Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Mida küll arvata?
 
Põldmari 03. september 2016, kl 08.29
Ütlen kohe ära, et laps oleks oodatud, kuid püüan neid asju ülikainelt võtta ja mitte lapsesaamisteemasse kinni jääda, 2a tagasi oli peetumine viiruse tõttu.
Teema tegin seepärast, et nüüd toimus 2 imelikku määrimist, mida varem pole kogenud. Siiski, paar aastat varem korra ov ajal määris roosalt. Seekord määris ka, kestis paar päeva, st värvitu asemel tuli beežikat. Lugesin, et see olevat ok. Aga 6 päeva hiljem tekkis hetkeks selline päevadele iseloomulik kramplik valutunne alakõhus ja -seljas ja tuli umbes tl punast. Arvasin, et nüüd mu ilus regulaarne tsükkel sassis ja päevad nädal varem kohal või mingi hull haigus, aga sellega oli kõik, valu kadus täiesti, jäi udupeen määrimine 2p, nüüd täiesti puhas ja päevadeni peaks olema 4-5p. Vahekord oli minu meelest natuke vara, et midagi oodata: 4p enne ov. Pole enam maru viljakas eas ka, kuigi ov regulaarne. Minu aju keeldub ennatlikult rasedust uskumast :)
Uurisin netist tsüklihäirete kohta, kuid need määrimised kattuvad täpselt ov-i ja pesastumise aja ja ka tunnustega, mitte tsüklihäire moodi. Samas rinnad pole üldse valusad, nagu eelmise raseduse algul. Kõhus torgib ja pakitseb, uni rahutu ja läheb juba varahommikul ära, öösel käin paar x wc-s, aga see on viimasel ajal enne päevi tavaline.
Kuna ebamugavalt paistes on olla ja natuke pabistan, et mingi muu häda, siis tegin rasedustesti, kahjuks on kindlaks tulemuseks liiga vara (oli 100% negatiivne).
Kokkuvõttes oli nii: ov-eelne vahekord mehega 21.08, ov 25.08, krambitas ja korraks törts verd 30.08.
Kas tsüklihäirest tingitud määrimised saavad nii korrapäraselt nädalase vahega olla? Olen lugenud, et siis pigem pruun määrimine, mida mul polnud.
Mida arvate?
 
Põldmari 03. september 2016, kl 15.48
Et asi veel segasem oleks, tekkis testil mõne tunni möödudes õrn teine triip ka. Loomulikult ei usu ma veel midagi, kuivamistriibud jne, aga varasemalt on Benu sinise korgiga negatiivne test jäänud n-ö igavesti negatiivseks, st valgeks, uuri mispidi tahad. Praegusel on ilma luubita vaadates nähtav.
Igatahes ootan kangelaslikult veel mõne päeva enne uut testimist.
 
Põldmari 04. september 2016, kl 13.56
Jätkan oma monoloogi :)
Kerge alaseljavalu juba mitmendat päeva, kõht paistes ja tirib, uni rahutu, mitu korda öösel wc-sse, ja poekotiga trepist ülestulek ajas hullusti hingeldama ja süda kloppis, kuigi vaid 4. korrus, kust igapäevaselt hingeldamata üles saan. Autos ajas iiveldama, prügikastihaisud jms ka, muidu mitte.
Ma juurde ei mõtle, aga jälgin küll huviga, miks seekord nii teisiti mõned asjad on, juhul kui see peaks siiski pms-iks osutuma.
 
:) 20. september 2016, kl 22.36
Ja mis siis nüüdseks selgunud on? Oled titeootel?
 
Põldmari 26. september 2016, kl 22.45
Kusjuures ei :) lõpuks ikka hakkas pidu pihta ja üsna tavapäraselt, mingi augustiga seotud asi või maitea.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!