Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Haritud mees soovib isaks saada
 
Cavaliere Nobile 06. september 2014, kl 23.15
Kõik pakkumised on oodatud. Kirjutage mulle meilile. Luban, et olen diskreetne, viisakas ja peenetundeline.
 
pangaarve 07. september 2014, kl 00.18
no isaks saamine maksab nii 60 000 eurot. see olevat ju lapse täiskavanuks kasvatamise kulu. kuhu ma oma arv eldusarve numbri võin jätta sulle?
ilma selleta nagu pole mõtete lolli mängima hakata ju?
 
Cavaliere Nobile 07. september 2014, kl 00.43
Raha taha asi ei jää! Tahtmist peab olema.
 
raha ette 07. september 2014, kl 03.38
saan aru, et raha taha asi ei jää. Ma tahaks raha ette. Miks naine peab rohkem riskima?
 
nainexxx 07. september 2014, kl 09.06
Isaks küll, aga mis edasi...naise ka võtad ikka endale? Tead ka, mida kõike selline asi endaga kaasa toob? Esmalt peab ikka naine meeldiv olema ja sa ise pead ka naisele meeldima, et see laps üldse eelkõige armastavasse perekonda teha. Algatuseks ikka otsi naist. Isaks saamine on tavaliselt nagu teisejärguline asja juures. Tore on, et mõni mees tahab ka isaks saada ja ehk ka selle kohustusi(mis ei halda ainult materiaalset poolt)täita, aga alusta ikka õigest otsast.
 
Tahtja 07. september 2014, kl 09.59
Vanus?
Või tahaksid ainult doonor olla, kes lapse edasises elus ei osale?
 
naljatilk 07. september 2014, kl 10.14
Anyone can be a father but it takes someone special to be a dad! ;)
 
Cavaliere Nobile 08. september 2014, kl 11.44
Vanus on veel lapsesaamiseks mul tervislik.

Miks ma naist ei otsi lihtsalt? Sest palju aega võtab naistega tutvumine ja siis selgub ikka, et pea iga naine on otsustanud lapsi mitte saada. Parem siis alustada juba teisest otsast.
 
Teema autorile 09. september 2014, kl 19.29
Väidad, et vanus on veel tervislik laste saamiseks. Kas oled siis 35- või äärmisel juhul 40- aastat vana? Või arvad, erinevalt nt minust, et 40+ on ka veel tervislik isaks saada?
Ära pane pahaks, aga mina soovitaksin Sul võtta endale lastekodust laps, või siis otsida kaasaks mõni armas lastega üksikema. Kes siis ei teaks, et maailmas on juba rohkem kui küll valmistehtud lapsi, kellele ei jagu piisavalt hoolitsust, materiaalset ega moraalset tuge.
 
Cavaliere Nobile 10. september 2014, kl 00.43
Ikka noor jah. Aga mingit lapsendamist ei tule. Ega ma loll ei ole. :)
 
ohtlikud mängud 11. september 2014, kl 01.21
kui see jurakas lapse isaks hakkab, aga raha lapse kasvatmiseks ei maksa, ootab last ju õnnetu tulevik: kord võib see vanamees ju hooldekodu arveid hakata esitama.
Mida naine saab: rippuva väljaveninud kõhunaha ja mure ülalpidada nii ennast kui last ainuüksi enda sissetulekutest.
mida mees saab: kui laps on arukas, saab kelkida enda heade geenidega, kui laps pole nii arukas, saab öelda, et polegi mehe laps.
minuaraust lokkas mängu algus.
 
allo 11. september 2014, kl 15.53
Mis põhjusel peaks üks lapsesaamiseas naine oma lapsele isa Delfi foorumist otsima?
Mis sul viga on, et siit lapse ema otsid?
Vähe on naisi, kes lapsi üldse ei soovi. Tark naine valib hoolega meest lapsetegemiseks.
Küllap on viga ikka sinus!
 
homod 11. september 2014, kl 22.14
no homod otsivad aeg- ajalt surrogaatemasid. see mees ka ju ilmselt omasooihar.
 
allo 11. september 2014, kl 22.18
oh sa jeesus! homodest hoidke eemale. neil on haigused küljes.
 
kuulge 11. september 2014, kl 22.20
õilis rüütel? omg
 
Cavaliere Nobile 11. september 2014, kl 22.36
Millega ma sellise meeletu pahakspanu ära olen teeninud? Kas terve perekond on selles geiparadiisis häbiväärne?
 
haha 11. september 2014, kl 22.46
Terve perekond nii küll ei teki :)
 
Cavaliere Nobile 11. september 2014, kl 22.51
Nii just tekibki, sest inimestel peab olema soov perena elada. Kui ööklubis tutvuda ja oma eesmärke varjata mõlemalt poolt, vat siis ei teki perekonda.
 
haha 11. september 2014, kl 22.58
Kui naisele kohe hakkad ta paksukstegemisest rääkima, siis hirmutad ta ära. Enne tuleb maast ja ilmast rääkida ja paar aastat üksteist tundma õppida.
 
Cavaliere Nobile 11. september 2014, kl 23.28
Tahangi niisugust naist, kes teadlikult tahab. Kui asjast rääkimine ära hirmutab, siis pole naine ju valmis selleks. Olen juba terve senise elu raisanud igasuguste veidrike tundmaõppimisele, mis mitte kuhugi pole viinud. Nüüd tuleb asjale otse läheneda. Aitab jamast!
 
niisiis homo ikkagi 11. september 2014, kl 23.49
sinu tekstist saab aru, et tegelt ikka salahomo oled ju.
 
Cavaliere Nobile 12. september 2014, kl 00.03
Ei ole homo, minul ei ole naiste vastu midagi.
 
nlastetuveel 12. september 2014, kl 00.19
Räägi endast natuke.
Kirjelda välimust. See, et Sul nutti ja südikust on, seda lugesin välja. Tulevase lapse isaga peab tõmme olema.
 
Cavaliere Nobile 12. september 2014, kl 00.27
Ma väga põhjalikult ei taha end siin kirjeldada. Selleks on mul siin e-mail, nime peale minnes leiad selle üles. Paks, vedel ja kiilakas ei ole. Pigem on siiski minu tugevused sisemised, sest need lihtsalt on suuremad. :)
 
raili 12. september 2014, kl 13.30
Lapse võib teha :)
Kui oled alla 30, siis oleks väga tore.
Kuskil 35-40 a on minu jaoks juba penisonieelik ja selle mehe kriipsutaks maha.
 
Cavaliere Nobile 12. september 2014, kl 13.35
Siis ma olen selline kompromiss aga peab konkreetselt vaatama. Mõni naine on 35-selt ka välimuselt vanaema aga mõni teine 50-ne on sale ja noor. :)
 
raili 12. september 2014, kl 13.49
Ma olen 25a, ei kujuta ennast ette mehega, kes on 10 ja rohkem aastat vanem.
See on nagu isaga vms...
Ja kuidas tulevane isa ennast ära elatab? Võid tark olla, aga kui oled niiöelda si.tapotidoktor, kes miinimumi teenib, siis pole sinuga miskit peale hakata.
 
Cavaliere Nobile 12. september 2014, kl 13.58
Elatamine ei ole probleem. Tuludeklaratsioonide andmete alusel kuulun raudselt 3,5% enim tulu deklareerinud Eesti kodanike hulka. Arvan, et ma üle 30 ei paista eriti ja võin end vabalt 27-seks nimetada. Aga oma silm on kuningas. :) Samas mina ei tea reaalelust ühtegi railit, kes oleks alla 45 aasta vana. :D
 
raili 12. september 2014, kl 14.12
vanus on alla 45a ja kmi on ka alla 45.

Mitu raha sa aastas teenid?
 
stat 12. september 2014, kl 14.22
Nii naised jookske!
See vend deklareerib aastas 31 957 kuni 63 911 euri tulu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!