Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
õudsad mõtted
 
naine 27 23. veebruar 2015, kl 00.46
Tahan muret kurta.

Olen 27. Viimastel kuudel olen lausa pidevalt pinges ja nutnud selle pärast üksinda olles. Ühtegi last veel pole ja meest ka mitte. Sõpru on vähe ja ka neid ei huvita enam miski muu, kui tited. Mind aga mitte, sest tunnen ei pole selleks üldse veel valmis. Mõtlen täiesti jubedusega, et mis siis saab kui see aeg ükskord kätte jõuab, et on olemas mees kes hakkab vastu minu rahtmist last nõudma ja ähvardab vastasel juhul maha jätta? Kohutav. Ma ei suuda mõelda, et peaksin kunagi sünnitama. See on kohutav lihtsalt. Mitte, et mulle lapsed ei meeldiks aga ma ei taha sünnitada.
 
mees kes oli sünnitusel 23. veebruar 2015, kl 01.11
ära nüüd paanitse, see ei ole miskit hullu. miljardid naised sünnitavad. kui see hetk käes, siis oled proffide silma all. need kellega midagi juhtub, see on väga väike protsent. kui leiad mehe, kes sind armastab ja keda sina armastad, küll siis lapsi hakkad tahtma :) jõudu, edu!
 
to mees kes oli sünnitusel 23. veebruar 2015, kl 01.23
sa teed nalja?
 
no 2 23. veebruar 2015, kl 01.26
Nüüd mõtled jubedusega ,kui vanaks saad mõtled jubedusega ,miks mul lapsi ei ole ? Ära siis sünnita ,las mees sünnitab .
 
to no 2 23. veebruar 2015, kl 01.31
Pilkad teemaalgatajat või? Ja võimalused, et sünnitusel midagi hapuks läheb, on tegelikult päris suur.
 
mnjah 23. veebruar 2015, kl 01.52
kas oled seesama teemapüstitaja, kes äsja mujal kurtis, et seksi ka üldse ei taha ega mingit meest? no kui oled oma seisukohas kindel, siis pole sul vast vaja ka sünnituse pärast pabistada. lihtne ju - pole meest, pole seksi, pole lapsi.
vabandan küll, hakkad juba vaikselt mingi meditsiinilise juhtumina tunduma. meil on häid psühholooge, psühhiaatreid ja muidu nõustajaid. pöördu parem nende poole, mida meie siin oskame mõne kirjajupi puhul sulle soovitada.
 
seda et 23. veebruar 2015, kl 02.18
Milleks muretseda lapse saamise voi mitte saamise parast kui sul isegi meest pole, kes last sooviks? Seda ei juhtu voibolla kunagi, nii et rahune maha ja ela oma elu.

ps. juhul kui leida mehe, kes sinuga elada tahab, anna talle kohe teada, et last ei soovi.
 
Õudne, mis toimub! 23. veebruar 2015, kl 02.21
Mis kuradi üksikemade promo siin käib? Kas õnnetuid katkise hingega lapsi veel vähe? Tohhoo hullu, laps pole mänguasi ega lemmikloom!
 
apppi 23. veebruar 2015, kl 03.36
Mina ei taha ka lapsi ja meest, kuid ei ole ilmselt see, kellest te räägite, sest pole siia postitanud. Kuid laste mittetahtmine on noorte puhul nii tavaline, vähemalt pooled 20-30ndates ei taha lapsi kunagi.
Muidugi oleneb, millises seltskonnas liigud, väikelinnades ja külades ei tea noored rohkem, kohe keskkooli lõpetades tehakse laps,sest armastus on nii suur. Aga on väga palju inimesi, kes ei taha last, on õnnelikud õpivad, töötavad, reisivad, on suhtes. Väga vanamoodne arvamus, et naisel peab kindlasti laps olema.
Seksi mittetahtmine on hoopis midagi muud.
 
Mees 23. veebruar 2015, kl 06.46
Ma olen ligilähedane sinu vanusele ja ma olen kindel, et lähema 10-15 aasta jooksul ma kindlasti lapsi ei taha ja võib-olla ei taha üldsegi.
 
elementaarne 23. veebruar 2015, kl 09.49
variant on,et abiellud üksikvanemaga! mees õnnelik,lapsed õnnelikud,ise õnnelik,a seda juhul,kui oled abieluks kõlbulik! Vägisi ää tee midagi....
 
ei mõista 23. veebruar 2015, kl 10.23
Miks peaksid sünnitama, kui ei taha???
Saab lapsendada!!!!
 
nujh 23. veebruar 2015, kl 10.45
naised ju peavad synnitama,mul endal 7 last ,tahax veel kaht kaksikuid ..ikka jalgpalllimeeskonda
 
ehhh 23. veebruar 2015, kl 11.47
Sul on aega liiga palju ja päris probleeme liiga vähe. Endal pole meestki ja ulud tittede mittetahtmise pärast? Tänapäeval sünnitatakse pigem neljakümneselt alles, mis mõte on sul praegu olematu probleemiga ennast depressiooni viia? Aju muide su nutmisele ja kurbadele mõtetele reageeribki reaalse depressiooniga, mlles sul seda vaja on? Loll hüsteerik lihtsalt muud ei midagi. Kui tuleb õige mees, kellega tahad vanaks saada ja last saada, küll see vääks ka tuleb.
Jää endale kindlaks, kui ei taha veel last siis ei taha ja see ei ole kellegi teise asi kobiseda. Ela oma elu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!