Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Haritud mees soovib isaks saada
 
Cavaliere Nobile 12. september 2014, kl 14.31
Kui lisada need tulud, mis ei kuulunud deklareerimisele veel, siis oleks kõrgemasse/järgmisesse rühma lõdvalt sattunud. :P

Aga raili on ilmselt ise 45, sest kui huvi oleks tõsine, siis kirjutaks postkasti. 25-aastane naine veel ei teagi arvatavasti, mis on kmi. Minu kmi on 20 kandis.
 
raili 12. september 2014, kl 14.54
Mu epost on kirjas saame tuttavaks rubriigis. "Suhet, kus on...." teema all.
 
itallaane 12. september 2014, kl 15.09
Itaalia mees, kas oskad naistele ka ilusaid sõnu rääkida?
Sul pole naiste vastu midagi, vb oled frigiidne mees?
 
Cavaliere Nobile 12. september 2014, kl 15.10
"palju seksi ja põnevust". See kõlab muidugi kahtlaselt, sest ühele emale enam hästi selline elustiil ei sobi. End petavad need, kes väidavad, et tulevikus see kõik ära jääb. :)
 
noor ema 12. september 2014, kl 15.45
Mina olin varem ka küllaltki vabameelne, petsin mõned korrad oma ex elukaaslast.
Praeguse mehe petmisele pole mõelnudki. Eelmised mehed polnud minu jaoks õiged lihtsalt. Ega ma oma tegude üle uhke pole, aga elu on selline.
Tuleb igasugu olukordi ette ja pole sinagi nende eest kaitstud.
Nüüd olen 8 kuuse beebi ema ja väga õnnelik oma mehega.
 
Cavaliere Nobile 13. september 2014, kl 01.12
23:08 liba ja kõik järgnevad postitused minu nime alt on samuti libad.
 
nlastetuveel 14. september 2014, kl 13.58
Sinu raha normaalset naist ei huvita.
Küll aga huvitavad näiteks kriteeriumid naiste suhtes ja edasine, kas on plaan koos hakata elama või otsid lihtsalt ema oma lapsele?
 
Mhm 14. september 2014, kl 22.33
Teemaautor. äkki kirjeldad ikka natuke oma välimus(pikk, lühike; paks, peenike, keskmine; kannad prille jne.)?
 
allo 15. september 2014, kl 09.02
Rahaahned moorid on aktiviseerunud.
 
oh see nagu halb ennustus 15. september 2014, kl 18.39
no ütleme, et sünnib vaimupuudega laps, kes selle saab ja üles kasvatab?
võib- olla on käitumisraskustega? kes selle kasvatab?
järsku tüdruk ei sobi? või poiss ei sobi? järsku saab kaksikud?
st see risk ju ikka umbmäärane pakkumine siin.
ei tea ju mehe geneetikat ka, järsku vähk ründab last juba varases eas?
ja mis on nagu lepingu garantiiks?

Pikk möla, sinised silmad, ja ei midagi muud.
 
to allo 16. september 2014, kl 18.21
Tead mis, kui naine tahab last, on temast vägagi normaalne ja vastutustundlik huvituda isakandidaadi majanduslikust olukorrast. Lapse kasvatamiseks nii, et ta saaks end igati arendada ega peaks hädapärasega leppima, on vaja päris palju raha. Rumal on suhtumine stiilis, et andis jumal lapse, annab ka leiva vmt.
 
teemaalgataja 19. september 2014, kl 00.04
Lubasin oma nime all enam mitte kirjutada. Lisan vaid, et ainus võimalus minuga suhelda on ülaltoodud meili kaudu.
 
viimane nurk 20. september 2014, kl 15.03
Kust lapsele ema ja omale naist otsida. Samad vanamoorid kaaluklubist, tutvumise nurgakesest ja mujalt oma kibedust siin välja valamas ja mehe teenistuse järele pärimas. Õudused kuubis:DD
 
geneetiline häire 21. september 2014, kl 00.31
no seda vananevat meest oma lapse isaks tahta ja ennast siin välja pakkuda on ka selge jultumus.
 
teemaalgataja 21. september 2014, kl 22.03
raili tunnistas oma vanuse üles - 47. kui eelmisel lehel väitis kaljukindlalt, et on alla 45. ei tea miks naised arvavad, et mees peab maru hea olema kui siin ja ka mujal pole ma ise ühtegi head naist kohanud. ma olen kaugelt liiga hea nii siinsete naiste kui kindlasti ka keskmiste Eesti naiste jaoks. Seda ei muuda ükski kommentaar ega arvamus, mis siia alla ilmub.
 
M 21. september 2014, kl 22.12
Teemaalgataja, ma ei saa aru, miks on nii raske oma vanust siia panna? Mis sellest halba on?
 
lala 21. september 2014, kl 22.22
Teemaalgataja, sa oled vana ja tundub, et ka kruvid logisevad.
 
head naised 21. september 2014, kl 22.33
Tahavad head meest, mitte eneseimetlejat.
 
nii hea mees, et delfi foorumis 22. september 2014, kl 05.03
nii hea mees, et otsib seemnduse vastuvõtjat delfikast. Tõesti kruvid logisevad ja milleks peaks keegi lollakaga lapsi tegema hakkama?
 
kui palki loll peab olema.? 22. september 2014, kl 05.16
Tallinnas välja

Cavaliere 28. august 2014, kl 22.56
Uno compagno, 30 anni, kutsu kena naine välja reede õhtul.

Excuse my bad Estonian.

Will answer only to e-mails tramontonobile@gmail.com
------------
irw. vahepeal eesti keele segeks saanud. oi, lontrus, oh lontrus. irw.
 
tavaline mees 25. september 2014, kl 11.23
Kumb sa siis oled, itaallane või eestlane?
Sooda peast igatahes :) kes sinuga last teeb, naistevahetuse marina vb.
 
Oeh 13. oktoober 2014, kl 14.47
Delfist lapse ema leidmine pole just kõige kergem tegevus. Aga üldiselt ma vist isegi mõistan seda meeskodanikku, kes on väsinud mimmudele laheda elu tagamisest ja soovib leida lihtsalt lastele ema.
Küsismus on, kas kaks ühes otsitakse omale ka naist, kelle jaoks olla olemas ka siis, kui lapsel mähkmeid vahetatakse või lõhutud kooliaknaid kinni taguma peab...?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!