Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Otsin naist, kes tahab last saada
 
Kent 07. september 2007, kl 23.10
Olen vaba, 46a, nn. teise ringi mees. Soliidne, heas vormis, sportik, heade geenidega, igati toimetulev jne. Soovin leida hea figuuri-ja väljanägemisega naist (26-32), kes sooviks last saada. Ilmselgelt soovin ka kooselu. See ei ole niisama pullitegemise kuulutus, vaid tõsine soov leida teadlikult lapse sooviga head naist.
 
? 08. september 2007, kl 02.44
sa oled mingi järjekordne pedofiil või?
tahad endale isiklikku mängukanni?
 
Krõll 08. september 2007, kl 10.11
Kuuluta kuskil arengumaades.Näiteks Indias,Pakistanis,Tais või kuskil Aafrikas.Saad sealt raudselt truu naise,kes sünnitab trobikond järglasi ja geenid saavad uuendatud.
 
mai 08. september 2007, kl 21.29
sulle sobiks ikka veidi vanem, millest sa oma lapsega räägid..
 
lastetu 08. september 2007, kl 22.35
Kas oma sperma oled ikka ära testinud, st oled ikka võimeline lapsi tegema?
 
nu 09. september 2007, kl 22.04
10 aasta pärast oled jälle ilma....siis naisel kõrgaeg, sul sügis käes...
 
Kätlin 09. september 2007, kl 22.10
Äkki jäi parameetreid veel väheks, vahest pikkus, kaal ja ka varanduslik seis lisaks. On ikka mõnel mehel hea arvamus endast, sellist ei tahaks isegi sunniviisiliselt. Kui tahad kangesti mees olla, hoolitse oma esimese ringi laste eest, tõupulli normaalsed naised ei vaja.
 
sry 10. september 2007, kl 00.42
26-32a naine nii vana meest ei vaja.
 
sry veelkord 10. september 2007, kl 00.43
Kui oled realist ... soovitaksin vaadata 40+ naisi ... need ehk tahavad sind.
 
Kätlin 10. september 2007, kl 12.44
Ma juba 36 aga sellise eest põgenen küll nagu katku eest.
 
mõte 10. september 2007, kl 12.52
Mina tahan ja mis nüüd edasi saab? Kus sind näha saaks?
 
miks 11. september 2007, kl 01.17
te kõik siin sõimate inimest ja alandate??? kas viha ei saa kuskil mujal vöja elada..?
 
lill 11. september 2007, kl 05.54
sõimama ei hakka aga tõesti...ma mõtlesin ka et ma 46-st meest küll ei vaja, ise olen 37. õnneks ma ei mahu ka raamidesse ;)
 
Khm 11. september 2007, kl 13.56
Kusjuurs ei taha mõnitada ega halvustada. Lihtsalt lugesin seda kuulutust ja olen nüüd siiras hämmingus. Ise olen 26 ja leian, et mees ja lapse isa võiks maksimaalselt 10 a vanem olla minust. Üle 40 mehega aga ei võtaks lapsi plaanigi. Milleks? Tahaks, et lapsel oleks ikka tõesti isa, kellega saab toredasti aega veeta ja kes ikka kaua ta kõrval ja toeks, mitte, et paarikümneaastaselt peaks poeg juba vanuriga tegelema hakkama.
Ja naisena.... vajaks ka ikka meest, mitte isa endale.
 
ops 11. september 2007, kl 15.00
Siin on ikka kõik päris napakad
 
35-ne vaba noorhärra 11. september 2007, kl 23.23
No teile ei kõlba vist üldse keegi.46 on vana,36 hakkab vanaks saama,26 liiga noor ja tahab veel sarvi maha joosta.Ise olete ka siin 37a,36a ja 26a.Ei ütleks,et mingid noorikud oleksite.
Mees on erinevalt teist võimeline lapsi saama väga kõrge eani.Siin näiteid palju,Toivo Asmer,Andres Raid jne
 
keyry 12. september 2007, kl 12.11
ma loodan,et leiad selle,mida otsid!ma ei saa aru,miks niipalju negatiivseid kommentaare tuli?minu mees on 45 ja mina hetkel 27 ma küll ei ütleks,et ta vana on lapse saamiseks....jõudu ja jaksu sulle selle õige otsimisel:)
 
kle kent 12. september 2007, kl 16.21
head geenid? seda ei saa väita küll mitte!
 
öö 14. september 2007, kl 15.15
Kule, kui palju sul seda raha ikka on, et HEA FIGUURIGA noort naist tahad?
Kui mingi suvaline keskpärane jorss oled, kel pappi aint bemarirondi jaoks, siis vaata parem omavanuseid või 26 aastasid pakse "tüdrukuid".
 
Berit 26. september 2007, kl 11.35
Võtaksin vastu selle ettepaneku,kuid olen abielus.Mees ei saa lapsi,kuid nõustub sellega ,kui leian mehe kes seda teeks
 
tibi 35 29. september 2007, kl 19.15
nuh, ma oleks kah nõus, aga kas lapsendame parem?
 
to Berit 30. september 2007, kl 15.06
Mõtle enne hoolega, kui taolise otsuse teed. Kui mees olemas, on mehe teadmisel teise mehega lapse sigitamine libedal jääl käimin (keegi ei garanteeri ka seda,et katse esimesel(-stel)kordadel õnestub. Sel juhul oleks sobilikum kunstlik viljastamine. Soovitus oli mõeldud selleks, et ennetada edaspidiselt teievahelisi probleeme.
 
Tule taevas appi... 04. oktoober 2007, kl 21.36
... missugune kisa! Olen 32 aastane ja mu meelest pole 46 aastasel mehel häda midagi. Oma mees on 6 aastat vanem, sõpru on igas vanuses, ka 55-aastaseid. Jõudu teemaalgatajale ning jaksa ikka aus olla oma kavatsustes.
 
31a naine 10. oktoober 2007, kl 17.15
Kent, on Sul nn. esimesest ringist ka lapsi?
Kus elad, millega tegeled?
Soovid ainult kooselu või abielu?
 
Cab 11. oktoober 2007, kl 00.41
Ma muidu olen 12 ja tahaks tegelt ka lapsi saada juba või midagi. Aint ma ise mõtlen, et Sa ikka oled liiga noor.. Ma mingi tahaks saada, et 55-75 a noormees tuleks ja mingi sugutaks mind või midagi.. See oleks norm. Ja eks tulevasel pisiperel on ka ju tore hallide lokkide vahel müdistada :) Pärast käime pensionäride klubi "Minejad" kokkutulekult ka läbi. Salme kultuurikeskusest kell 15:00. Pirukaid saab ja sooja teed. Lahe!
 
sry 24. märts 2021, kl 10.29
ma olen 20 kas sobib?
emmklise 03. september 2021, kl 18.25
Seksi tutvumissaidid - http://tonzes.com/sexdatingee.htm Soovitan.
 
N424242 17. juuli 2022, kl 12.55
Irwww sa autor oled ikka paras juhm küll, kui arvad et naised sulle mingiks sünnitusmasinaks tulevad,. Mõne omasuguse ohmu ehk leiad, sest tark naine teades milline piin ja õudus on rasedus ja sünnitus, ei hakka never ennast sedasi retsima, ole sa kui heade geenidega tahes, see ei huvita kedagi. ;))))
tannutannu 17. november 2022, kl 15.52
Mina oleksin valmis aitama üht naist, kes sooviks väga last saada. Mina lapse elus ei osaleks. Kui sul on tõsine soov ja oled selle enda jaoks selgeks mõelnud siis anna endast teada. Meil paul2@mail.ee
 
Tiiit 12. detsember 2022, kl 12.18
Teen ka raha eest lapsi. Ise olen vaadetelt konservatiiv. Liberaste ei salli. Naine voib olla ükstapuha mis vanuses. Pudel viina on alati käepärast. Peamine on regulaarne raha. Ja see et mingit ulme silgutünni haisu ei oleks.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!