Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Mida selline veider uni tähendada võiks?
 
Mari 24. november 2018, kl 09.25
Nägin täna väga veidrat und. Nägin unes et olin rase. Lapse isa oli minu klassivend, kellega ma pole kunagi just kõige paremini läbi saanud. Raseduse tähtaeg oli möödas. Kõht oli ees päris pirakas. Ämmaemad oli minu kodus ja lebasin voodis pikali ja nutsin, kuna olin miski pärast endast väga väljas. Mingid võhivõõrad inimesed olid meil toas ja see lapseisa tahtis sünnituse ajal minu juures olla, aga ma polnud nõus sellega. Ämmaemand läks eemale. Mäletan et see lapseisa ütles veel et ära muretse et kõik saab korda, tegi mulle pai (oli just kui teine inimene) polnud selline nagu kooliajal oli(vastik, ülbe, ühesõnaga noris mind koguaeg). No ja ma ei öelnud midagi talle vastu unes, kuna ei tahtnud et ta mu lähedal oleks. Kui ämmaemand tagasi tuli, ütles et ootaks veel paar päeva, et las laps olla veel kõhus. (Siis ma ärkasin ülesse korraks)...ja kui uuesti magama jäin siis nägin sama und endasi. Aga siis oli juba mu kõrval ema ja õde. Läksime tee peale jalutama. Olime kodust päris kaugel. Õde läks põõsataha oma häda tegema. Ja ükshetk järsku tundsin et lapse pisike käsi on väljas, puudutas minu jalga..ma hakkasin hüüdma teisi, et laps hakkab sündima, et lapsekäsi on väljas. Selle peale tulid õde ja ema mulle ruttu appi. Neil oli mingi tekk kaasas. Läksin tekipeale pikali. Ja nad tassisid mu koju...(väga tugevad)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!