Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
OVULATSIOON JA TSÜKKEL?
 
ANNA 13. oktoober 2015, kl 13.35
Pole siiani arusaanud kuidas peaks täpselt arvutma ovulatsiooni päeva välja? olen nii ja teisti proovinud kuid siiani pole rasestuda õnnestunud. Vooluse ajal ei anna mulle keha kuidagi sellest märku ei valuta midagi jne.Kuidas arusaada kas mu tekkel on regulaarne või mitte? :/ päevad on igakuu 27-28 kuupäeval! Eks sõbranna andis mulle lehe niega rasedusekalkulaator sinna paned viimaste päevade alguse ja see arvutab välja ning viljakuse päevaks tuli 11.Sai siis olnud 10-11 vahekorras ning 10 kuupäeval oli voolus väga vesine isegi vahekorra ajal oli kõik märg mis tavaliselt nii ei ole ja terve päev tuli vesist voolust, et kas seda saab nimetada ovulatsiooniks ja ehk läks sekond õnneks:/ Olen lugenud ja üritanud kuidas seda OV päeva arvutada.. ja nüüd on tupp kliv ja boolust väga üldse pole pm...
 
anna 13. oktoober 2015, kl 13.37
Vabandan, et on mõned vead. Kirjuatud kiiruga ja ehk keegi saab aidata :)
 
Hill 13. oktoober 2015, kl 19.41
Viljakal ajal on limane voolus. Internet on infot täis, miljard vastet. Võta parem vabamalt seda asja.
 
Ivan Ivanovich 13. oktoober 2015, kl 20.45
Mul on tavaliselt iga nädalavahetus tsükel ja ka siis kui palgapäev on :-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!