Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
kas kõlbulik emaks saama?!
 
vanem naine 17. oktoober 2007, kl 15.15
olen 38 aastane ilus naine, tahaks last, siiani pole leidnud sobivat partnerit,kuna ükski mees minu elus pole lapsi tahtnud, olen ka nooruses aborti teinud. Nüüd olen leidnud mehe, kes sooviks peret, oleme ka paar kuud proovinud, aga ei miskit.
Samas esmasünnitajaks ma ikka vana juba -kohe ei teagi mis teha. Aga isu on suur. On siin keegi, kes ka vanem sünnitaja ja kui kerge oli rasestuda?
 
kah 38 17. oktoober 2007, kl 16.54
Täpselt nagu minu lugu oleks. Mina küll ennast maha kandnud pole ja loodan ikka veel emaks saada. Tõsi küll, rasestumine ei pruugi enam nii kergelt tulla kui 20selt, aga kui tervis on ok, siis ei tohiks vanus takistuseks saada. Minu tutvusringkonnas on mitu meie vanuses naist, kes on hiljuti emaks saanud. Lapsed on neil kõik terved ja tublid. Kuna minu kaaslane isaks saada ei soovi, läksin oma murega kliinikusse. Lõpuks see ettevõtmine ka õnnestus, kuigi aega (ja raha)kulus tunduvalt rohkem, ku ma esialgu ette kujutasin.

Kui sul kindel soov olemas, ära mõtle pikalt ja hakka tegtsema!
 
beatrix 17. oktoober 2007, kl 17.14
muide, maailma mõistes sa ei oleks vana sünnitaja! Eestis on jah, et kui oled juba 30 täis, siis kõik mõnitavad, et mis selline vanamutt enam sünnitab, masendav. Aga mujal maailmas oled sa täitsa normaalses vanuses, et emaks saada. Kui sa sellega loomulikul teed hakkama saad, oled veel eriti tubli, kui mitte, kasuta julgelt abi ja ära põe sellepärast.
 
tark 17. oktoober 2007, kl 19.24
ei ole vana..täitsa paras.:)
 
vanaema 17. oktoober 2007, kl 20.03
Olin vanem ja väga kerge just ei olnud rasestuda.
 
õnnelik naine 17. oktoober 2007, kl 20.07
Sünnitasin pesamuna ka 38-aastaselt. Võrreldes 15 aastat tagasi(mul 2 suuremat last ka) raseduste ja sünnitustega, polnud küll mingit vahet, sünnitus isegi lihtsam. Ja rasedaks jäin ka kergesti. Ma pole küll kunagi aborti teinud. Olen väga rahul, et saan noor emme olla. Tervis ka läks paremaks, ise muutusin nagu kohe nooremaks, isegi kortsud kadusid! Ja liigseid kilosid ka ei tulnud. Olen ikka sama sale. Soovitan väga. Parim otsus! Ja mees, kes on minust tunduvalt vanem, on ka palju nooremaks kohe muutunud, käib palju lapsega ringi ja on väga õnnelik.
 
n 18. oktoober 2007, kl 07.51
Mina ka 37 ja nüüd ootan kolmandat-mis vahe seal ,kas esimest,kolmandat või üheksandat???Vaid sünnitus äkki pisut raskem?Elad üle!
Edu sulle!
 
piloot Pedro Arriba 18. oktoober 2007, kl 10.05
Ekse vanus ole suhteline. Aga paras vanus on siis kui inime on küps. Valmis selleks, ühesõnaga. Ja et ta tahab. Ja ootab.
Paar kuud proovimist on kah vähe, et muret tunda. Pool aastat võiks ikka muretult ära lasta ja muidugi ikka õigel ajal proovida...
 
teemaalgataja 18. oktoober 2007, kl 12.01
Suur, suur tänu Teile positiivsete kommentaaride ja soovituste eest. Süstisite minusse usku ja kindlust oma soovi täideviimiseks!

Ilusat päeva!
N38
 
e 18. oktoober 2007, kl 18.55
Minu ema synnitas mu kolmandaks lapseks 39 aastasena ja olen talle jube tanulik selle eest : ))
 
Õnnelik 18. oktoober 2007, kl 20.15

Vanuse mõttes ikka kõlbulik, kui tervis korras. Mina olen 37.a. (vähem kui poole aasta pärast olen ka juba 38. aastane) ja valmistun teistkordselt emaks saama. Esimene kord õnnestus loomulikul teel, nüüd läheb kunstlikuks viljastamiseks. Ja kui see õnnestub, täitub meie suur unistus. Ära liiga kaua oma vanuses oota, et ehk loomulikul teel õnnestub. Kui pool aastat pole jäänud, siis soovitan arstile minna (N: Nova Vita)ja lasta end uurida. Muidu läheb liiga palju aega.
 
teemaalgatajale 18. oktoober 2007, kl 20.53
ILUS. 38 A LÖTA, LÜTA EIT ON ILUS MUHHAAA
 
mina 19. oktoober 2007, kl 09.33
kui varem pole nagu õige tundunud ja nüüd tundub, siis järelikult ongi nüüd õige aeg!
paar kuud on väga-väga väike aeg. ise olen 25 ja proovinud 1,5a.
kuna sul aeg rohkem kukil :) siis räägi oma murest günekoloogile kohe (mitte ära oota seda 1a mida normaalseks peetakse)
ta oskab soovitada vitamiine, temp.mõõtmist, ov.teste jms

mul ema üks sõbranna sünnitas 40.a teise lapse s.o u 10a tagasi :D
 
heli 21. oktoober 2007, kl 07.59
mina tahaks ka 2 last kuskil enne 30 a ära teha.. ja siis kolmas äkki 30ndate keskel või lõpupoole.
 
y 23. oktoober 2007, kl 13.00
to vanem naine

Ma sinust veel vanem ning olen kui testid ei valeta,siis rase.Kannatust peab olema.
 
arvaja 17. detsember 2007, kl 18.53
No kui teil poole aastaga ikka ei önnestu, siis konsulteeri näiteks Dr. Söritsa firmaga. Ja vöibolla on probleem hoopis partneris, ja tuleks katsetada teise partneriga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!