Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Surrogaatemandusest keegi infot jagab?
 
Angeli 15. detsember 2015, kl 11.21
Seisan tõsise probleemi ees, nimelt olen 23 ja mul tahetakse emakas kasvaja tõttu ära opereerida, siit ka minu suurim hirm- kas ma ei saa kunagi emarõõmu tunda? Olengi silmitsi probleemiga, mis on minu viimane võimalus, olen palju uurinud ja guugeldanud, kuid ei leia mingit infot, kuidas lähiriikides, kus on see legaliseeritud, ära teha. :(
 
?? 15. detsember 2015, kl 13.16
surrogaatEMANDus? emand = perenaine, käskijanna
 
kahjuks 15. detsember 2015, kl 15.12
Eestis see minuteada lubatud pole.
 
areng 15. detsember 2015, kl 16.12
Võid ju lasta oma munarakud külmutada, aga mina soovitan sul õppida sisemise inimese arendamist - see muudab su heaks ja mitteisekaks inimeseks. Kui loodus sult midagi ära tahab võtta, siis võitle oma südames ja anna see, sest sellel on mingi kõrgem ja üllam missioon, mis avaneb kunagi hiljem. Igal juhul ära hakka surrogaatemanduse rida ajama, sest see on isekuse tipp. Usalda, et see mis sulle sünnib, on sinu enda ja maailma kasuks, kuigi sa ise seeläbi kannatad. Kõik head asjad siin ilmas sünnivad läbi hingevalu ja kannatuse. Sellest kannatusest tuleb läbi leppimise ja hea otsimise leida hingerahuni, leida midagi väärtuslikku, mis on enam kui oma lapse sündimine.
 
?? 16. detsember 2015, kl 23.18
saage aru, sellist asja - surrogaatemaNdus ei ole olemas. On olemas surrogaatEMADUS. MIs infot on võimalik jagada millestki, mida pole olemas?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!