Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
Muru niitmine 50 senti/m2
 
väike muruniitja 24. mai 2009, kl 12.55
Niidan Tallinnas teie muru kuni 1000 m2 nii regulaarselt kui ka ebaragulaarselt. Hind 50 senti/m2 (juhul kui muru jääb maha) ja 1 eek/m2 (muru riisutakse kokku ja viiakse ära). Vajadusel korteriühistutele ja firmadele arve. Info ja registreerimine tel 52 08650
 
suur muruniitja 25. mai 2009, kl 14.27
ma just eile niitsin 1000m2. Pea-aegu 2 h läks, kusjuures krunt probleemne - palju puid, mille vahel tuleb nikerdada.
500.- 2h eest -> pole paha!
 
väike muruniitja 26. mai 2009, kl 07.25
arvesta sellest oma aeg, bensiiniraha, muruniiduki soetamine, muruniiduki kulu (pluss veel hoolduskulu)ja muruniiduki hoidmiskoht maha pluss veel transport sinuni ja tagasi. Palju siis kätte jääb? Pole paha! Ma ei taha sellega öelda , et sellega ei teeni aga ratsarikkaks saamisest on küll asi kaugel.
 
kõrvalseisja 26. mai 2009, kl 23.02
ja oma muruniiduki omaja - tahtsin just sama kirjutada.
 
suur muruniitja 27. mai 2009, kl 13.29
Mul seni oma muruniiduki (Partner) tarvis erilist kulu ja hoidmisvaeva 6 aasta jooksul ei ole olnud. Ja kui sa juba muruniiduki kogu soetamishinna kuluna arvesse võtad, siis mis kulumit sa enam arvestad. Ning 5l bensiiniga saab ikka päris ohtralt kogu krunti niita. Suve jooksul vist ostangi kokku 5l.Nt eelmisel kevadel ostsin 5l kanistritäie ning nüüd täitsin niidukit ikka veel samast kogusest. Ja tegelikult vist niitsin rohkem, kui 1000m2 - krunt on 2400m2 + aedadetagused (maja kahe tänava vahel). Maja siiski 1400m2 enda alla ei võta.
Transpordist - kui Tallinna linnast jutt, siis mitu km on ühest linna otsast teise? Ja kui auto mingi 3,2-liitrine Audi ei ole, siis vaevalt see kütust rohkem võtab, kui 8l/100 km
 
toetaja 27. mai 2009, kl 13.51
no mida sa targutad, ei ole ju mõtet heategevust ka teha. nagu kahju oleks. selline on hind, kui ei meeldi, siis ei pea ju ostma teenust, või paku siis ise odavamalt kui kadedus nii suur, et keegi jube rikkaks saab.
 
kõrvalseisja 27. mai 2009, kl 15.31
ma ei saa aru, kuust inimesed selle kadeduse võtavad. asi on põhimõttes. mitte keegi ei ole nõus lihtsalt aitähh eest oma masinat võõral krundil lõhkuma. samas ma pole kade, kui inimene seda teeb ja endameelest väärilist tasu küsib. iseasi on, kas leidub töö tellijaid, aga see on juba teine teema. mina näiteks pole nõus ka selle raha eest teenust tegema võõrastele. (mul on ka partner muideks (honda mootoriga) ja trimmer on ka. suvel kulub ikka 5 liitrit korraga bensiini ja täistiiru krundile ei teegi ühe päevaga.. lisaks veel õli jm hooldus).
 
n 27. mai 2009, kl 15.56
ja kui satub mõni kivi (vm suurem asjake) muruniitja alla, on tera kõver. Ei riskiks küll oma masinaga niita võõrast aeda
 
H. 27. mai 2009, kl 17.41
Kogenud muruniitja soovitused - hoiad bensiini kokku, kui
1. Tera hoia terav.
2. Niidad võimalikult kõrgelt.
3. Räägid hästi palju ja valjult, kui ränk ja raske see töö on.
 
:D 28. mai 2009, kl 00.31
vähem möla, rohkem villa. see targutajatele.
sm virgad, minge niitma, mida on targutada siin.
 
roheline 29. mai 2009, kl 09.35
Igastahes Jõudu väike muruniitjale. Siinsed targutajad ja isetegijad on pigem ise suures hädas ja ei kannata tegusaid inimesi. Enamus kerjavad ka ise siin juhutöid. Minu arust on hind mõistlik.
 
r 29. mai 2009, kl 11.02
mulle just pakuti ühe krundi niitmist sellise hinnaga. hakkasin siis arvutama, et trimmeri tamiil vaja ja kütus vaja ja transport, siis veel makusd maha(kuna olen ettevõtja) ja muide ei jää see summa midagi nii ulmeliselt suur nagu osad siin arvavad. need targutised siin on ilmselt olnud ise kogu elu miinimumi piiril toimetulevad inimesed kellel pole ettekujutust tegelikest kuludest ja maksuametist.
 
helen 03. juuni 2009, kl 15.25
kirjutasin sulle.)
 
kah tahtja 03. juuni 2009, kl 17.38
Mul oleks hädasti vaja Tartus kõigest 30-40 ruutu üle käia,mis teeks siis 20 krooni väikesele muruniitjale,kuid oleksin nõus maksma 100 krooni.
 
Väike muruniitja 03. juuni 2009, kl 19.46
Kahjuks Tartu poole asja pole, muidu teeks meeleldi töö ära.
 
Väike muruniitja 08. juuni 2009, kl 20.51
kuulutus endiselt jõus.
 
Näri Muru 18. mai 2019, kl 11.43
Meil ka Asulas nõuavad eraisikutelt et üle 15 sendi ei tohi olla aga enda valla karjamaadel on vähemalt 25+5. Kui nad veel kaua jokutavad saab 52+5. Raidriga tee midagi tuleb harvester tuua või avandile giljontiin külge panna et neid kõrsi langetada. Viieteistkümmnega on jah kuni heedri tugirattani aga üle 25 on juba raideri roolirattani. Ja siis võimegi nallas viisi veeretada et malts mühiseb ja murumassin seisma jääb Aga Muru enam ei näri Muru läks mulla alla
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!