Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
kus olete analüüsid teinud,enne ivf.
 
sirle 30. november 2007, kl 20.37
selline küsimus siis.
kui olete käinud fertilitases kas siis seal või riiklikus?
 
te 30. november 2007, kl 21.23
Kus sa ivfi teed? Kui keskhaiglas, siis seal nagunii analüüsid ju tasuta. Kui Nova Vitas, siis võid teha analüüsid oma güneka juures ja koopiad nendest NV-sse kaasa küsida.
Mina tegin NV-s need analüüsid, mida veel vaja oli, enamus oli varem tehtud, küsisin enda arstilt koopiad tehtud analüüsidest kaasa.
 
sirle 30. november 2007, kl 21.30
nova vitas olen ja on vaja teha analüüsid,ma ullike läksin riiklikusse oma vana arsti juurde,ja sain nii riielda,lausa kujad oldi,haigekassal pole raha jne.
noo kus mina teadsin,olen nii õnnetu nüüd,oli mul vaja sinna üldse minna.
sain alles negatiivse kogemuse,uhh
palju nv umbes maksavad alguse analüüsid.
 
te 01. detsember 2007, kl 15.43
See, palju need maksvad sõltub ju sellest mida sul vaja teha on...
See ei ole normaalne, et arst su tagasi saatis, kui tahtsid analüüse teha, äkki külastad mõnd teist arsti, kes oleks vastutulelikum. Tegelikult saab osa analüüse teha ka perearst. IVFiks on kindlasti vaja et oleks tehtud hiv ja hepatiit nii mehel kui sinul. Ilmselt tahab NV, et mees teeks enne protseduure ka spermaanalüüsi seal.
Muud analüüsid aga sõltuvad eelkõige põhjusest, miks teid ivfile suunati, ja sellest, kui põhjalikult teid enne uuritud on. Oma arstilt võta kindlasti kaasa koopiad tehtud analüüsidest, et ei peaks neid uuesti tegema hakkama.
Edu sulle :)
 
sirle 01. detsember 2007, kl 16.02
te
jah selle naisarsti suhtumine oli kohutav,ma olen temas väga pettunud.
kibestunud fuuria ootas mind seal kabinetis.
hakkas laimama fertilitast,et neil on raha palju mine tee seal,miks sa siia tulid,tahad oma eaha kokku hoida või jne.
kas sa kirjutaksid mulle meilile.
annika.ruut@mail.ee
 
angel 01. detsember 2007, kl 16.09
mina olen juba neli aastat olnud keskhaiglas ja olen ivf analüüüsid andnud koos mehega ka seal.ja suhtumine on küll igati norm. olnud ja oluliselt odavam on ka
 
epp 01. detsember 2007, kl 19.21
To Sirle...
Küsin igaks juhuks veel üle selle riikliku kohta, kui võib.
Oli see inetu naisarsti kogemus sul Tallinnas Keskhaiglas või Tartus naistekliinikus? Endal plaanis Tallinn, ka algatuseks ikka riiklik pool.
Aga kõige sellega üsna hellaks muutunud, arsti poolset halba kohtlemist küll enam vastu ei peaks.
 
sirle 01. detsember 2007, kl 19.52
eks minagi, olen elus palju läbielanud selle valdkonnaga.
12aastat haiglates väntsutamist siis igasugused uuringud vene ajal,labroskoopia,munajuhade läbi puhumine.
siis kaks emakavälist rasedust üks lõhkes,
ja see nüüd oli nüüd küll üle piiri mis toimus seal naistearsti juures.
ja iivet tahetakse,et tõstaks rahvas,ja selline suhtumine,kohutav.
see oli tallinnas.
muidugi ma ei anna alla,kuid nüüd olen väga põhjalik kelle juurde lähen.
kunagi oli minu arts dr ploom,nüüd pole temast ammu kuulnud,aga väga meeldiv ja tore naine oli.
 
liisa 03. detsember 2007, kl 10.51
mis asi on ivf????
 
Angel 04. detsember 2007, kl 17.16
mina käisin keskh. ja dr.Rass tegeles minuga neli aastat.Ainult kiidusõnad ja nüüd lõpuks õnnestus.
 
epp 05. detsember 2007, kl 20.53
Äkki keskh.-s ka keegi teine arst, kes sellega tegeleb, kust ebameeldivat suhtlemist võimalik kogeda.Olen nüüd ka mujalt seda kuulnud.
Aga tore, dr. Rassi jätan sel juhul meelde.
 
n30 06. detsember 2007, kl 21.17
Mina lasin analüüsid teha Pelgus, kohe nii ütlesingi, et Sõritsa juurde on minek ja mul on vaja teha need-need analüüsid. Mitte mingit puiklemist ma ei kohanud arstilt. Vastupidi, ta sai väga hästi, et saan ju niimoodi hulga raha kokku hoida. Seda enam, et maksumaksjana on mul täielik õigus lasta endale neid analüüse teha. Lõppkokkuvõttes ei maksa ju asja eest haigekassa, vaid meie kõik sh mina ise. Maksumaksjana. Seda võikski nendele arstidele, kes hakkavad midagi haigekassa rahapuudusest sonima, meelde tuletada.
 
tulevane kaksikute ema 09. detsember 2007, kl 16.50
mina käisin ka dr. Rassi juures keskhaiglas ja protseduurid kokku koos munasarja kontrastuuringu, laporoskoopia jne. läks aega aasta. olen väga, väga rahul.
 
angela 10. detsember 2007, kl 13.23
tänu dr.Rassile olen ka tulevane kaksikute ema
 
Endine IVFitaja 12. detsember 2007, kl 10.59
Olemas IVF foorum - sellest on palju abi...
 
heh 12. detsember 2007, kl 15.14
Ei ole abi, suht ylbed naised seal, kui julged kurtma tulla, et 1,5a pole rasestunud, siis suhtutakse umbes nii, et misasja, lolliks läksid vöi, nii vähe ju jne. Umbes nii, et kui 10a proovind pole, siis pole mingi mure.
 
tinn 14. detsember 2007, kl 19.41
Aga missuguse arsti eest seal keskhaiglas siis hoiduma peaks, kes suhelda ei suuda või ei oska?
Tõenäoliselt kõik ju dr.Rassi juurde ei pruugi pääseda?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!