Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
KÜSIMUS SUURELE RINGILE
 
Kiisu 21. august 2007, kl 19.23
Kui vanalt oleks normaalne rasestuda..??
ise olen 20 ja seda mõtet veel pole..
aga mis te arvate mis aeg oleks kõige parem ja Kui vanalt?

Suured tänud..vastajatele;);)
 
Fantoom 21. august 2007, kl 19.40
Kui seda mõtet pole,siis mida küsid siis.Keskmine pidi olema siin miski 24-25.Lääne-Euroopas on riike,kus 28a on normaalne.Mustlastel on igati normaalne 13-14a.Sina oled nende jaoks juba vanamutt.
 
kiisu 21. august 2007, kl 19.42
Niisama huvi pärast küsin..et kuna oleks nagu reaalne;)..
Äitääh;;)
 
neiu25 22. august 2007, kl 13.15
see õige aeg on täpselt siis kui ise tunned,see minu arvamus.aga iga kord ei pruugi see ka nii minna,et kohe kui tunned,et nüüd võiks,et siis kohe ka rasestud,see võib veel tükk aega aega võtta.
 
... 22. august 2007, kl 13.28
mõni 15 aastane on ka targem kui 30-ne aastane..seega ei saa alati vanusega võtta seda asja!!!
 
n 22. august 2007, kl 15.52
sa abielus oled juba? Kui ei, siis alusta algusest e. abikaasa otsimisest. A üldiselt 20 varavõitu,. ise alles laps, naudi noorust kuni saad, küll tittedega jõuad hiljemgi tegelda.
 
Valge koer 22. august 2007, kl 17.51
kui tunned et firma kus töötad on varsti pankrotis :)))
 
deks 22. august 2007, kl 23.17
esimese lapse sünnitasin kui olin 22. teise 38-selt. mõlemad planeeritud ja abielust sündinud. inimesed on erinevad kuid minu kogemus ütleb et pigem 38 kui 22. muidugi armastan ma oma mõlemaid lapsi aga südamepõhjas ikkagi tunnen et 22 oli liiga vara, kuigi tol hetkel nii ei arvanud.
kui aega saaks tagasi pöörata siis planeeriksin esimese nii 35-selt ja teise 2-3 aasta pärast järgi:)
 
heili 23. august 2007, kl 09.11
Minul sündis samuti 22selt esimene laps-ja ausalt öelda tundsin siiski, et ma polnud valmis emaks olema-väga rasked olid need esimesed aastad.Nüüd 31selt tunnen jälle, et olen valmis 2 lapse sünniks.Arvan, et enamusele naistest on 20ndate alguses ikka liiga vara sünnitada.
 
36 23. august 2007, kl 09.40
olen mina ja tundub täiesti paras aeg. Olen jõudnud ilma näha ja karjääri teha ning mehele minna. Elu on stabiilne ja vaim valmis. Laps sünnib detsembris.
 
Ema 23. august 2007, kl 10.02
Nii vanalt, kui Sa ise tunned, et suudad lapse üles kasvatada.
 
kala 23. august 2007, kl 13.05
kui asjale bioloogiliselt läheneda, siis esimene laps võiks hiljemalt 28 ära olla, sest pärast läheb juba raskemaks. ja lapsed võiksid olemas olla 35. eluaastaks, sest peale seda suureneb tunduvalt geneetiliste haiguste oht. ja üldse, mida vanemad on vanemad, seda suurrem oht haigustele aga enne 18 ka pole hea,seega parim aeg 18-35 aastat.
 
S. 23. august 2007, kl 15.41
Kõige õigem postitus!
Kärjäär karääriga, kuid bioloogilised piirangud on esmaplaanis!
 
jup 23. august 2007, kl 16.34
Paraku on jah nii, et lapsi saada saab piiratud aja, karjääri võid teha kuni surmani või kuni enam lihtsalt ei viitsi. Parim aeg on siis, kui on juba mingidki majanduslikud ressursid ja kui ei pea veel vanusega kaasnevatele riskidele mõtlema. ehk siis kuskil 20-30.eluaasta vahel.
 
piiga 23. august 2007, kl 19.20
vanuses ei ole küsimus vaid siis kui on õige aeg...iccc misiganes vanuses sa ka pole, kui sul pole sobivat meest kellega rasestuda, kellega tahad last, kellega tahad koos elada...irw

Edukat rasestumist sulle siis kui oled kaaslase leidnud

Ärgem olgem nii piiratud ja kasti surutud eelarvamustega inimesed, et peaksime olema piiritletud pelgalt vanusest, lapsi võib saada igas vanuses kui seal taga on tugev perekond, kes suudab üksteise rõõmuks elada.

Lapse õnneikkuse astet ei määra vanemate vanus vaid armastus.
 
Kiisu 23. august 2007, kl 20.40
Mul on mees olemas ja kui mõni siin aru ei saanud siis ma ei planeerigi rasestuda:D..Mind lihtsalt huvitas kuna oleks õige aeg..ja ma sain siit mõningatelt inimestelt ka Tarku vastuseid..Äitääh teile..aga no ikka 16-17 see on nii vara nagu ma ei kujuta ettegi kuidas nad hakkama saavad..kahju lausa:)
 
liisu 24. august 2007, kl 14.08
esimene laps võiks tulla perre nii 22-26 eluaasta vahel, ma arvan :) Ise pean hakkama ka varsti asjaga tegelema, 2 aastat veel ja muidu juhtub et jään selelst kategooriast välja, aga tegelikult meil ongi mehega see plaan juba, tuleb vaikselt nahistama hakata. :D
 
mari 24. august 2007, kl 19.10
26 olen(mees 33), tunnen, et kohe mitte ei kisu titte tegema ja kasvatama:S. Ja iga aastaga see tunne (pigem) suureneb!!!! Olen mõelnud käima peale jääda siis kui praegusest elust isu otsa saamas. Ehk 10 a pärast siis kuskil... Mees siis 43a värske isa...kummaline ju...
 
T. 25. august 2007, kl 18.18
Kindlalt enne 30 eluaastat!
 
:)) 28. august 2007, kl 17.25
Bioloogiliselt on jah kõige parem 20-30..siis rasestumisvõimalus ka kõige suurem....Peale selle peaks ema veel igatpidi terve olema ja mis kõige tähtsam: ÕNNELIK ja last soovima.
Mõnele tähendab laps varajases nooruses elu lõppu, mõnele alles elu algust...
 
hukkaja 29. august 2007, kl 10.33
kõige prem on 18 a rasestuda siis oled veel rikkumata tervisega ja tuleb terve laps....
 
poja ja tütrega 06. september 2007, kl 14.51
Ma arvan, et nii alates 20. eluaastast :)
Ise sünnitasin esimese lapse 19 aastaselt ja teine tuli veidi enne 22 sünnipäeva:) Terved ja tublid lapsed. Ise käisin laste kõrvalt ülikoolis.
 
agny 13. september 2007, kl 20.11
Huvitav?! Loen välja - millal peaks lapse(d) ÄRA SAAMA.
Aga alustaks perekonna planeerimisest - kellega laps(ed) üles kasvatada - ehk?!?

Või olen mina ajast ja arust maha jäänud? Et tulevik liigub sinnapoole, et kuna naise viljakas sünnitamismasina aeg on teaduslikult kohustuslik 25-35 aastaselt (hiljem lapsed juba häbenevad oma vanu vanemaid - nagu kommentaariumides lugeda võib) siis suvaliselt viljastuda ja mingi aja pärast suvalise sry tulevase mehe (kasuisaga) lapsed üles kasvatada.

Võiks siis ju spermapangas - tugeva isase spermaga lasta ennast viljastada - vähemalt on mingi jobu geenid välistatud - kui see pole enam oluline kas perekonnas kasvatab lapsi bioloogiline isa või mitte ja hiljem hädaldada kõik mehed on sead.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!