan asja ja annan märku kui niitjat soovin :)
 
väga huvitav 17. juuli 2007, kl 12.40
et väike poiss ostis omale muruniiduki...
 
ka niitija 17. juuli 2007, kl 13.14
võttes lahti mõne haljastusfirma kodulehe , leian sealt muruniidukiga niitmise hinnaks 1 - 1,5 kr/m2. Nii , et minuarust päris mõistlik pakkumine.
 
to toomas 17. juuli 2007, kl 13.38
kes sa usas käisid, palju seal bensiin ja muruniiduk maksavad. Järeldus tee ise
 
aiaomanik 17. juuli 2007, kl 16.06
mina küll poleks nõuks ühe õhtupooliku (oma 900 ruuduse krundi) niitmise eest ligi 800.- välja käia.
pigem ostan ise muruniiduki ja niidan ise (no tegelikult niidavad mul mees ja pojad), selle hind teeb juba kolme korraga sellise "odava" teenuse tasa.
 
toomasele 17. juuli 2007, kl 17.19
muruniiduki bensiinitarve on imeväike - vaid mõned kroonid.
 
niitja 17. juuli 2007, kl 21.55
mida te valetate või niisama plufite? meil ca 300m2 niita ja 5l bensu läheb plus õli. seega miski 100 eeku küte vähemalt. kuidas teie odavamalt saate? mul ometi uus ja korralik masin.
 
Prukk Lõugan 18. juuli 2007, kl 07.56
Väike Otto, miks Sa endale võrri ei ostnud? 6-aastast ma ei tahaks küll muruniitmisega piinata...
 
Otto isa 18. juuli 2007, kl 09.56
Ottol lihtsalt väike ärivaist sees ja küsis juba 4a millega ta võiks tegelda. Sai siis talle soovitatud raha koguda ja omale niiduk osta. Seda ta siis viimased 1,5 aastat taara raha kogus ja nüüd niiduki omale ostis. Nüüd poiss kibeleb, kodus kõik muru niidetud ja vaja raha tagasi teenida. Ega mina sunni , poiss ise kanget tahtmist täis. Lisaks muruniitmisele loobib veel puid keldrisse ja teeb muid kergemaid töid. Nii,et kui kellelgi midagi pakkuda , siis ühed abikäed täitsa olemas.

Otto Isa
 
arvan 18. juuli 2007, kl 13.09
to niitja

sinu enda viga, et bensumootoriga masina ostsid.
ise kasutan elektrilist. hää odav.
 
n 18. juuli 2007, kl 16.20
6 -aastane hm? kui suured need õieti on? ei käi kooliski ju veel? minu muruniiduki peal on kiri " mitte lasta lapsi lähedusse" või kuidagi selliselt inglise keeles, peast ei mäleta. Mida töökaitse selle kohta õieti ütleb ja üldse minuteada tohib palgalisele tööle lapsi võtta alles 15 eluaaastast?
 
n 18. juuli 2007, kl 16.22
eks sa peda ikka kuulutuse panema kuhugi kuldesse börrssi vms ja mitte rõhutama, et tööline on 6-aastane, muidu ei julge keegi riski võtta. Kui kohale lähed, lased vahel poisil masinat lükata ja ise vastutad kõige eest
 
niitjale 24. juuli 2007, kl 06.23
kuidas saab 300m2 niitmiseks kuluda 5l bensiini?
õlut võis tõesti 5l kuluda:)))
siis pidite ju iga mõne minuti järel tankima. äkki on bensupaagis auk?
 
simm 26. juuli 2007, kl 12.05
Meie niidame ka 60 senti m2+KM ja trimmerdame 1,4krooni m2+KM.
Arvan, et see Otto hind on väga normaalne ja miks mitte poisile tööd anda :) Oleks poiss Järvamaal olkes talle kohe 2 staadionit niita anda! Hoian e-maili alles, äkki saan midagi pakkuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!