Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Ei ole jäänud siiani rasedaks :( miks?
 
ellu 03. juuni 2015, kl 14.50
Tere!
Kas keegi on midagi sarnast läbi elanud? Mainin kohe, et see on emotsionaalselt väga kurnav ja raske ning tihti ma nutan seepärast. Olen proovinud sellele mitte mõelda ja võtan ka foolhapet.

Nimelt olime mehega 3.a koos elanud kui hakkasime proovima , see prooviaeg kus olime väga tihti ülepäeviti vahest 2 päeva tagant vahekorras ja hoiame alati puhtust ning olin ka arsti juures alati käiv naine, kõik oli korras kui möödus u pool aastat, siis hakkasin natuke muretsema ja otsustasin minna arsti juurde, kõik oli siis veel korras ja öeldi, et 6 kuud ei ole veel hullu, et mõndadel paaridel lähebki kauem aega, rahustasin end maha ja elasime edasi, kuni siis suvel läksime lahku kahjuks tema soovil( ta oli leidnud uue kuigi tunnistab, et oli segaduses ja kahetseb) lahus oleks kestis 3 kuud ning saime taas kokku ning pärast seda oli kõik normaalne olime ikka nagu tavaliselt vahekorras kaitsmata , sest ma ei teadnud et ta kohe magas teisega ning seetõttu sain pea kohe klamüüdia :( käisin koheselt kui tundsin et midagi on pahasti arstil ning sain ravi ja asi kadus ! Nüüd on sellest möödas u 1.aasta ja oleme endiselt koos kuid ikkagi ei midagi.. samas arsti sõnul munasarjad korras,emakas töötab ja korras kui ka limaskest hea. AINUS mida nad ei saa niisama kontrollida on munajuhad kas need on ummistunud või ei, selle opi jaoks saadeti mees uuringutele sh spermaanalüüs. Hetkel pole ta veel ära käinud, aga ma tunnen igapäev et asi on minus ja kas juhul kui ka munajuhad ummistunud siis tean, et need teed avatakse ja võimalik kenasti rasedaks jääda.
Kas keegi on olnud sarnases olukorras ?? Mida oskate lohutuseks öelda või nõuks anda ? Kas tasub pabistada nii kõvasti.

Muide oleme noored mina 20 ja mees 22. Titaplaan on olnud u 1,5.a koos oleme elanud neli ja pool aastat ehk peaagu 5.a :((
 
kui seeme 03. juuni 2015, kl 15.19
ei idane,pole põllu probleem! mehe sperma peaks kosuma ca 3 kuud,ei mingit keemiat,alkot,nikotiini,ja siis titte treima! kutil peab midagi väärtuslikku olema,et teise naise jalgevahelt ta tagasi võtsid....aga sinu elu,ole tubli ja seemnekontroll!
 
ellu 03. juuni 2015, kl 15.46
Kusjuures tal ei olegi mitte midagi väärtusliku ja me elame minu ema korteris, kuna ta kolis majja ja lubas meil selles suures korteris elama hakata.Mees on tavalisest perest pärit ja midagi võtta mul temalt ei ole :pigem arvan, et see on mu elu suurim armastus ja ma tõesti suutsin 1 kord andestada kuigi elan seda kõike siiani läbi ja ei ole unustanud . Ta teab seda ja on selgitanud kõike. Ta tuli ise tagasi minu juurde , ma ei tunne end selletõttu halvemana kui ma armastan inimest tingimusteta ja siiralt ! Äkki seetõttu olengi pime ja laseb endale haiget teha, aga ta soovib samuti siiani last ja väga ning soovib seda minuga. Antud hetkel ma ei saanud täpselt aru mis te öelda tahtsite?? Et siis nagu minu süü või kuidas?

Üldiselt ma lootsin miskit asjalikku vastust. Paljud on öelnud mulle, et olen loll et tagasi võtsin jnejne ja et saan veel haiget aga seda armastust mida ma tunnen ei saa kirjeldada ma kaotasin lahus olles kiiresti kaalu ja olin depressioonis. Ilma söögiisuta ja eluisuta! Ma ei leia, et mees kellel on autoks 92.a golf ja ta on 22 ning tal on ka mõningaid makse mis ei puutu minusse nt. Ma ei leia, et tal oleks midagi väärtusliku peale TEMA ENDA ! see on siiras ja puhas tunne.
 
Ei noh 03. juuni 2015, kl 15.56
PALUN, palun kasvage enne suureks ja elage oma elu enne kui hakkate lapsi saama, no kuhu siis selle asjaga nii kiire on? Kas tõesti ei ole oma ajaga midagi muud targemat peale hakata. Õppige, saavutage elus midagi, reisige ja siis kui endal jalad all ja mõitus välja arenenud siis hakake lapsi saama.
 
uu 03. juuni 2015, kl 16.19
Tüüp toob sulle suguhaiguse koju ja sa annad selle andeks? Tüüp läheb paariks kuuks teise juurde, siis koperdab koju tagasi ja "kahetseb" ja sina võtadki tagasi?
Kuula vanemate inimeste nõu: sa ei pea 20 aastaselt last saama. Hakka lapsehoidjaks või mine ämmaemandaks õppima kui beebid nii hinges on. Kasva ise inimesena, et sa suudaks hakkama saada nii vaimselt kui materiaalselt kui tüübil jälle mingi "segadus" peale tuleb. Küll laps tuleb kui selleks õige aeg on, aga seni võta endale kutsikas ja leia töö mis on südamelähedane ja toidab nii sind kui last kui peaksite üksi jääma (ja ma ei mõtle et tüüp kohe teise juurde lippab, inimese elu on õrn, kohtub liikluses mõne roolijoodikuga ja oledki üksi).
Kunagi lugesin soovitust et enne kellegiga kokku kolimist peaks ühe aasta üksi elama ja iseend tundma õppima, millegipärast seda enam ei tehta, ikka põhikoolist kohe kokku elama ja lapsi saama.

Järgmine kord kui ta klamüüdiat kuskil korjama läheb siis oled sa topelt lõksus - kuidas sa jätad lapse isata, ikka võtad selle sea tagasi ja koperdad alandlikult arsti juurde ravi saama.
 
krips 03. juuni 2015, kl 16.20
Kas tasub pabistada nii kõvasti? - Ei, kindlasti mitte.
"aga ma tunnen igapäev et asi on minus" - kui sa juba selline selgeltnägija oled, siis mida sa siit veel küsid? et äkki on keegi teine selgeltnägija veel, kes koha kinnitab et asi ongi sinus ja peaksid muretsemist jätkama?

Loodad asjalikku vastust - asjalik vastus on see, et õpi veel elu ja mehi tundma (vaevalt, et sa 15aastasena maailma õigeima otsuse tegid. Saa endale majanduslikult jalada alla, enne kui lapsi tegema hakkad - su mees on juba näidanud, et kui kergesti ta minema võib jalutada.
 
mammi 03. juuni 2015, kl 16.54
ära too siia vaevatud maailma ilmsüütuid kannatama,kasva ise suureks ja targaks
 
mitmed põhjused 03. juuni 2015, kl 17.45
Loeb ikka põld samuti, ei ole alati seemne viga.

Ravige varjatud suguhaigused välja ning viljatusest saab rääkida 5-6 aasta järel.

6 kuud on pisiasi, ärge uskuge kretiinist naistearsti.
 
Vahelehõige 03. juuni 2015, kl 17.47
Vahel lihtsalt on nii, et mõlemal partneril on kõik korras, aga lapsi omavahel ei saa. Ei tea, miks see nii on, aga elu ongi vahel kummaline. Mul on kahed tuttvad, kellel nii oli. Üks paar läks lahku ja uute kaaslaste leides said mõlemad edale lapsed, omavahel proovisid 10 aastat ja ei midagi. Teine paar käis pool maailma läbi end ravides, kuni lõpuks arstid ütlesid, et leppige tõsiasjaga, et te lihtsalt ei saa omavahel lapsi. Nemad lahku minna ei tahtnud ja adopteerisid siis.
 
dr. 03. juuni 2015, kl 18.51
Proovige paar korda ilma kummita ja tulemus on kiire tulema
 
ellu 13. juuni 2015, kl 17.44
Ma usun, et see ei puutu asjasse kui vanalt kokku mindi ja ma ei leia et 20.a naine ei võiks lapsi saada. Antud hetkel ma saan aru, et peaksin üksi olema elama ja kasvama mingi 40.aastaseks enne kui lapsi tegema hakkan. Karjäär ei ole tähtsaim!! Olen aru saanud, et siin ongi selliseid inimesi kes üldse aru ei saa, aga tulistavad siin täiega!
Loomulikult teist korda ma ei andestaks sellist asja ja me olime sellise apsu ajal lahus niiet mees ju petnud ei ole ! Asjad läksid nii ja see pidev tunnete mahasurumine ja üksi elamine ei aita! Ongi õige aeg proovida ja muretseda kui juba praegu raskusi, siis ehk 10.a pärast ei saa üldse enam.
 
N33 30. juuli 2015, kl 14.07
Minu soovitus- ära saa selle mehega lapsi. Ilmselgelt olete mõlemad noored ja lapse tulek tooks Teie ellu lisapingeid, mis ei tee Teie niigi haprale suhtele head. Naisena võin öelda, et mehed tulevad ja lähevad ja iga järgmine tundub printsina valgel hobusel. Te olete kumbki veel majanduslikult kindlustamata- ehitage korralik kodu, tee karjääri ja kui olete ka 5 aasta pärast koos ja Ta on end sulle tõestanud, et ei ole lehtsaba, siis saage see laps.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!