Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
kunstlik viljastamine
 
minni 06. detsember 2007, kl 17.22
kellele tehtud, mismoodi see käib? seis siis selline, et mian ei saa normaalsel teel, kuna üks munasari ja see ka läbimatu:(
 
hh 06. detsember 2007, kl 17.42
munasari ei saa olla läbimatu, jutt käib ilmselt munajuhast.
Aga pane aeg kinni spetsialisti juurde ja saad kõigile oma küsimustele vastused.
 
... 06. detsember 2007, kl 20.25
täiesti läbitud protseduur ja positiivne. kui on huvi jäta oma meili aadress
 
T 07. detsember 2007, kl 21.07
ei ole seal midagi õudset. umbes selline.lehmale siirdatakse pika süstlaga pulli sperma.
 
to T 07. detsember 2007, kl 23.07
Küll mõni võib ikka õel ja haiglaselt rõve olla. Loodan, et sina oled ka ainuke kellele nii tehakse Igasugu viljastust.
 
angela 10. detsember 2007, kl 13.18
mina jamasin neli aastat.nüüd lõpuks õnnestus ja ootan kaksikuid.igatahes käega ei tohi lüüa.raske on aga saab hakkama
 
hmmm 10. detsember 2007, kl 18.37
angela
4aastat,kui tohib küsida miks sul ei õnnestunud.ja mitu korda siis?
 
miia 11. detsember 2007, kl 17.48
see on üks pikk ja kallis protseduur. valutu muidugi. kannatlik ja rahulikku närvi peab olema. muideks see ei ole üldse vale , mida T. kirjutab. umbes täpselt ta pannaksegi. läbitud protseduur. oman kaksikuid. eelmise (loomulikul teel) raseduse ja viimase(kuntsviljastus) vahe oli 7a.
 
... 11. detsember 2007, kl 20.38
konsulteeri siiski arstiga, sest siit sa päris vastust oma küsimusele ei saa. ka minul on see tee läbitud ja ootan kaksikuid. ravi, maksumus, valulikkus, protseduuri pikkus jne. sõltub eelkõige ikkagi ravi vajalikkusest ja põhjusest. hoian sulle pöialt. :D
 
tiigrikutsu 12. detsember 2007, kl 10.54
On olemas IVFitajate foorum, kust palju infot võimalik saada... Kirjuta mulle tiigrikutsu123@gmail.com ja saadan lingi!
 
viimasele 12. detsember 2007, kl 15.10
Linki vöib nyydka avalikult anda.
www. imedevaikefoorum.pri
 
minni 13. detsember 2007, kl 08.43
to ... meili adress on meiekoos1@hot.ee
olen huvitatud et räägid sellest pikemalt
tänud:)
 
- 13. detsember 2007, kl 22.14
viljastamise osa oli veidi õudne sest kartsin aga mees oli juures. pika sellise süstla moodi pipetiga pmst siseneb arst. laseb selle munaraku koos mingi vedelikuga sisse. ootab veidi niiet see toru on sees et oleks kindel et ta sealt küljest ära tuleks. siis kontrollitakse et kas ikka tuli see sisu sinu sisse, et ega ta selle asja otsas veel pole. valus see pole. pea lõdvestuma ja veidi ebamugav on ainult. aga valu pole.
 
... 13. detsember 2007, kl 22.15
to minni. proovisin sulle maili saata, aga ei tea, kas saad kätte või ei. ta saadab selle mulle tagasi ja ütleb, et ei saa saata kirja sellele aadressile. sry
 
minni 15. detsember 2007, kl 12.02
to... ole hea proovi uuesti, ma tühjendasin hoolega postkasti vahepeal!
 
kurvake 06. jaanuar 2008, kl 00.53
tere...tahan hakata seda kõike tegema...kas saaksite sellest pikemalt ja lähemalt rääkida.oleksin väga tänulik.
 
... 07. jaanuar 2008, kl 13.39
lõpp raske on rääkida, kuidas see kõik käib. oleneb ju miks sul seda vaja on. kas on viga sinus või mehes? kas oled kunagi enne rasestunud või ei? mis vea pärast see protseduur alguse saab jne, jne, jne??? ivfi ei tehta kõigile samadel põhjustel, samat moodi ja samade ravimitega.
 
kurvake 07. jaanuar 2008, kl 15.04
to...
tänud vastamast. viga on minus- juhasid pole ...lõhkesid 91aastal juba ...ja nüüd olen juba 35.lähen konsultatsioonile kuu lõpus...et kas ikka on võimalus...aga keskmiselt kui kaua see kõik aega võtab?
 
... 07. jaanuar 2008, kl 20.48
võimalus on. ise pead tugev olema ja masendust vältima, kui esimene kord ei õnnestugi. laporoskoopiaga kokku läks minul aasta.2006 oktoober tegin vajalikud uuringud. 2006 november tehti laporoskoopia. taastumis aeg oli mingi 2-2,5 kuud. 2007 veebruar algas ravi. ravi kestis kokku 1.5 kuud. 2007 märtsi lõpp tehti esimene IVF. maksma läks kõik kokku 22 000. katse ebaõnnestus. 2-3 kuud oli taastumis aeg. august 2007 sai uus teekond ette võetud. oktoober 2007 toimus teine IVF katse. maksma läks seekord 27 000, aga ravi oli veidike pikem ka. nädala jagu pikenes. aga nüüd jään aprilli lõpus dekreeti. ja juuni lõpp sünnitan kaksikud. ;DD
 
kurvake 08. jaanuar 2008, kl 14.00
to ...
tänud sulle ja palju palju õnne...natuke hirmutav on see kõik aga tite igatsus ja tahtmine on niiiiiiiii suur ,üritan kõigest hingest olla poitiivne...tänud sulle veelkord.
 
kkk 09. jaanuar 2008, kl 19.10
kas oskab keegi öelda miks ei saa kuidagi sellele aadressile www.imedevaikefoorum.pri.....reg.aga ei pääse sisse????????
 
k.a 12. november 2009, kl 20.05
Tere...
to:... tahaksin sellest l2hemalt teada kuidas see k2ib jne...
ma tahaksin ka seda proovida, mehe viga:(
meil: krisske12@hot.ee
kui kellegil nõuandeid või soovitusi!
 
vv 13. november 2009, kl 20.41
Rega imedevaikefoorum.pri.ee
 
k. 17. november 2009, kl 14.45
Minul on käsil teine katse. Rallisin ka kaua arstide vahet ja siis avastati I astme endo. Meie tite teol on käsil üheksas aasta. Esimene katse ka ebaõnnestus. Minu meelest on kõige õudsem selle asja juures enda süstimine ja veelgi kõhedam munarakkude võtmine- piisavalt valulik protseduur. Minul nii palju raha veel läinud ei ole nagu siin eelnev naine kirjutas. Esimene kord kunsliku viljastamist läks maksma ca.9000.- eek-ga , kuid teine kord, mis praegu käsil on ka teine raviskeem ja sama palju juba maksma läinud, palju veel ravimitele läheb ei tea veel. Nii palju , et ma ei käi erakliinikus, kahjuks pole enam sellist finantsi taga.
Eks püüan isegi olla positiivne aga katsu olla. Igati raske. Ehk õnnestub meil sellel jõuludel oma esimesed triibud püüda.
Päikest ja jõudu kõigile, ülla eesmärgi nimel.
 
k 17. november 2009, kl 15.43
Mina olen ka selle kadalipu läbi teinud. Õnnestus 3 katse ja kaksikud on minul.
 
maia 27. november 2009, kl 13.04
palun soovitage arsti või kliinikut, kust kogu kadalipuga pihta hakata. endal ootab see ees...
 
j 27. november 2009, kl 16.54
Nova Vitas Viimsis dr.Karits ja dr.Talving supper arstid.
 
Razer 27. november 2009, kl 18.41
http://www.imedevaikefoorum.pri.ee/
 
kat 03. detsember 2009, kl 14.15
minul kasvab 30 000.-:)haigekassa maksab sulle raviraha tagasi. ning eespool kirjeldatud protseduur oli mul ka sama, kuid minul õnnestus kohe esimesel korral. hoian sulle pöialt:)
 
. 11. august 2010, kl 15.46
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!