Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Aianurk
KAS KELLELGI ON ÄRA ANDA ÕUNU
 
Väike õuna fänn 15. september 2010, kl 15.35
Oleksin väga huvitatud magusatest ja mahlastest õuntest.
Kui leidub Tallinnas keegi kellel pole enam õunu vaja ning seisavad niisama puul.
Oleksin väga tänuliks!
 
Raili 26. september 2010, kl 14.54
Mul oleks pakkuda-mahla tegemiseks sügisjoonikut ja talvenaudingut ja natuke on ka sibuat,mis sobiks säilitamiseks.
Transportida ei ole võimalik,kui soovi peate ise Muugale järgi tulema.
Päris tasuta ei tahaks anda aga väikse kommikarbi eest küll,kui Teile sobib?
 
õunasüda 27. september 2010, kl 08.53
Paar kartulikotitäit mahakukkunud õunu moosiks-mahlaks, ikka eile-üleeile alla tulnud, mitte nädal aega maas vedelenud...
Tallinn
 
Moosivaras 08. oktoober 2010, kl 08.31
tahaks kaa õunu. Mingi väikse tasu eest oleks nõus ostma. Mitte väga palju. Mingi 10L moosi jagu :P
 
tädi. 08. oktoober 2010, kl 09.21
minul oleks müüa sümboolse tasu eets natukene antoonovka õunu, tallinn.
 
õunasüda 08. oktoober 2010, kl 10.05
Ma annan muidu õunu ära, moosivargad! Aadress ju olemas, praegu veel oli kast tühi.
 
Õuna armastaja 07. august 2011, kl 17.10
Kui kellelgil on õunu ja endal neid vaja ei ole, siis tänulik pere väikse lapsega viiks need ära! Elame Tallinas. E-mail: oksver@hot.ee
 
Toomas 07. august 2011, kl 23.43
Sama siin, otsin nii suve kui talve õunu, soovin osta ja olen Tallinna ümbruses ise valmis järel käima. Soov ka tomati ja kurgi ülejääke osta ja ka mustsõstrad pakuvad huvi.
toomaskask18@hot.ee
 
tädile 08. august 2011, kl 14.32
kas antonovka veel toore ole? kõik suveõunadki pole veel päris küpsed.
 
annaks tasuta 10. august 2011, kl 22.35
Pärnus õunu,valgeklaar,martsipan.Ka talve ja sügisõunu kui valmis saavadJätke tel.nr.
 
k 11. august 2011, kl 13.11
annan ka tasuta valget klaari-võin tartu ise ka tuua.
 
Ingrit 15. august 2011, kl 19.44
Olen peaaegu valmis peale maksma, kui keegi need ära viiks! Lisaks tahavad punased sõstrad korjamist ja äraviimist. Haabneemes, pealinna lähedal kalurikülas.
tel 5306 1140
 
ttania 20. august 2011, kl 22.59
Kas Tartus ka keegi pakub/müüb õunu moosi tegemiseks ? Oleks väga huvitatud !
 
Kristiina Lummo 21. august 2011, kl 10.07
Siiano olen nõus andma tasuta klaari...Tartu tulen neljapäeval...
 
ttania 21. august 2011, kl 13.17
Saaks Teie kontaktid ,kui ei ela väga kaugel Tartust võiks mõni päev ka ise järgi tulla ?
 
Ingrit 21. august 2011, kl 22.13
Ja ennäe imet!
Kui sul on mure, räägi sellest ikka kõva häälega (või riputa Delfisse üles) - küll keegi ikka kuuleb! Ja tulidki 3 kena naist ja koos saime tikrid ja osa sõstardest-õuntest korjatud. Kui keegi nüüd veel tahaks tulla, siis jätkub ikka veel!
Haabneemes, pealinna lähedal kalurikülas.
 
kristiina 22. august 2011, kl 10.52
elan tartust 34 km eemal:)
 
nõmmekas 25. august 2011, kl 23.49
Täna sõitsin mööda Kadaka pst-d ja seal olid õunad kotiga aiavärava külge riputatud. Peaks ka muidugi silt olema..et võta.
Eelmine sügis olid ka Pärnu mnt eramajade aedade küljes sellised kotid ja ka Lillekülas olen näinud.
Minu meelest väga armas ja kena...
 
ee 27. august 2011, kl 14.15
Alati võib oma õuna ülejäägid viia lastekodusse,vanadekodusse või hoopis läheduses asuvasse lasteaeda.
 
tartuplix 28. august 2011, kl 09.20
soovin väga õunu mahla tegemiseks. ise olen tartus, aga olen nõus õuntele järele tulema.

Ja kas keegi tikreid ka pakub? Korjan ise :)
 
tartlane 29. august 2011, kl 00.19
tartus on selline park,mis jääb Härma Gümnaasiumi vastu. Seal pargis on 4-5 vana õunapuud, mis on igal aastal õunu täis(ka sel aastal),keegi neid õunu ei korja,kui ainult koolilapsed õunasõja pidamiseks.sealt saab ise küll täiesti tasuta ja legaalselt korjata
 
Tartlane 20. september 2011, kl 14.52
Ära anda õunu Tartus Raadil. Pakkumine kehtib igal õuna-aastal (valgest klaarist taliõunani).
 
piu 20. september 2011, kl 15.23
kus saaks tartus lasta mahla teha oma õuntest? või jõgevamaal?
 
Tallinnast 28. september 2011, kl 20.19
Kellelgi ei ole õunu ära anda? Tallinnas? Tuleksin ise järgi.
 
Ingrit 28. september 2011, kl 21.35
Aga palun! Endiselt pealinna lähedal kalurikülas Haabneemes. Tel 5306 1140. Vt. ka ülespoole.
 
m 28. september 2011, kl 21.41
Kas rakveres keegi ei taha õunu,oleks anda.
 
? 29. september 2011, kl 12.41
tartlane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tartus on selline park,mis jääb Härma Gümnaasiumi
> vastu. Seal pargis on 4-5 vana õunapuud, mis on ig
> al aastal õunu täis(ka sel aastal),keegi neid õunu
> ei korja,kui ainult koolilapsed õunasõja pidamise
> ks.sealt saab ise küll täiesti tasuta ja legaalsel
> t korjata

Oled sa neid vanade metsistunud puude õunu ka maitsnud? Enamasti ei kõlba need üldse süüa! Sellepärast ei söö neid ka koolilapsed. Mul on ümbruskonnas mitmeid selliseid vanu puid kasvamas, suhu neid küll panna ei kõlba.
 
kiviõlis 29. september 2011, kl 20.29
kas kiviõlis pole kellelgi üleliigseid õunu?
 
viljandis 30. september 2011, kl 01.16
Äkki on Viljandis või lähistel üleliigseid õunu kommikarbi vastu vahetada? Tulen ise järgi.
 
tartust 11. oktoober 2011, kl 09.44
sooviks sibulõunu... kellel on üle või kes sümboolse hinna eest müüks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!