Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Teise lapse soov, kuid puudub issikanditaat
 
Üksikema lapsega 21. august 2018, kl 22.00
Lapsega elu on üks lõputu ja piirideta armastussuhe, lihtsalt imeline on kõike seda kogeda. Üks pisike oleks minu perre nii väga juurde oodatud, keda hoida ja armastada, kuid kahjuks puudub inimene, kellega koos seda teed läbi teha. Vanus pressib ka peale ning praegu oleks parim aeg. Saaksin üksinda kasvatamisegaka hakkama, kuigi jah, nii majanduslikult kui ka kasvatuslikult oleks koos kergem, kuid selle puudumine ei tohiks olla takistuseks.
Kui siin on meesterahvaid, kes sooviksid olla isa kas ainult bioloogiliselt, ainult sünnitunnistusel või täielikult s.t nii majanduslikult kui ka ajaliselt, siis jäta endast jälg maha ja suhtleme meiliteel edasi. Harjumaa
 
mees 27. august 2018, kl 17.47
mina tahan enesest samuti rohkem järeltulijaid siia maailma jätta..
 
Üksikema lapsega 27. august 2018, kl 22.19
Hoian aeg-ajalt teemal silma peal ehk satub siia mõni tore issikanditaat, kuid kui peaksin teda kohtama väljastpoolt, annan teada.
Kellel huvi, jätke kontakt ning lühike enesetutvustus oleks ainult plussiks.
 
mees 28. august 2018, kl 12.25
Ma ei hakka ennast siin kogu maailmale lahkamiseks välja panema.
Kel huvi, võtab ühendust.
 
Üksikema lapsega 28. august 2018, kl 20.51
Viimane postitaja, kirjutasin :)
 
mees 27. juuli 2019, kl 09.10
Tere üksikema lapsega. Kas soov täitus? Leidsite?
 
naine 36 23. september 2019, kl 18.13
Huvitav teema ja veel huvitavam on see, et kas siin veel selliseid mehi leidub kes sel viisil lapsi sooviksid? Andke märku.
 
M30 01. oktoober 2019, kl 12.22
Ma võiks teha küll nii
kirjuta ottvembu@gmail.com
ja suhtleme seal edasi
 
mees 21. oktoober 2019, kl 13.48
naine 36 (ja teised naised ka) , mina olen endiselt ootel... miks sa minuga ühendust ei võtnud ?

soovin samuti rohkem lapsi ja majandusliku toetuse garanteerin... muu sõltub isikuomadustest...
 
naine 36 21. oktoober 2019, kl 17.13
"mees" pane oma aadress ka siia, mul näiteks ei lase avada su nime alt. Ja üksikema lapsega ju postitas, et ta kirjutas sulle?
 
mees 21. oktoober 2019, kl 17.40
isetegija arobase mail punkt ee
 
huvitatud mees 25. oktoober 2019, kl 22.25
naine 36, võiksid ka mulle kirjutada.
thehot ätt hot.ee
 
mees42 01. november 2019, kl 15.55
Kahe lapse isa juba olen , aitan kui vaja :)
 
hea valik 01. november 2019, kl 20.55
Siit Naistekast just leiab neid very hot ätte!
 
mees42 04. november 2019, kl 08.02
Kahe lapse isa juba olen , aitan kui vaja :)
 
mees 06. november 2019, kl 17.48
no ei ole vastatud ... niisama võngutate õhku.
naine 36 - laste arv ei ole piiratud...
 
naine 36 06. november 2019, kl 22.47
Mees, oled kindel, et su aadress on õige? Minu kirjad tulid igatahes tagasi. Ja pakun, et sellise teemaga siin ükski naine niisama õhku võngutama küll ei tule.
 
mees 07. november 2019, kl 15.51
enesele õnnestub mul küll meile saata

arobase all mõistetakse @

?
 
Mees 17. november 2019, kl 00.23
Soovin saada isaks.
 
Soov olla isa 04. detsember 2019, kl 22.18
Tere, Naine 36, kui jah, siis jah, kui ei siis ei, kui veel ei ole, siis palun kirjutage.
 
T 08. detsember 2019, kl 04.45
Aadressis miski viga.

Kirjutage tulevik88 (ätt) online (.)ee

Soov olla isa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere, Naine 36, kui jah, siis jah, kui ei siis ei,
> kui veel ei ole, siis palun kirjutage.
 
kas kukkel ahjus? 17. aprill 2020, kl 11.52
kui ei siis kas sead ka rassilisi või hariduslikke piiranguid tulevasele baby-daddyle?

arvan et enamus siit sooviks last eostada iseasi kes löögile pääseb..
 
Mõistus 03. august 2020, kl 11.57
Enne on ikka vaja mõistust! Raha aitab elada, kui teadlikus puudub, kannatavad lapsed vanemate rumaluste käes, pärast ametnike rumaluste käes. Lääne-Virumaal on terve mõistus.

Raplas tn Savi 2s müüakse lapsi 12 000- 15 000 krooniga. Võtke ühendust ning leiate lahenduse, kui laps(ed) ei sobi, saate tagasi anda, neil Keava laos küllaga.

Oliver Sinikas, Rapla Uurijad, jt riigiametikud, kes endid maskeerisid teiseks inimeseks.
 
Eestimees 09. september 2020, kl 16.28
Mind huvitaks lapse saamine, ootan oma meilile siin allpool naist, kel sama huvi. Olen vaba, partner puudub. Ise kõrgharidusega heas vormis keskealine mees, pole vaene. Vb ei tule kohe vastust mulle, aga las ripub siin see minu info, mõte ja soov ei muutu.
valgnaniit at online.ee
 
veel üks 16. september 2020, kl 16.08
Poisid te ikka teate, et sellised protseduurid tehakse kliinikus? Igaks juhuks teavitan, et pettumust ei oleks. Sellest suhtlusest võib muidugi ka muud välja areneda, aga see on juba teine teema :)
 
mees + 26. september 2020, kl 12.06
Minult saab terved, ilusad ja targad lapsed.

Kes soovib, see saab.
 
mees + 26. september 2020, kl 12.10
vallatus.saarel@gmail.com
 
Rain451 01. veebruar 2022, kl 13.18
Mina sooviks last naturaalsel teel ja muidugi koos kasvatada ka, otsin selleks naist, kirjutage mulle siin olevale kontaktile!
 
Unetu 06. august 2023, kl 22.46
Iga uus elu mis siia maailma sünnib on õnn ehk õnne olemus seisneb elamises ja see on meile kaasa antud universiumi poolt ning seda tuleks nautida täie rinnaga olenemata tõusudest ja mõõnadest ja armastusega üksteise vastu.
 
Roberthunk 16. jaanuar 2024, kl 14.55
Unetul on õigus. Naistel kel tõesti laste soov, neid tuleks austada. Vajadusel ka aidata. Aitan kui vaja.

Robert
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!