Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
.
 
Naine26 17. september 2015, kl 22.02
Kindlasti on neid teemasid sadu ja naisi sama murega...kuid lihtsalt pean kuskile kirjutama, sest kellelegi seda enam rääkida ei saa kuna lihtsalt ei mõisteta. Lapsesoov on suur proovitud juba üle 1,5 aasta..Arstil on käidud kõik on korras. Ümberringi sugulased , sõbrad ja tuttavad saavad aga ridamisi lapsi. See tekitab lihtsalt nii suurt kurbust, et ma lihtsalt ei tea mida teha. Ja kõik need ütlused, et ära mõtle sellele ja tee midagi muud...Ei ole seda midagi nii lihtne teha ja lihtsalt ära unustada. Eriti, kui überringi on lapsi täis. Ja tekib ikka ja jälle see küsimus, et miks mitte mina ei võiks lõpuks rasedaks jääda.....
 
Signes 13. detsember 2015, kl 22.04
aga võib-olla on ikka midagi valesti?! kas oled proovinud oma ovulatsiooni aega välja arvutada ja selle järgi tegutsenud?!
loodan et sul läheb kõik hästi ja ikka saad oma kauaoodatud pisipere! :)
ˇ
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!