Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Rasestumine: Kuidas aru saada?
 
Mina 10. detsember 2011, kl 13.39
üks väga hea leht on meelespea.net
kui menstruatsioon on regulaarne siis saab arvutada nii
14 päeva enne menstruatsiooni on ovulatsioon siis 2 päeva enne ovulatsiooni ja 2 päeva pärast on rasestumise tõenäosus kõige suurem
 
tahaks väga teada .. 02. jaanuar 2012, kl 17.19
Olin ühe poisiga umbes 2 nädalat tagasi vahekorras , ja nüüd valutab mul kõht olen hakand palju sööma vahest on nii et ei taha üldse süüa aga mingi hetk läheb kõht nii tühjaks ,et kohe lausa paha hakkab .
Tahaks väga teada mis eelistused v mis asjad märku annavad et rase oled P
 
tahaks väga teada .. 02. jaanuar 2012, kl 17.28
Kas puusad hakkavad ka valutama ?
 
mhh 03. jaanuar 2012, kl 14.04
umbes 5 päeva enne seda, kui päevad oleksid pidanud hakkama, hakkasid alakõhus päevade moodi valud (mitte eriti tugevad). igasugused isud ja muu selline tulid ikka siis, kui päevad olid juba ära jäänud.
 
Probleem 23. jaanuar 2012, kl 17.23
Tere!
Olen 16a.Kahtlustan et olen rase.
Ma tahaks juba teada kas olen või mitte.
Päevad on hilinenud küll,aga kuidas kiiremini teada saada kas olen rase või mitte?
Aidake?!
 
testiga 24. jaanuar 2012, kl 03.42
tee rasedustest, kui ise ei oska siis mine noortenõuandlsse seal tehakse.
 
teemaagatajale 30. jaanuar 2012, kl 04.04
Loe oma juttu nüüd 3 aastat hiljem..........
 
Aga 04. veebruar 2012, kl 00.55
minul on C vitamiini puudus viina joomisest. Veresooned on haprad, lõhkevad ja tekivad sinikad. Ninast ka tuleb mõnikord verd. Mandariine ei jõua osta - ostaks õlut.
 
Aga 04. veebruar 2012, kl 01.04
naisel mul, jälle olid mingid tsüstid. Pisemad aga mitmed. Vahest vist lõhkesid ka ja tekitasid talle mingeid vaid temale arusaadavaid ebamugavusi ning minu arust mõttetut paha tuju. Koos sünnitamisega kadusid kõik tsüstid. Vaikus. Poeg nüüd, saab gümnaasiumis hakkama.
 
Inna 05. veebruar 2012, kl 23.12
Kas tsükkel on see aeg, mis jääb eelmiste päevade lõppemise ja uute päevade alguse vahele?
Ja millisest päevast ma loen lõppemise päeva, kas sellest, kui üldse sellel päeval enam ei määri?
 
Marianna 28. veebruar 2012, kl 00.29
Mina olen juba kaks ära sünnitanud ma olen 100%kindel et sa oled rase aga ämmaemanda juurde minna siis oled vähemald kindel et oled rase :D
 
d 28. veebruar 2012, kl 11.32
tsükkel loetakse ikka päevade esimesest päevast uute päevade alguseni
 
6nnelik emme 28. aprill 2012, kl 21.29
K2isin aasta alguses arsti juures sama murega.P6ruta kuidas tahad,aga mittemidagi.Lootus hakkas vaikselt h22buma.Arst vaatas yle ja soovitas syya Wellvomanit,see pidi aitama kindlasti.Lasime mehega samas vaimus edasi,kord p2vas s6in yhe tableti.Paki peal kirjas et U.K nr 1..ei saanud s6nast aru.M6tlesin et kui see nii kallis on ja nii kiidetud siis j2relikult peab aitama.Nyyd 2,5 kuud rase,beebi tuleb Novembris,mehele juubelikingiks.
 
Mia1 01. mai 2012, kl 13.02
uskumatu teema, või pigem - uskumatu millised küsimused. ja sellised lapsed teevad lapsi???

kallid naised, kasvage enne, saage targemaks ja siis alles on paras aeg emaks saada. laps ei ole ilus minikoer, millega eputada.
 
Maria . 11. juuni 2012, kl 06.37
Hei ! Äkki oskate aidata ! Mul selline asi , et olin oma poisiga vahekorras ilma kaitsevahendita , 2 päeva pärast seda hakkasid mul päevad . Aga nüüd on juba pea 2 pool kuud kui mul päevi pole , sööögi isu jube suur , kõht nagu kasvab ja nagu ei kasva kka , vahepeal on kõhus krambid , rinnad on suuremaks läinud ja nibud tumedamaks , aga rasestumis test näitas pool kuud tagasi et ma pole rase ? mis te arvate kas test võib valetada või asi muus ?
 
heia :) 30. juuni 2012, kl 23.52
Tere Tere !! Ma tahaksin teada neidudelt,kes on juba rasedad olnud,et kas on võimalik,et ma olen tita ootel ? Nimelt olin ma vahekorras kaks nädalat tagasi.Sümptomid : iiveldus,silme eest läheb mustaks kui püsti tulen ja pea hakkab ringi käima,peab kusagilt kinni hoidma enne kui edasi saab liikuda,pidevalt jube väsimus,söögiisud on ka nii nagu nad on,mõnikord ainult sööks & sööks kuid siis jälle ajab söömine iiveldama(varem ma jumaldasin merevaiku,aga nüüd üksnes mõte selle söömisest ajab südame pahaks),suitsetan(tean et see on paha ja üritan vaikselt maha jätta) kuid viimase nädala-pooleteist jooksul läheb ainult umbes pool suitsu alla,tujude pidev muutumine,jõuetus,uimasus,unisus,kõhukuju on ka imelik(kuigi äkki see võib olla ülemõtlemisest),rinnad on imelikud,ei oskagi seletada millised.Olen kaks rasedustesti teinud,mõlemad negatiivsed.Nüüd üritan järgmisel nädalal testi teha,kuna ise elan maakohas siis on tüütu bussidega sõita (ja kui bussiga sõidan siis seest nagu keeraks vmt).Kuid foorumitest lugedes on selline tunne,et rase mis rase.Kuigi ei tea.Poisiga tahame väga last Samas kardan testi teha kuna pärast jälle oleme poisiga nii pettunud... Jään vastust ootama,aitähh vastajatele
 
viimasele 05. juuli 2012, kl 11.49
kõige kindlam oleks ikkagi minna naistearsti juurde! Kas päevad on ka ära jäänud? Samas kui väga tahad võid ka ennast rasedaks mõelda...
 
Callah. 25. märts 2013, kl 22.21
Igal naisel on menses erineval ajal ja erineva pikkusega.
See et sa sööd mandariine,ei tähenda kohe et sa rase oled.Ma söön ka talvel palju mandariine aga näe,rase ei ole...
Lihtsalt osta see test ja tee see hommikul,kuna siis uriin kõige puhtam..võid ka õhtul teha aga vastus võib olal negatiivne ..:D
 
marjaliisa 31. juuli 2013, kl 16.19
Mull selline küsmimuset kui nainel võib ühest rinnast valged piima tulla kas siis võib rase olla naine we
 
Rajaleidja83 14. august 2013, kl 23.17
Tüdruk19N Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul selline probleem. Tahan jubedalt last saada
> ja oleme mehega üritanud ka. Mehe sõber ütles, et
> 5. päeva jooksul peale päevi on kõige suurem võima
> lus rasestuda. Olime kõik need 5 päeva vahekorras
> ja peale ka veel ja ühtäkki on mul tohutu isu mand
> ariinide järele. Ma söön iga päev vähemalt 2- 3 kg
> . mandariine. Tahaks teada, kas olen juba rase, ku
> id veel on vara. Söögisu on kahh .. Nagu ta on. Üh
> el hetkel tahan, järgmisel mitte. Ainult mandariin
> id, mandariinid, mandariinid. Eile tekkis isu heer
> inga ja vahukoore järgi. Sõin ära ja väga hea oli.
> Tahaks veel.. Mille järgi ma saan aru, et olen ra
> se? Päevad hakkavad ka alles kuu lõpus ja mul pole
> kannatust nii kaua oodata. Mida teha!? :S

Ise kirjutan ise vastan?
 
Pille 24. september 2013, kl 20.52
Miks eestlased nii ülbed ja kadedad on. Küsiti küsimus, sest ei teatud vastust ja sellise ülbusega vastatakse.
 
Pille 24. september 2013, kl 20.54
Eks see siin nii ongi. Kõik ainult teevad maha või targutavad, aga küsimustele ei vasta.
 
kikz 25. september 2013, kl 12.24
Mina jäin rasedaks vahetult enne päevi, ultraheli järgi sai arvestada, et juuni alguses ja kui aju natuke ragistasin, siis võib öelda, et kuskil 2 päeva enne päevi, ja eks see väike veritsus mida mina menstruatsiooniks pidasin, oli midagi muud. :)
 
mures 16. aprill 2015, kl 16.03
Ma pole küll vahekorras olnud aga olin poisiga vannis kas sellest võib rasedaks jääda?
 
Tere 27. aprill 2015, kl 20.50
Rääkige veel nippidest kuidas rasedaks jääda :)
 
.... 27. aprill 2015, kl 20.52
Minul jäi kh päevad ära, käisin naistearsti juures,aga tema ei öelnud sõnagi selle kohta,et peaks rase olema vms.. kuigi oleme proovinud kll
 
Loreen 23. juuli 2017, kl 11.13
Paar päeva tagasi juhtus selline asi et olin vahekorras, ise ma ei saanud sellest midagi aru. Alles nüüd poiss ütles et umbes 20 sekundiks oli vahekord kaitsmata, eelmised päevad olid mul 4ndal juulil nii et järgmisteni on päris pikalt aega, nii kui teada sain et võis toimuda soovimatu rasestumine, pole minutitki magada saanud, kardan väga et jäin rasedaks, samuti on alaealistel abordi tegemiseks vaja vanema luba aga mu ema on väga kitsarinnaline selliste asjade suhtes ja arvab et seksuaalvahekorda ei tohiks olla enne 20ndat eluaastat aga mina olen alles 15 ja juba juhtus. Kas keegi oskab midagi soovitada? Kas keegi oskab öelda kui palju maksab abort (elan Tartus )? Ei leidnud abordi hinna kohta eriti andmeid kuid kas on võimalik et abort on alla 100€?
Paluks kiiret abi!
 
ema 25. juuli 2017, kl 19.42
Loen ja ei suuda uskuda, et tänapäeval kui info on nii kättesaadav, on noored rumalamad kui vene ajal.
 
Loreen 26. juuli 2017, kl 09.08
ema Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loen ja ei suuda uskuda, et tänapäeval kui info on
> nii kättesaadav, on noored rumalamad kui vene aja
> l.
Selle asemel et midagi halba öelda võiks aidata
 
ema 26. juuli 2017, kl 16.16
Ma ei öelnud halba, vaid ütlesin nii nagu on. Googel kubiseb ju infost, miks te ei kasuta seda?.
Aga annan ka nõu, kes soovib. Ostke apteegist rasedustest ja ongi vastus käes. Igasugu kaudsete sümptomite põhjal tänapäeval oleteda ja muretseda pole mõtet. Mis puutub rasedaks jäämisse, siis ühe koha pealt google vaikib ja need on erandid. Rasedaks võib jääda igal ajal, ka mensu ajal on jäädud. Kuidas see on võimalik, ka mina ei tea, aga tean ise ühte naist, kelle laps sai alguse mensu keskel toimuvast vahekorrast. Mina olen ka erand, sest kaks rasedust sai mul alguse tsükli 5-l päeval, teine päev enne oodatava mensu algust. Järelikult võib munarakk küpseda palju varem või vastupidi hiljem ja seemnerakk võib oodata kauem kui arstiteadus väidab. Kui laps tahab ikka sündida, siis ta leiab selle võimaluse :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!