Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Päevad jäävad ära aga test negatiivne
 
Pipi 24. jaanuar 2008, kl 16.39
minuga on asjalood nii, et nüüd juba teist kuud päevad ära jäänud aga test on negatiivne...paar päeva tagasi oli iiveldushood aga siis läksid jälle üle....eelmine aasta umbes samal ajal oli ka nii ,et päevad jäid ära aga rasedusest ei midagi....arst ütles, et see on tingitud hormooni tasemest....ma kardan, et see võib mõjutada minu rasedaks jäämist....kas on kellelgi veel samamoodi?
 
V.K 24. jaanuar 2008, kl 19.13
Tere,

mul sama lugu - 2 kuud tagasi lõpetasin EVRA plaastrite kasutamise ning päevad on 2 kuud ära jäänud. Olen teinud korduvaid teste, negatiivne :( soovime mehega väga last saada. Saan aru, et plaastrite kasutamise lõpetamisega kaasnevad organismis muutused ning päevad võivad hilineda, kuid 2 kuud!? Arsti juurde sain numbri 4.veebruariks, eks siis vaatan, mis ta ütleb. Loodan väga, et olen varsti titaootel :)
 
mari 27. jaanuar 2008, kl 14.47
plaastreid pole kasutanud ,aga kas teate ,et ennast võib täiega rasedaks mõelda ,see soov on nii suur ,tulevad täiega raseduse tundemärgid-isegi kõht võib hakata kasvama ,iiveldus jne. ,laske end vabaks ,küll laps tuleb -ärge öelge ,et teil kõigil on sellega jama ,mul tuleb hirm -endal kaks tüdrukut .
peale vahekorda ei tasu kohe pesema ka joosta ,keegi hoidis isegi jalgu peale vahekorda üleval-keegi võtab asjarahulikult ,teine võimleb ....
hoian kõigile tite ootajatele pöialt !
 
aksa 30. jaanuar 2008, kl 12.53
mull on samamoodi päevi ole olnud juba mitu kuud ja rase ka pole on täielikud raseduse tunne märgid.tupest tuleb mingit kummalist ollust kas keegi teab milles on asi ja vahel on kohus jubetad valud.
 
keegikolmas 04. veebruar 2008, kl 17.01
Minul jäid 3 kuud päevad ära, mõtlesin ka vist ennas rasedaks juba, soov nii suur.aga kui arsti juurde läksin ja teste lasin teha tuli välja et mingi hormooni tase on väga väga madal.Sain rohud ja asi hakkas uuesti korralikult tööle ja nüüd siis üritame uuesti.Aga kindlasti tuleb minna arsti juurde ja kui mingi viga on tuleb kiiremas korras seda ravima hakkata!
 
pipi 06. veebruar 2008, kl 19.41
Käisin ka nüüd arsti juures ära ja minul siiski sama viga mis "keegikolmandal"...et hormooni tasemest tingitud....esmapäeval lähen arsti juurde ja siis kirjutab mulle kindlasti mingid tabletid või süstid
 
V.K 12. veebruar 2008, kl 20.50
Mina käisin ka eelmisel nädalal arsti juures ja tuli välja, et plaastrite kasutamise lõptamisel võivad päevad kuni pooleks aastaks ära jääda. Mul olid viimati 8.detsember, leppisime arstiga kokku, et kui märtsikuu lõpuks pole tagasi tulnud, siis kutsub ta need välja. Ootan ikka triipe :)
 
palun aidake! 08. november 2008, kl 15.59
mul jäid päevad , ära ja test on ka negatiivne . kas on ka selline võimalus et ma ei saa enam lapsi .
 
mann 17. veebruar 2009, kl 20.32
hehh mul pole ka päevi juba 6 kuud ja ei tea kas hakkavad kah millalgi üldse!!! mul on polütsustilised munasarjad selles vist asi ongi.aga siiski ootan oma päevi edasi. edu teile
 
ootan last või päevi 10. märts 2009, kl 19.30
mul jäid esimest korda päevad ära ja test oli negatiivne.nüüd ootan vereanalüüsi tulemusi siis saan teada kas saan emaks.aga põhjuseid peaks olema erinevaid kuid arst pakkus välja ikka selle kõige karmima võimaluse....olen kuulnud et stress pidi ka mõjutama niiet päevad ära jäävad või mis???
 
Maria 07. oktoober 2009, kl 15.51
Mul samasugune teema , päevad peaksid juba olema aga ei ole. Tegin 2 korda rasedustesti, näitasid mõlemat negatiivset tulemust. Miks päevi ei ole? Esimest korda selline asi.
 
Eve 15. oktoober 2009, kl 19.00
Minul sama teema...4.okt.pidid päevad hakkama,aga siia maani ple miskit:(Tänasega siis juba 12 päeva yle.Tegin eile yhe testi(neg.)ja täna sama lugu.Nyyd siis ongi kaks varianti:kas rase või siis need tyytud päevad:)Loodame parimat:)
 
Eve 19. oktoober 2009, kl 01.59
Nyyd on päevad 16 päeva ära jäänud,teste pole vahepeal teinud.Homme,ehk siis täna teen hommikul uuesti proovi:)Annan siis teada:)
 
Eve 26. oktoober 2009, kl 22.30
Päevad ei ole siiamaani hakanud:S Täna juba 26.okt.See teeb juba 23 päeva.Olen ka teste teinud,aga ikka ei näita miskit:(
Kolmap. 28.okt lähen nyyd arsti juurde ja eks siis paistab,mis mul on.Ikka loodan parimat:)
 
k 27. oktoober 2009, kl 20.47
Eve, anna siis teada, kuidas arstil läks ja milles põhjus. Loodan, et kõik ikka ok ja midagi tõsist ei ole.
 
Eve 28. oktoober 2009, kl 18.53
Täna käisin arsti juures.Veel ei saanud teada,aga tehti vereanalüüs ja homme saan siis teada:)Oeh..Loodan positiivset vastust:)
 
Eve 29. oktoober 2009, kl 15.56
Sain siis täna vereanalüüside vastused-kahjuks veri ei näidanud rasedust:( Olen tõesti murest murtud...Nüüd pean siis mööda arste käima hakkama.Loodan,et midagi väga hullu ei ole ja kõik normaliseerub.Aga äkki Teil kellegil on olnud selline samasugune situatsoon ja saaksite mind veidi rahustada?Oleksin väga tänulik..
 
lilli 26. november 2009, kl 20.17
Minul ka sama jama:)Päevad pidid juba nädal tagasi algama, aga ei midagi ja tegin ka testi ära-neg. Püüan endal kogu aeg sisendada, et ära mõtle ennast rasedaks, aga ikka ju loodan. Ma juba arvan et kujutan endale ka sümptomeid ette- rinnad tundlikud, keha temp. on tõusnud 37,0-37,3 juba neli päeva(pidi olema ka raseduse sümptom).
Aga tuleb mis tuleb, eks siis uuele katsele:)
 
kah mure 28. november 2009, kl 18.59
Mul oli Ov umbes 17 päeva tagasi, aga päevi pole ikka ja rase ka pole. Ei tea, see kuu vist ei hakkagi päev i. Samas imestan miks, kui rase ei ole, siis peaks ju hakkama, 2 nädalat juba tublisti OV-st üle.
 
Eve 28. november 2009, kl 23.17
Mul ei ole siia maani päevi hakanud:S Täitsa hull.4.okt.pidid hakkama..vahepeal ei olnud miskit,siis 5.nov.oli aint paar päeva selline pruunikas voolus..peale seda käisin ka arsti juures..arst ütles,et midagi nagu oleks..aga nagu ei ole kaa.Süda on aeg-ajalt ikka paha ja sellist vormi pole mul kaa kunagi olnud(mõtlen kõhtu,mis mul ees on).Homme teen veel ühe testi (olen neid juba mitmeid teinud).Sõbranna rääkis,et tema käis ka arsti juures ja ei midagi,kõik testid neg.ja siis arvas,et on niisama kaalust juurde võtnud,läks uuesti arsti juurde ja wollaaa..olete viiendat kuud rase:)Aga ikkagi,kuidas need testid nii valesti saavad nädata..uskumatu lihtsalt.Neid lugusid on mitmeid.Aga kõigile,kes sama sooviga,last saada-jõudu ja jaksu:)
 
triip 06. detsember 2009, kl 16.30
To Eve: kas päevad on hakkanud nüüd?
 
miu 19. august 2010, kl 11.11
Ise ka täitsa mures. Päevad jäid ära, kuid mitu testi on näidanud negatiivset. Vahekorras sai küll oldud kaitstult ja olin väga hoolikas, kuna pidin sundolukorras lõpetama ka pillide võtmise kuskil 3 kuud tagasi ära. Nüüd ei teagi mida teha, sest alakõhus vahetevahel torkelised valud ja rinnadki hellad, kuid teste juba nii palju teinud ja see näitab ikka sama. Arsti juurde ka aeg alles paari nädala pärast.
 
Tüdruk. 20. august 2010, kl 20.52
Mul koguaeg päevad hilinevad või tulevad liiga vara. On olnud aegu, kus vahe on 28-31 päeva ja teinekord 14-20 päeva.
Aga ma sain juba arstilt teada, et asi on mul veres, veri kehv ja seega ka päevad kõiguvad.

Ja lapsesaamisega olen ma rahulik. Küll laps tuleb siis kui tahab, lihtsalt ette planeerima ja lootma ma ei hakka :)

Jõudu ja jaksu teile.
 
mikki 30. november 2010, kl 19.51
Kallid naised minul sama mure nüütseks kaks nädalalt täis kui päevad pidid hakkama ja olema, tegin ka testi oli neg. olen murest pisareteni murtut otsin kiiresti arsti juurde aega, et vastust saada mis toimub :S, edu teile loodan et meil kõigil mured lahenevad
 
* 04. mai 2011, kl 16.58
Olen alles laps ja seega kindlasti rase ei ole. mulgi oli ov ära ja jäin ootama , aga päevi ei tulnud nüüd on järgmine kuu ja olen tõsiselt mures.Mida teha?
 
Aga 05. mai 2011, kl 13.57
Aga mina tahaksin küsida, kui õrn on "õrn" triip? Paljud kirjutavad, et raseduse alguses oli õhkõrn triip, vaevunähtav triip.... Et kas seda peab siis kohe mitme nurga alt ja luubiga uurima või on ikka korralikult nähtav?
 
Triibud 05. mai 2011, kl 13.59
Õhkõrn triip on ikka palja silmaga näha :). Luubifa uurima ei pea. Ta on lihtsalt selline väga hele.
 
Katja 19. mai 2011, kl 15.56
Me oleme mehega jaanuarist alates kaitsmata vahekorras ja alguses jäid ka päevad hiljaks umbes paar nädalat ja kõht tuikas pidevalt, olin kindel, et olen juba rase :) siis tulid päevad - paar päeva määris, ükspäev tuli natuke verd ka - väga ebaharilik minu puhul. Järgmine kuu olid päevad siis ka juba kaks nädalat hiljaks jäänud, käisin arsti juures, tehti ultraheli ja saadeti vereanalüüsile Enda tehtud rasedustestid olid negatiivsed. Koguaeg tundus, et kõht on juba ees, pidevad gaasid ja wc's käisin tihti. Arst ei näinud midagi ja veretest ei näidanud ka midagi. Rinnad ka ei olnud valusad. Lõpuks kui juba kolm nädalat üle oli läinud, algasid päevad. Kestsid vist normaalselt. Aga ikkagi oli tunne, et kõht suurem kui tavaliselt. Sellel kuul läksid rinnad kolm nädalat enne päevade algust tohutult valusaks, puudutada ei saanud, kõndida oli ka väga ebamugav, magada oli ka raske ja valus. Mul ei ole kunagi rinnad nii valusad olnud. Vahepeal olid pisaras silmis. Ja ikkagi olid testid negatiivsed.

Aga päevad algasid ikkagi normaalsel ajal ja on kestnud nüüd viis päeva. Valu rindadest on enam-vähem kadunud, suuremad tunduvad nad ikka. Kõht õrnalt veel tuikab, aga ma arvan, et ma ise sisendan endale seda. Ja suurem on ta ikkagi :) mitte oluliselt ja märgatavalt, aga häiriv enda jaoks. Gaasid ka. Mul pole kunagi varem selliseid muresid olnud. Ja mul on tunne, et ma tunnen igat asja mis mul kõhus toimub. Ma olen veendunud, et see on mul lihtsalt suurest tahtmisest :) ja ülemõtlemisest. Tüütu on veidikene.

Wc's käin ikkagi suhteliselt tihti. Ja mingid pisikesed torkivad valud on rindades veel ka. Kuigi ma rase ei ole, siis mingi osa minust ikkagi salamisi loodab, et äkki siiski :)

Nii lihtne on ennast rasedaks mõelda, täiesti hämmastav....
 
Tüdruk 15. juuli 2011, kl 18.57
pole olnud 4kuud päevi, umbes 2 kuud tagasi tegin testi ,mis oli negatiivne. nüüd paar päeva tagasi tegin uue testi, mis oli sammuti negatiivne.. Kaal mul tõusnud pole, pigem langend.. Kas ma võin olla rase ? Või tingitud hormooni tasemest?
 
K 30. juuli 2011, kl 03.39
Teema sama, viimased päevad algasid 3 kuud tagasi, olen kokku 5 testi teinud ja kõik ilusad negatiivsed. Minu mure aga teist erinevalt selles, et ei taha rasedaks jääda ja ootan oma päevi, mille algusega oli ja on plaan tablettide söömist jätkata, millest pooleks aastaks pausi tegin. Tahaks loota, et selliseid asju ikka ei juhtu et testid negatiivsed ja arstile minnes positiivne. Nii oleks nii ühe kui teise soovijatele hea:) Hormoonitaseme kõikumine on igati loogiline tuleb kui eelnevalt on plaastrite ja tablettidega vms ise vabatahtlikult hormoone reguleeritud...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!