Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lapsesoov
Et kuidas siis last teha?
 
Lara 24. märts 2008, kl 23.46
Selline eluline küsimus... Kui ei tea ma midagi oma ovulatsiooniaegadest ja tükli pikkus ei ole ka kindel iga kuu.
 
Nelli 25. märts 2008, kl 01.46
Vanasti ei teadnud keegi ovulatsioonist midagi ja sünnitati ka lapsi. Rohkem kui tänapäeval. Lihtsalt ela regulaarset suguelu ja ära ennast liialt stressa selle rasedaksjäämisega! Küll siis ühel hetkel tuleb meeldiv üllatus ka.
 
mannu 25. märts 2008, kl 12.21
Mul sama soov:)

Ka suurt midagi ei tea õigest ajast. natuke uurisin ja sain niipalju selgust, et asjaga sai täpselt õigetel päevadel pihta hakatud. usun, et tõenäosus on suhteliselt suur.
Mehega arutasime, ja usume, et kui tita tahab tulla, siis küll ta tuleb:)
 
ullmees 26. märts 2008, kl 10.52
Kuidas teha??Soovitan seksides...
 
teadjamutt 26. märts 2008, kl 12.31
kui arvestada laias laastus et 1 nädal on päevad. teine nädal on rasestuda tõenäosus nii ja naa. kolmas nädal on ovulatsioon. siis andke tuld. siis veel üks nädal nii ja naa. ja jälle päevad.
rihi siis oma romantilisemad ööd 1 nädal peale päevade lõppu.
ja veel soovitatakse 30 minutit peale seksi lamada või suisa jalad kuhugi kõrgemale tõsta. et sabarakud liiga kiirelt välja ei vajuks ja jõuaksid oma kohale ujuda.

Edu lapsetegemistes.
 
tahan ka teada :) 26. märts 2008, kl 14.30
Kuidas siis see käib? kui niiöelda sisse on lastud, kas siis peab mingi aeg lamama (kui ja, siis kui kaua)? Mis nõuandeid veel on? :)
 
ylle 26. märts 2008, kl 15.44
olen kuulnud et soovitatakse lamama jääda jah kuigi usun et ka püstiolekus keppides võib rasedaks jääda. muidu oleks suurepärane rasest. vastane vahend olemas:D kui õhtul seksite siis jäägi peale seksi voodisse kuni hommikuni. pole vaja vannituppa joosta pesema kui lapsesaamissoov. ja jälgi oma keha, ov ajal võid tunda pinget seljas või munasarjade piirkonnas ja voolus on veniv ja läbipaistev nagu toores munavalge. ja mul isiklikult on siis eriline seksiisu, ma ei tea kuidas teistel.
 
Neiu 26. märts 2008, kl 15.50
Aga kui jääda peale seksi voodisse kuni hommikuni, siis see voolab ju seest välja voodisse... plekid linal garanteeritud.
Mehel sperma vedelam ja seepärast siis ka voolab kõik välja.
 
ylle 26. märts 2008, kl 16.35
no osa voolab välja jah aga kõik kindlasti mitte. sa ei kujuta ettegi kui palju pisikesi spermapoisse ühe lasuga sulle sisse lendab. ja nad on KIIRED! pea alaspidi ei saa ju ka kogu öö olla. arvan et lamamisest piisab.
 
hull probleem nüüd 28. märts 2008, kl 16.58
No tõesti, kui see rasestumine NII KEERULINE oleks, poleks ju rasestumisvastaseid vahendeid vajagi ?!?! Mine hüppa ja tantsi peale seksi, raputa spermapoisid välja ja ohtu polegi ? Kuidas jääksid massiliselt rasedaks naised, kes pole "õiget laste tegemist" kuskil õppinud ??

Ei usu mina, et näiteks lamamisel-mittelamamisel või pea peal seismisel mingit mõtet oleks. Sama hästi võib ka seista ja hüpata, see ei hoia ju rasestumist ära, kui mõlemal partneril tervis OK. Purske käigus saab terve tupe tagaosa spermaga kokku mäkerdatud ja sealt panevad spermatosoidid tupe limas kiiresti edasi ülespoole. Et osa spermat välja voolab, sellel pole mingit olulist tähtsust, spermat toodetakse niikuinii looduse poolt igaks juhuks rohkem, kui seda vaja läheb.

Ka naise munarakkude seisukohalt pidi toimuma nö. raiskamine, (kuna neid eraldub ju iga kuu, seega väga sageli, võrreldes mõnede teiste loomaliikidega), nimelt keskmiselt 50% rasedustest pidi üsna kohe pärast algust ära katkema, nii et isegi päevad ei hiline. Vat siis.
 
k 29. märts 2008, kl 01.10
maga sperma sees ja parim aeg rasestumiseks on peale päevi 1 näd kuni enne päevi 1 näd, see päevadevaba keskmine aeg..
 
teadja 02. aprill 2008, kl 14.47
pane padi vähemalt pooleks tunniks tagumiku alla, siis ei voola kuskile. spermatosoidide liikumiskiirus peaks olema 3 mm/min ja allamäge peaks kiiremini liikuma
 
Meril 18. aprill 2008, kl 08.32
Ei ole see lapsesaamine midagi nii lihtne,eelnimetatud nipid järgi proovitud,aga ei midagi...
vanus juba sealmaal,et bioloogiline kell tiksub...ei tahaks esimest last päris 30-lt ka saada...
Aga kas seda teate miks osad naised oma mehega lapsi ei saa? Nad ei sobi omavahel...
 
to Meril 18. aprill 2008, kl 19.04
Aga kas seda teate miks osad naised oma mehega lapsi ei saa? Nad ei sobi omavahel...


NII HAIGE JA LOLL JUTT,VÕTAB SÕNATUKS.
sellist asja nagu mittesobivus pole olemas, saa aru sellest.
mul on olnud 3 pikka suhet ja kaitsmata vahekorrad. rasedust polnud mitte ühegagi.viimased 6 aastat käisin arstil, kus öeldi,et kõik on ok,(mõlemal).viimaks rasestusin ivfi teel. 18 aastat tagasi põetud emakakaela põletik põhjustas selle mitte loomulikul teel rasestumise, mida isegi arstid ei suutnud kohe avastada. alati on põhjus, aga kindlalt pole see MITTESOBIVUS. kui oma arstile selle varjandi kunagi välja käisin, hakkas ta sõna otseses mõttes kõva häälega naerma. aastaid hiljem sain aru miks. otsige lastetust mujalt,kui mehe ja naise sobivusest. võib-olla põete mingit haigust või olete kunagi põdenud või on seda teie mees.üks ohtlikumaid haigusi on näiteks chlamydoos,mis põhjustab 99% lastetust.isegi tavaline olemas olev või juba põetud munasarja põletik võib-olla põhjuseks.jne,jne,jne. ärge ajage oma idiootlike ja lollide juttudega noori mõtlema sellele, et äkki oleks aeg partnerit vahetada.
 
sss 01. mai 2008, kl 15.37
muide mina olen 2poja ema ja mõlematest jäin rasedaks päevade eelviimasel päeval-ma teistmoodi ei jäägi
 
rannu 24. detsember 2009, kl 12.45
kas rasestumiseks on vaja spermat või piisab ka dildost või tavalisest pliiatsist??

Peale dildo panemist @!#$,hakkas mul kõhus keerlema?mida teha kas see on rasestumise vihe?
 
to Meril to Meril 24. detsember 2009, kl 13.31
Muuseas ega ei saa küll, sperma ei pruugi sobida.
Merilil õigus.
 
jo 24. detsember 2009, kl 13.40
ei saa aru, miks teevad lapsi naised (või tüdrukud), kel pole veel aimugi ei tsüklist ega ovulatsioonist. seda õpetatakse ju tänapäeval põhikolis. seega ihkavad hirmsasti emaks saada alaealised tüdrukud...
 
to to Meril 24. detsember 2009, kl 20.47
Kahjuks teinekord ei pruugi mehe sperma tema naisele sobida. Ka võib naine olla allergiline oma mehe sperma suhtes. Kõik on võimalik ja arstidel võivad ka lahkarvamused olla.
 
aq 24. detsember 2009, kl 23.46
Mulle kohe meenus üks tõestisündinud lugu tõsiusklikust abielupaarist, kes väga soovisid last. Kuna 8 aasta jooksul ei õnnestunud, läksid arsti juurde ning said teada, et laste saamiseks peab seksima ka.
 
243 02. jaanuar 2010, kl 20.14
Meil 2 last järgmise nipiga: seks üle päeva, õnnestumine hiljemalt teisel kuul!
 
nnn 02. jaanuar 2010, kl 21.26
Kas pole raske terve kuu seda üle päeva reeglit järgida? Kas tõesti tahtmine ülepäeva?
 
243 04. jaanuar 2010, kl 18.54
Ei olnud raske. Tahtmist oli, hasarti ka ;-) Terve kuu - see ju siiski kuni 14 korda, ei midagi meeletut (vabandust, kui kõigile ei meeldi)
 
anni. 13. jaanuar 2010, kl 15.27
Mu mehe sõbranna jäi konkreetselt kohe rasedaks kui nokut nägi.
Iga kord kui seksis jäi rasedaks. Kokkuvõttes tegi ta 9 aborti.

teine näide: Poiss lasi tydrukule kõhu peale ja ups. jäi rasedaks. tegi aborti.

Mõned tahavad nii väga last ja ei saa. Mõni jääb üheöö suhtest kohe rasedaks. See on nii ebaõiglane.

:S
 
vi 05. veebruar 2010, kl 19.05
to 243... õige seksima peab :D 14 korda kuus pole üldse palju :D tegelikult seksin mina umbes sama palju nädals :D sest seks on uskumatult mõnus nauding ja lapsed sünnivad armastusest ...
ega nad muidu ei tule kui ei seksi :D
 
kats 10. veebruar 2010, kl 01.39
hm, imelik, et siin räägitakse korduvalt, et parim aeg rasestumiseks on nädal pärast päevi KUNI nädal enne päevi. Tegelikult on 28-päevase tsükli korral (ja kui ovulatsioon reeglite kohaselt toimub) parim rasestumise aeg 12-16 päev pärast päevade algust. Nädal enne päevi on lootusetult hilja. Lugege perekooli.
 
to kats 24. veebruar 2010, kl 21.57
"hm, imelik, et siin räägitakse korduvalt, et parim aeg rasestumiseks on nädal pärast päevi KUNI nädal enne päevi."

Täpselt nii ongi siin ju öeldud...suurim tõenäosus rasestuda on perioodil nädal pärast päevi kuni ajani, mil jääb uute päevadeni nädal aega. Ehk siis puust-ja-punaseks: 28-päevase tsükli korral esimesed 7 päeva on päevad, järgmised 7 päeva ei ole nii suur tõenäosus, siis saabub suurima tõenäosusega nädala ja pärastseda algav nädal ei ole enam nii produktiivne rasestumiseks. Ehk kokkuvõttes see teebki parimaks ajaks rasestumiseks ca 14 päeva alates päevade algusest.
 
piiks 24. veebruar 2010, kl 23.43
lihtsam on ju nii, et 14 päeva ENNE oletatavate päevade algust. Ma arvan, et paljud ikka umbkaudu teavad, millal päevi oodata on. Ja siis kummalegi poole +4 päeva. Näiteks, kui mu tsükkel laseb oletada, et päevad hakkavad 14 märtsil, siis kõige viljakam aeg on 25. veebruarist 4. märtsini (ov peaks siis olema 1. märtsil). Aga see võib muidugi lükkuda siia-sinna ka muidu regulaarsete päevadega naistel.
 
Hahaa 25. veebruar 2010, kl 10.23
Te nagu seksida olete proovinud? :D
See pidi aitama...
:D
 
kaija 12. juuli 2012, kl 00.16
minul on 1 laps ja tahtsin veel. pistke mehe till endale tagumikku või tussu ja tehke laps.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!